קרטונים למעבר דירה בחיפה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

האתר המשתלם ביותר לקניית קרטונים למעבר דירה בחיפה והסביבה ושאר חומרי האריזה. חבילות מעבר לדירות 2,3,4,5 חדרים ואפשרות לקנות רק חלק מהחבילה. המחירים שלנו לקרטונים הם הזולים והמשתלמים ביותר בכל אזור הצפון ובישראל כולה. להזמנות ורכישה און ליין כנסו עכשיו לחנות שלנו הנמצאת בקישור הזה > "חנות חומרי אריזה".

קרטונים למעבר דירה בחיפה

רכישת קרטונים בחיפה – מה כדאי חדש או משומש?

קרטון ישן או קרטון חדש זו שאלה תקציבית בלבד. שניהם ישרתו אתכם באותה מידה בדיוק. הבדל המחירים יכול להגיע לכמעט 70%, אך היתרון שבחדש הוא עניין של הרגשה ושל סטריליות. קרטונים משומשים למעבר דירה הם כמעט כמו קרטונים חדשים, במצבם, במראה שלהם, אך בכל זאת נעשה בהם שימוש חד פעמי בלבד. קרטונים חדשים נעים בין 4.5 ש"ח ל-6 ש"ח, תלוי בסוג הקרטון, בגודל שלו וכמובן בעובי. אם עד כה שאלתכם לא נענתה, קראו את ההבדלים בין סוגי הקרטונים למעבר דירה השונים.

קרטונים למעבר דירה בחיפה חד גלי ודו גלי

ההבדל בין קרטון חד גלי לקרטון דו גלי הוא בעובי הקרטון ומספר השכבות ממנו הוא עשוי. קרטון חג גלי עשוי שכבת קרטון גלית אחת ודו גלי מכיל שתי שכבות קרטון זו על גבי זו. בשורה התחתונה מה שחשוב שאתם תדעו הוא ההבדל מבחינת מטרת השימוש.

קרטון חד גלי משמש לרוב לאחסון תכולה קלה עד בינונית, אלא אם הוא קרטון חד גלי מחוזק. במקרה כזה הוא יהיה מתאים גם לכלי זכוכית, ספרים ודברים כבדים נוספים.

קרטון דו גלי למעבר דירה בחיפה יעלה לכם כ-30% יותר מקרטון חד גלי מכיוון שהוא מכיל אחוז משמעותי של חומר יותר. כך למשל מחיר קרטון דו גלי יעלה בין 4.5 ₪ ל-6 ₪ מקסימום ושוב, תלוי בכמות שתרכשו. אז מה עדיף? לדעתנו עדיף מעורב. קצת מזה וקצת מזה ואתם מסודרים. דברים כבדים מאד בדו גלי, דברים במשקל בינוני בחד גלי ופתרתם את הדילמה.

היכן קונים קרטונים למעבר דירה בחיפה?

ניתן לרכוש אצלנו באתר האינטרנט במחירים חסרי תקדים, מוצרים איכותיים המותאמים למטרה. אנחנו לא רק אתר השוואת מחירי הובלה הגדול בישראל, אנו גם ספקית חומרי האריזה בחיפה עם שירות משלוחים עד לביתכם ממש. אין צורך לחפש ברשתות לבית, פשוט כנסו והזמינו או חייגו אלינו לטלפון 073-322-3322

כמה עולים חומרי אריזה להובלה בחיפה?

חומרי אריזה בחיפה והצפון יעלו לכם עשרות אחוזים פחות מכל מקום אחר והמחירים לפניכם: חבילת מעבר לדירת 2 חדרים הכוללת 30 קרטונים חדשים, 4 גלילי דבק, חבילת 200 גיליונות נייר לעיטוף כלי מטבח וגליל ניילון בועות בארוך 25 מטר ובגובה מטר, רק 229 ש"ח כולל מע"מ. קיימים גם חבילות מעבר לדירות 3-4-5 חדרים עם כמות קרטונים גדולה יותר, תוספת גלילי דבק ויש בהן את כל מה שאתם צריכים- לא פחות ולא יותר. אנחנו לא דוחפים לכם בחבילה דברים שאינכם צריכים. לצפייה ביתר כל החבילות לחומרי אריזה לחצו כאן.

יש לכם אפשרות לקנות רק חלק מהחבילה אם בכל זאת הסתדרתם על חלק ממנה. בדקו אותנו, השוו מחירי חומרי אריזה זולים בחיפה והצפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות