קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה

 1. GetMoving
 2. /
 3. בלוג

כאן מובטח לכם מחיר קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה הזול בישראל. אין צורך להאמין לכתוב במאמר, בדקו אותנו והשוו מול המתחרים עכשיו. חבילות למעבר דירה בפתח תקוה, קרטונים, סרטי דבק, ניילון בועות וכל סוגי חומרי האריזה למעבר דירה. כנסו עכשיו לחנות שלנו און ליין shop.getmoving.co.il

קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה בזול

חומרי אריזה להובלה בפתח תקוה והסביבה

אז מה באמת אתם צריכים בכדי להיות מוכנים למעבר דירה? בלי "לדחוף" לכם מוצרים שאינכם צריכים ובלי "לקרוע את הכיס" פשוט ומדויק:

 • קרטונים מכמה סוגים – בהמשך נפרט אילו סוגים וגדלים תצטרכו
 • סרט דבק לצורך סגירת הקרטונים.
 • גליל ניילון בועות למיגון תמונות, מראות וכלי זכוכית שונים.
 • חבילת נייר אריזה – דפים לבנים לעיטוף כלי מטבח.

כמה עולה חבילת חומרי אריזה למעבר דירה?

ישנן מספר חבילות למעבר דירה, החל מחבילה לדירת חדר ועד לחבילת 5 חדרים ויותר. בכל החבילות יש קרטונים, סרט דבק, נייר אריזה וניילון בועות- ואת כולם תצטרכו בהחלט. לצפייה במחירון קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה או למחירון חומרי אריזה כנסו לקישור הבא.

קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה מחיר

מחירון קרטונים בפתח תקווה הוא המחיר המומלץ לצרכן. כדאי לבדוק ולערוך השוואת מחירים לפני רכישה בכדי לוודא שלא תוציאו כסף מיותר.

סוג מחיר
קרטון חד גלי חדש בגודל 55ס"מ+ ועד 60 ס"מ 6-7 ₪ ליחידה
קרטון חד גלי חדש בגודל 50 ס"מ 5-7 ₪ בבמוצע
קרטון דו גלי חדש בגודל 50-55 ס"מ 5-7 ₪ בממוצע
   


בכל חנות של חומרי אריזה, תוכלו לבקש הנחה על קנייה גדולה וקרוב לוודאי שתקבלו הוזלה נוספת. אנו ממליצים בחום רב לרכוש חבילת מעבר דירה מכיוון שהיא זולה במיוחד ומכילה את כל הדרוש לצורך העברת דירה. מחיר קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה כפי שציינו לעיל עלול להשתנות ואף לרדת הוא תלויבמחיר חומר הגלם בעולם. לכן רצוי תמיד להתעדכן לפני רכישה ולבדוק היטב. הפרשי המחיר עלולים להגיע ל-100% וזה הרבה מאד כסף.

סוגי קרטונים למעבר דירה בפ"ת

ישנם סוגים רבים של קרטונים, אך בכל זאת נשתדל לענות לכם על כל השאלות. החשובים ביותר שעליכם להכיר הם: קרטון חד גלי וקרטון דו גלי.

קרטון חד גלי

בבואכם לחפש קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה חשוב שתרכשו בעיקר את הסוג הזה. קרטון חד גלי משמש לרוב התכולה בבית שלכם: בגדים, סדינים ומגוון רחב של חפצים. סוג זה עשוי גל קרטון אחד ולכן נקרא בשמו קרטון חד גלי. משמעות מספר הגלים היא עובי הקרטון ואף כושר עמידותו וקשיחותו.

קרטון דו גלי

סוג זה הינו קרטון כפול בעוביו, דבר המאפשר לכם להכניס לתוכו כלים כבדים במיוחד. לדוגמא, תוכלו לארוז לתוכו ספרים, צלחות כוסות וכל דבר כבד.

חנות חומרי אריזה בפתח תקווה

לאחר בדיקות והשוואת מחירים בין ספקיות קרטונים למעבר דירה בפתח תקווה, מצאנו כי ניתן להזמין משלוח עד בית הלקוח בעלות של 60 ₪ בלבד ולכן אין צורך לגשת לחנויות השונות. מחירי חבילות מעבר דירה באתר גט-מובינג הן הזולות ביותר שתמצאו ואנו מתחייבים לכך. אם מצאתם מחיר זול יותר, נחזיר לכם כסף. כמובן אנו מתחייבים לאיכות חומרי האריזה והקרטונים למעבר דירה הגבוהה ביותר בענף. שימו לב כי בענף זה יש המון טריקים ויכולים לעבוד עליכם בקלות:

 • שימו לב מהו משקל הקרטון שמוכרים לכם.
 • שימו לב האם מדובר בקרטון חד גלי או דו גלי.
 • שימו לב שגם בסרט דבק לאריזה יש סוגים שונים וכאלה שלא נדבקים.
 • וודאו שהחנות מסכימה להחזיר את כספיכם במידה ואינכם מרוצים.

למידע נוסף כנסו - הובלות בפתח תקווה

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות