קרטונים למעבר דירה בכפר סבא

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

כל סוגי הקרטונים למעבר דירה בכפר סבא והסביבה במרחק 5 דקות מביתכם. אנו ב-GetMoving נספק לכם עד לפתח ביתכם קרטונים חדשים למעבר דירה, חבילות חומרי אריזה למעבר דירה בכפר סבא במחירים הכי זולים בישראל כולה.

קרטונים למעבר דירה בכפר סבא

מגוון חבילות למעבר דירה בכפר סבא

לפניכם מגוון רחב של חבילות מעבר של חומרי אריזה. חבילת 2 חדרים, חבילת 3 חדרים, חבילת 4 ו-5 חדרים. כמובן שבאפשרותכם לרכוש רק חלק מהחבילה, אך הכי משתלם זה רכישת חבילה. במה שלא תבחרו, תבדקו ותמצאו שאנו האיכותיים ביותר והזולים ביותר.

חבילות למעבר דירה בכפר סבא תוכלו להזמין באחת משתי אפשרויות:
האחת באמצעות שליח עד לפתח ביתכם. השנייה, על ידי איסוף עצמי מהסניף הקרוב לביתכם, הנמצא בכביש 5 ממש בין ראש העין וכפר סבא במרחק חמש דקות נסיעה בלבד. להזמנת חומרי אריזה וקרטונים למעבר דירה - כנסו מפה לאתר החנות שלנו

מבצע בלעדי קרטונים למעבר דירה בכפר סבא והשרון

המחירים שלנו הם מחירי מבצע כל השנה! השנה המבצע שלנו נקרא כך: "מבצע קרטונים למעבר דירה בכפר סבא במחיר הנמוך בישראל בהתחייבות". אין עוד מקום כזה ואין עוד אתר כזה. המוצרים הכי איכותיים, השירות הכי מהיר והמחיר הנמוך ביותר. מה עוד אפשר לבקש? להזמנות חייגו עכשיו: 073-322-3444

חבילת 2 חדרים למעבר דירה בכפר סבא

בחבילת מעבר של 2 חדרים תמצאו 30 קרטונים בגדלים שונים המתאימים במדויק לסוגי התכולה שיש בדירה לצורך אריזתם כראוי. החבילה כוללת 4 גלילי סרט דבק לסגירת הקרטונים, גליל ניילון בועות למיגון ועיטוף חפצים וכמובן חבילת נייר אריזה לעיטוף כלי מטבח המכילה 200 גיליונות נייר.

חבילת מעבר 3 חדרים בכפר סבא

חבילה זו גדולה יותר מהקודמת ונחשבת לחבילת המעבר הנמכרת ביותר יחד עם חבילת המעבר של דירות 4 חדרים. בחבילה זו תמצאו 50 קרטונים, 6 גלילי סרט דבק, גליל ניילון בועות ונייר אריזה. חבילת חומרי אריזה למעבר דירה בכפר סבא מכילה באמת רק את מה שאתם באמת צריכים. בעקבותינו בנו המתחרים חבילות זהות במחירים יקרים יותר בניסיון להתחרות. הם השמיטו את כל מה שניסו "לדחוף" ללקוח ומנסים לשכפל את ההצלחה, אך ללא הועיל. אתר GetMoving נחשב כיום לאתר השוואת המחירים ומכירת חומרי האריזה הגדול והמוביל בישראל מכיוון שאנו מספקים איכות, שירות ואת המחיר הזול ביותר.

חבילת מעבר 4 חדרים ו-5 חדרים בכפ"ס

חבילות אלו מכילות 60 ו-80 קרטונים בהתאמה בכל חבילה וכמות גדולה יותר של גלילי סרט דבק. ניתן גם להזמין אקדח דבק על מנת להקל את מלאכת הדבקת הקרטונים. אם בכל זאת, מישהו החליט להפתיע אותנו ומצאתם מחיר זול יותר אנו מתחייבים להוזיל לכם מאותו מחיר אף יותר. אנו מתחייבים כי אנו יודעים שאין לנו מתחרים במחיר.

ארגזים למכירה בכפר סבא

חלקכם אולי תוהים מה ההבדל בין קרטונים למכירה לבין ארגזים למכירה בכפר סבא, בעוד ההבדל אינו מהותי והוא שונה רק בסלנג או בניב בו משתמשים לקוחות בשימוש לאותה כוונה. המילה ארגז מתייחסת יותר למונח מיכל המשמש לאחסון והוא יכול להיות גם ארגז כלים או חול. המילה קרטון מתייחסת למשטח העשוי נייר, לרוב בהקשר של מספר שכבות נייר הדבוקות זו לזו במעין סינוסיאדה, כלומר צורה גלית.
צורה גלית זו מרכיבה קרטון בשילוב שכבות נוספות מגדירה אם מדובר בקרטון חד גלי או בקרטון דו גלי.

מכירת קרטון חד גלי בכפר סבא

קרטון חד גלי שפירושו קרטון העשוי שני שכבות נייר מוצקות כאשר ביניהם נמצאת שכבת נייר מוצקה נוספת בצורת גל. לכן הוא נקרא כך מכיוון שמכיל גל אחד בלבד בין שני שכבות הנייר. אנו עוסקים במכירת קרטון חד גלי בגדלים שונים במחירים זולים בכפר סבא והשרון כולו.
קרטונים למעבר דירה בכפר סבא מסוג זה משמשים לאחסון תכולה שאינה כבדה במיוחד. כמו למשל, בגדים, מגבות, סדינים, חפצים קלים ועוד. ישנם קרטונים חד גליים מחוזקים והם דומים מאד בחוזקם לקרטון דו גלי שמיד נרחיב גם עליו ונסביר במדויק את ההבדל ביניהם.

קניית קרטון דו גלי בכפר סבא

רכישת קרטון דו גלי עולה מעט יותר ביחס לרכישת קרטון מסוג חד גלי. הסיבה לכך, היא כמות חומר הגלם של הנייר ומשקלו בכולל של הקרטון. קרטון דו גלי הוא למעשה קרטון העשוי 2 שכבות נייר, כלומר 2 סינוסיאדות שמצדדן החיצוני עוטפות אותן שכבות נייר קשיח ומדביקות אותן לכדי יחידה אחת קשיחה וחזקה להעמסת משקלים.

קניית קרטון דו גלי בכפר סבא נדרשת בעיקר במקרים בהם אתם צריכים לאחסן דברים כבדים. למשל, ספרים, כלי מטבח עשויים זכוכית, קלסרים, כלי מתכת ועוד. טווח הקריעה של קרטונים דו גליים הוא גבוה מאד והם עמידים גם לשימוש חוזר וזאת בשונה מקרטונים חד גליים שאינם מחוזקים.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות