קרטונים למעבר דירה בתל אביב

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

קניית קרטונים למעבר דירה בתל אביב והסביבה עושים רק בגטמובינג. המחירים הזולים ביותר בישראל בהתחייבות- בדקו אותנו מול המתחרים. אנו מספקים חבילות חומרי אריזה למעבר דירה המכילות את הדרוש לכם בדיוק. אין בחבילות שלנו דברים מיותרים שמנסים "לדחוף" לכם.

קרטונים למעבר דירה

כדאי ומומלץ לקרוא איזה חומרי אריזה אתם באמת צריכים ולמה הם משמשים. יצרנו עבורכם חבילות מעבר זולות ביותר, שאינן מכילות דברים מיותרים. השוו את הצעת המחיר שלנו לקרטונים למעבר דירה ותיווכחו בעצמיכם.

איפה קונים קרטונים למעבר דירה בתל אביב?

ישנם כמה אפשרויות לקניית קרטונים בתל אביב אך הזולה ביותר ממוקמת ברחוב חרמון 4 בני ברק. רשתות מסוימות וחברות רבות מוכרות חומרי אריזה למעבר דירה, אך כולן יקרות משמעותית מרכישה באמצעות מערכת GetMoving. אם אתם גרים באזור המרכז אין צורך שתזוזו מהמחשב או הנייד, פשוט כנסו השוו והזמינו.

כמה עולים קרטונים למעבר דירה בתל אביב

קרטונים מתחלקים לשני סוגים עיקריים: קרטון חד גלי וקרטון דו גלי. ההבדל העיקרי ביניהם הוא עובי הקרטון. האם הוא עשוי שכבה אחת או שתיים. לצורך אריזת תכולת דירה מומלץ לקנות קרטון חד גלי שיספק את הצורך שלכם. לספרים וכלי מטבח כבדים כדאי להשתמש בקרטון דו גלי חדש או ממוחזר.

מחיר קרטון משתנה בהתאם לגודל שלו, לחוזק ולעובי. אך אין זה משנה שמדובר בשימוש חד פעמי. רכשו את הזול ביותר שתוכלו למצוא, חסכו יותר מ-30% עכשיו. מחיר קרטון חד גלי בגודל 50 אורך 35 גובה 35 רוחב תשלמו רק 5 ש"ח כולל מע"מ! מחיר קרטון דו גלי בגודל זהה תשלמו בממוצע כ-8 ₪ ליחידה ברכישה מחוץ לאתר ואצלנו 6 ש"ח כולל מע"מ בלבד. לבדיקת מחירי חבילות מעבר דירה היכנסו לקישור חומרי אריזה למעבר דירה.

מה כוללת חבילת מעבר דירה

חבילת מעבר דירה כוללת קרטונים בשני גדלים לפחות, גליל 50 מטר ניילון בועות, נייר אריזה, גלילי דבק מסקנטייפ ובחלק מהן גם אקדח לדבק מתנה.

ניילון בועות לעיטוף רהיטים

חברת ההובלות שמגיעה להעביר את הדירה שלכם תעטוף את כל המוצרים. עם זאת, חברות הובלה אינן עוטפות כלים אשר נכנסים אל תוך הארגזים. כאן התפקיד שלכם נכנס לתמונה. אתם צריכים לעטוף כלי זכוכית, מגשים ודברים שבירים אחרים. ניילון פצפץ בועות יעשה לכם את העבודה-פשוט נהדר.

נייר אריזה לעיטוף כלי מטבח

זוכרים שפעם היינו אורזים דירה עם עיתונים משומשים? אז זהו שהיום זה אאוט. אין עוד צורך לשטוף את כל הכלים מהדיו שירד על הצלחות והכוסות מהעיתון. נייר אריזה מכיל 200 גיליונות נייר בגודל 50/70 ס"מ כל אחד. קניית נייר אריזה לעיטוף רביטים חוסך לכם עבודה קשה במחיר שווה כל שקל.

דבק מסקנטייפ לסגירת הקרטונים

בכל חבילת מעבר יש מספר שונה של גלילי דבק אותם תקבלו בהתאם לדירתכם. בחבילה הקטנה ביותר מקבלים 6 גלילים של דבק שזה מספיק בהחלט.

אקדח דבק לסגירת הקרטון

אקדח דבק הוא המכשיר שמכניסים בו את גליל הדבק ומקל מאד על השימוש ומאיץ את סיום העבודה. מחיר ממוצע באתרי המתחרים נע בין 30 ₪ ל-45 ₪. אצלנו כל המוצרים זולים בכ-30%- בדקו אותנו עכשיו. אקדח דבק רק 27 ש"ח כולל מע"מ.

שתהיה לכם אריזה נעימה וקלה.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות