פנוי להובלה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

רוב האנשים שאני מכיר הם אנשים לא מאורגנים, לא מסודרים בראש. כשמגיע מצב שהם צריכים משהו הם מחפשים אותו באותו הרגע ומה שיהיה יהיה. כשעוברים דירה ומחפשים מוביל פנוי להובלה בתאריך מסוים מהיום להיום ולפעמים לא מוצאים וזו כבר בעיה, אך זה לא יקרה לכם, לא כשתחפשו מי פנוי להובלה ב-GetMoving- כאן תמיד תמצאו פתרון.

מובילים בהובלת תכולת דירה

ספונטניות? לא תמיד זה הולך

אנשים רבים לא מבינים שכדי שהכל יתקתק כמו שעון צריך להיות מאורגנים ומסודרים, אבל לא לכל אחד זה מתאים. רוב האנשים שהכרתי בחיי הם אנשים שזורמים מהרגע להרגע, לא מתכננים תוכניות יותר מידי קדימה. מה שנקרא "מה שבא ברוך הבא". לפעמים זה בסדר והכל עובר חלק, אבל לפעמיים נתקעים ואז מתחילה הבעיה. כמו למשל כשעוברים דירה. מעבר הדירה הוא ביום ספציפי שצריך לפנות את הדירה והיכנס לדירה החדשה במצב כזה צריך למצוא מוביל שפנוי להובלה בדיוק בתאריך המבוקש.

מצב כזה יכול להיות בעייתי עוד יותר אם מעבר הדירה הוא בחודשים יולי אוגוסט, אלו תאריכים שענף ההובלות עמוס ביותר מאחר והמון אנשים עוברים דירה בחופש הגדול ונערכים לתחילת שנת הלימודים והגנים. אין מקום לספונטניות בחודשים יולי אוגוסט, ההובלה צריכה להיות סגורה מראש ולא לחפש ברגע האחרון מי פנוי להובלה.

אז איך צריך לפעול נכון ?

על מנת לעשות את המעבר דירה כמו שצריך חייבים להיות מסודרים. אני רואה הרבה פעמים בפייסבוק אנשים כותבים "מי פנוי להובלה עכשיו?" או "הובלה דחוף למחר" אלו מצבים שאני תוהה לעצמי אם היו קצת יותר מסודרים ומאורגנים הכל היה פשוט יותר. לחפש מוביל מהרגע להרגע זה לא פשוט, לפעמים מתמזל המזל ולפעמים לא. וגם בתאכלס אנחנו רוצים שמי שיוביל את הבית שלנו יהיה אמין, דייקן ואדיב. אז כמו שכבר אמרתי סדר וארגון.

מי שעוד לא מכיר אז כדאי לו להכיר, ישנו אתר הנקרא גט מובינג, באתר הזה ישנם את מיטב המובילים בכל רחבי הארץ. המובילים הללו מחויבים לשירות ברמה גבוהה וכמובן שאינם יכולים לשנות את המחיר ברגע האחרון. באתר גט מובינג כל מוביל מדורג וניתן לקרוא חוות דעת עליו, וכמובן להוסיף לאחר שקיבלתם ממנו שירות. המובילים הנמצאים באתר הם הטובים ביותר ויתנו לכם את השירות הטוב ביותר.

אז איך זה בעצם עובד?

כמובן שבכדי להתחיל הובלה צריך לדעת מהי התכולה שאותה רוצים להעביר. אני ממליץ לכם בראש ובראשונה לכתוב אילו פריטים גדולים יש לכם בבית אשר צריך להעביר לדירה החדשה כמו למשל ארונות, סלון, טלוויזיה, מכונת כביסה, מדיח, מזנון וכדומה. מעבר לפריטים הגדולים צריך להיערך לכמות הקרטונים המועברים. כאשר אתם יודעים מה הולך לעבוד ניתן לבדוק מי פנוי להובלה. אז נכנסים לאתר גט מובינג, מזינים את פרטי ההובלה באתר, מאיפה ואיפה עוברים, תאריך, שעה, קומה, כניסה, מעלית וכן הלאה – פרטים אלו יתנו למוביל את האפשרות לאמוד את המחיר להובלה.

לאחר שמזינים את פרטי ההובלה מזינים את מספר הפריטים אשר יש צורך להעבירם. ואז פשוט מקבלים הצעות מחיר ממיטב המובילים באתר אונליין. כך בעצם ניתן לראות מי פנוי להובלה בתאריך המבוקש בלי להתקשר אחד אחד. מצב כזה חוסך עבורכם את השיחות טלפון המייגעות שלא תצטרכו לחזור על עצמכם שוב ושוב. חשוב להבין שהיום אנחנו נמצאים בעידן דיגיטאלי והכל באמת יכול להיות פשוט יותר אם רק מכירים את הדרך הפשוטה ביותר.

אז מהיום אתם יודעים שכשעוברים דירה צריך לדאוג לסדר וארגון לקראת המעבר. להיכנס לאתר גט מובינג על מנת למצוא את המוביל שפנוי להובלה בתאריך בו אתם רוצים לעבור, לראות חוות דעת ולבחור מי יהיה המוביל שלכם. דבר אחרון, שלא תגידו "לא ידעתי", "לא אמרו לי". יש לנו חנות למוצרי מעבר דירה שנקרא גט מובינג שופ, אתר זה מציע לכם חבילות מעבר דירה, בחבילות אלו יש קרטונים, דבק, פצפצים, נייר עטיפה ועוד מוצרים אשר צריך על מנת לארוז את הבית בצורה הנוחה ביותר. בנוסף בחנות ניתן גם לרכוש מוצרי ניקיון לדירה.

כל שנותר לי הוא לאחל לכם בהצלחה במעבר הדירה הבא שלכם, שיהיה לכם מעבר דירה קל פשוט נוח ונעים. תהנו מהדירה החדשה ואל תשכחו לעשות את מעבר הדירה שלכם בצורה נכונה קלה ובטוחה.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות