קרטונים לאריזה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

אנו בגט-מובינג מתמחים במכירת קרטונים לאריזה למעבר דירה, לעסקים, חנויות ולכל דורש.אנו בגט-מובינג מתמחים במכירת קרטונים לאריזה למעבר דירה, לעסקים, חנויות ולכל דורש.
מגוון עצום של קרטונים וחומרי אריזה שונים במחירים חסרי תחרות גם בכמויות קטנות.

באתר המכירות שלנו תוכלו למצוא קרטון ד גלי וקרטון חד גלי, גלילי קרטון לנגריות ועיטוף רהיטים, דבקים, ניילון נצמד במחבר עצום של מידות ומשקלים ועוד.
כאן תמצאו מבצעי מארזים במיוחד למעבר דירה במחירים הזולים בישראל בהתחייבות.

קרטונים לאריזה

קרטונים לאריזה למובילים

חברות הובלה רבות עושות שימוש יומיומי בקרטונים לצורך העברת תכולת הדירה. מגוון המידות שלנו תואם היטב ובמיוחד את צרכי מעבר הדירה והמחיר כמובן הזול ביותר. הזמנת קרטונים לאריזה למובילים מתאפשרת עד לבית הלקוח או חברת ההובלה בהזמנה טלפונית או באמצעות את האינטרנט שלנו בכתובת shop.getmoving.co.il

קרטונים לאריזה למפעלים

ישנן עשרות חברות המוכרות קרטונים לאריזה למפעלים אך במחירים גבוהים והאיכויות ירודות. על מנת שתוכלו להשוות מחירי קרטונים, עליכם לדעת מעט על רזי התחום:כלומר, ישנם סוגי קרטון רבים השונים ונבדלים זה מזה במספר פרמטרים חשובים כגון משקל הקרטון, עובי הקרטון ועמידותו.

על מנת לרכוש קרטונים לאריזה במחיר הנמוך ביותר עליכם לדעת מה הצורך שלכם בשימוש. אם הצורך הוא אכסון תכולה קלה, אין צורך בקרטון דו גלי ולא בקרטון מחוזק, לא בקרטון חד גלי קל,אשר יעלה לכם זול משמעותית ויחסוך לכם אלפי שקלים.

אם הצורך המבוקש הינו קרטון עמיד למשקלים כבדים או לשימוש חוזר בקרטון ולא רק באופן חד פעמי, קרטון דו גלי ישרת את מטרתכם נאמנה ויעלה מעט יותר מחד גלי אך יהווה חסכון עצום בהשוואה לרכישה כפולה של קרטונים לאריזה שאינם עמידים למטרה לשמה נרכשו.

קרטונים לאריזה לנגריות

נגריות ומפעלים לייצור רהיטים עושות שימוש רב בקרטון גלי לצורך שילוח המוצר ללקוחות.קרטון גלי מגיע לרוב במידה של 1 מטר גובה או רוחב ובאורך של 50 מטר. מחיר גליל קרטון גלי באתר הוא הזול ביותר בישראל ומשתנה לעתים בהתאם לעליית או הורדת מחיר הגלם העולמי.

זו הסיבה שאיננו יכולים לרשום בכתבה את המחיר, אך בהחלט תוכלו למצוא מחיר מעודכן באתר המכירות שלנו. בהזמנת כמויות של עשרות גלילים תזכו לקבל הנחה משמעותית של עשרות אחוזים מהמחיר המופיע באתר המכירות לגליל נייר גלי בודד.
להצעת מחיר לרכישת קרטונים לאריזה לנגריות חייגו אלינו עכשיו 073-322-3444

קרטונים משומשים לאריזה

אצלנו כבר לא תמצאו קרטונים משומשים לאריזה במגוון גדלים וחוזק. החסרון שברכישת קרטון משומש הוא עצום. על פניו, נראה כי מדובר בחסכון כספי משמעותי עבורכם באופן אישי. דבר שני, הוא נראה כי מדובר בחסכון עצום לאיכות הסביבה. מפעלים וחברות גדולות מחוייבות כיום לחוק המחזור בכדי לשמור על איכות הסביבה והזיהום הסביבתי ועל כן גם קרטונים חדשים עשויים היום מנייר ממוחזר, כך שבכל מקרה גם ברכישת חדש אתם תורמים לסביבה ושומרים עליה. 

מחיר קרטונים משומשים אינו זול משמעותית מקרטון חדש ויכול להגיע להפרש קטן של כ-1.5 בלבד.
לשאלתכם כמה עולה קרטון משומש נתקשה לענות מכיוון שכשאר רוכשים משומש מקבלים "מישמש" ערבוב של גדלים מסוגים שונים.
לקבל הסבר ופירוט אודות מלאי קרטונים חדשים ומבצעים לרכישת מארזים לדירות בגדלים שונים, התקשרו אלינו כבר עכשיו בטלפון 073-322-3444
או באתר האינטרנט shop.getmoving.co.il.

קרטונים לאריזה בחינם

בעבר היה קל מאד למצוא קרטונים משומשים בחינם בכל פינת רחוב ובכל חצר אחורית של סופר או מפעל. כיום עם כניסת חוק המחזור לתוקף מאד קשה למצוא קרטונים לאריזה בחינם אשר נזרקו. אך בכל זאת, הצלחנו למצוא כמה פתרונות יצירתיים עבורכם אם אתם בכל זאת רוצים.

אם יש לכם צורך במספר מועט של קרטונים ואין ברצונכם לרכוש, לפניכם מספר טיפים היכן תוכלו למצוא קרטונים לאריזה ומעבר דירה בחינם:

  • ניתן לאסוף קרטונים מחנויות בגדים ואחרות באזור מגוריכם.
  • תוכלו לבקש מחבר שעובר דירה לפניכם, שלא יזרוק את הקרטונים וישמור לכם אותם.
  • ניתן לגשת למפעלים ולבקש מהם מספר קרטונים שאינם פסולת למחזור.
  • כדאי להיכנס לסופרמרקט השכונתי וכמעט לכל חנות באזור מגוריכם ולבקש מהם לאסוף בימים הקרובים את הקרטונים שהם עתידים לזרוק. אנו אמינים שהם יותר מישמחו לסייע לכם ובחינם.
  • תוכלו פשוט לשוטט מעט ברגל באזור מגוריכם או עם הרכב ולאסוף מפינות הרכב בימי הוצאת הפסולת כגון ימי רביעי ושישי בחלק גדול מאזורי הארץ.
עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!

פוסטים נוספים שיעניינו אתכם

כמה עולים קרטונים למעבר דירה?

קרטונים למעבר דירה בירושלים במחירים זולים באמת ובאיכות גבוהה מובטחת. קרטונים במגוון גדלים על פי בקשת הלקוח מסוגים חד גלי ודו גלי לבחירה.