קרטונים משומשים למעבר דירה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

אם אתם רוצים לחסוך, הפתרון הנכון עבורכם יהיה קניית קרטונים בחבילה במבצע המתמיד של GetMoving!  העניין היחיד שאתם צריכים לדעת הוא שרוב החברות כבר לא מכורת קרטונים משומשים בגלל תלונות רבות וביניהן: קרטונים משומשים קרועים, מלוכלכים, שחוקים וערבוביה של סוגים שאינם עונים לצורך המתאים למעבר דירה. אך אם לכם זה לא אכפת,  אז קדימה צאו לרחוב לאסוף!

קרטונים משומשים

מהם קרטונים משומשים?

קרטון משומש הינו קרטון שנעשה בו שימוש לפחות פעם אחת. ברוב המקרים יהיה זה קרטון שחוק ומלוכלך. לדוגמא: מפעלים רבים רוכשים קרטונים לצורך עטיפת הסחורה שהם מוכרים ושילוחה לחנויות. החנות פורקת את התכולה שהגיעה בקרטון וזה מגיע לחנות הקרטונים שמוכרת משומשים. במקרים אלה תקבלו קרטונים משומשים בגדלים שאינם אחידים ללא אחריות וללא חזרה, לכן לא מומלץ לרכוש קרטון משומש. הקרטון המשומש המגיע מרשתות מזון ומפעלי תעשיה למזון יהיה לרוב מעט מלוכלך, מעט דביק ולא אסטתי לאחסון הבגדים שלכם.

היכן ניתן למצוא קרטונים משומשים?

אצלנו ב-GetMoving בוודאי שכבר לא תמצאו אותם, אנחנו מוכרים רק קרטונים חדשים להובלה, למעבר דירה, לאחסון. תמצאו אצלנו עשרות סוגים של קרטונים חדשים וחבילות מעבר דירה המתאימים לשימוש חוזר שלכם או של חבריכם אחר כך ובמיוחד למעבר דירה או משרד. תוכלו למצוא בגדלים שונים, החל מקטנים במידות 33*35*50 ועד ל-60/40/35 -הסוגים גדולים. כמובן שתוכלו למצוא גם סוגים שונים מבחינת עובי הקרטון ומשקלו. כך למשל, תוכלו לרכוש במחיר מופחת וזול קרטון דו גלי וקרטון חד גלי חדשים ומחוזקים.

להזמנת קרטונים וחומרי אריזה למעבר דירה אונליין - לחצו כאן לחנות חומרי אריזה

כמה עולה קרטון משומש

קרטון משומש יכול לנוע בין 3 שקלים ליחידה ועד ל4.5 שקלים ליחידה כולל מע"מ. לצורך השוואה, מחיר קרטון חדש דו גלי בגודל יעלה לכם עד 6 ש"ח לכל היותר וכ5-5.5 ש"ח במסגרת מארז להובלה. לרוכשים מביניכם שצריכים כמויות גדולות יינתנו מחירים זולים במיוחד והבטחה למחיר הזול בישראל.

לקבלת הצעת מחיר לקרטונים חדשים ולא משומשים מומלץ להתקשר אלינו בטלפון 073-322-3322 ולשאול על סוגי הקרטונים החדשים שברשותנו ברגע זה ועל מחירם. חשוב לנו לציין כי הגדלים משתנים בהתאם לסוג הקרטון ויעודו ויש עוד מגוון רחב של מוצרים למעבר דירה כגון שקיות ואקום, מדבקות שביר, אקדח לסרט דבק, ניילון בועות, נייר אריזה ועוד.

מה עדיף קרטון חדש או קרטון ישן?

שאלת מיליון הדולר שלקוחות רבים מתלבטים בה. מה בעצם הכי כדאי? אז התשובה שלנו היא חד משמעית קרטון חדש כפי שהסברנו בתחילת המאמר. מצד אחד מאד מומלץ לרכוש קרטון חדש במקרים בהם ההפרש במחיר לא משמעותי וזניח. במצבים רבים מחיר קרטון חדש יכול להיות די קרוב לזה המשומש, אם אין לכם דרישות למידה מדויקת או אם עוצמת החוזק והעמידות של הקרטון לא באמת רלוונטית עבורכם. כלומר, אם אתם עושים שימוש חד פעמי בקרטון, אין לכם כל צורך בקרטון דו גלי ובהחלט יספק אתכם קרטון מסוג חד גלי. במקרה כזה, עלותו תהיה נמוכה וכדאי לקנות חדש עם משלוח עד ביתכם.

מצד שני, אם אין ברשותכם הכסף והתקציב ליהנות מחוויית שימוש ואתם חייבם כמות גדולה של קרטונים והעיקר שישרת את מטרתכם, ניקיון ואסתטיקה הוא לא דבר חובה מבחינתכם, אזי במקרה כזה קרטון משומש יהיה הפתרון טוב עבורכם ואם כבר, אז כדאי ומומלץ לאסוף בעצמיכם ולא לקנות.

האם קרטונים משומשים יכולים להגיע קרועים או מלוכלכים?

בהזמנת קרטון משומש יכול לקרות פעמים רבות כי תקבלו קרטונים קרועים ומלוכלכים למרות שיבטיחו לכם אחרת. אבל למי יש באמת כח להתקשר אחר ולהתווכח עם מוכר הקרטון המשומש שהוא לא במצב שחשבתם שתקבלו. אנו דואגים לספק מוצרים איכותיים וכלכליים מאד ומוכנים תמיד לקבל מכם את המוצרים שאנו מוכרים עם החזרתם לאחד מהסניפים שלנו באופן עצמאי. לכן, אנו מוכרים רק קרטונים חדשים, איכותיים ועמידים המתאימים לכל מטרה.

אתר shop.getmoving.co.il מקפיד על איכות חומרי האריזה היוצאים משערינו ואנו דואגים לשביעות רצון הלקוחות במקום הראשון. אם רכשתם אצלנו מוצרים כגון דבקים, קרטונים, ניילון נצמד וכל מוצר אחר אשר אינכם שבעי רצון, אנו נאפשר החזרתו במצבו המקורי ונחזיר לכם את מלוא כספיכם.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות