שירותי אריזת דירה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

הצעות מחיר לאריזת דירה בגבעתיים מחברות סידור דירה מומלצות ומקצועיות כאן באתר.
בפניכם שני אפשרויות להזמנת שירותי תכולת הבית לקרטונים: האחת, באמצעות סימון שירותי אריזה ביחד עם פתיחת מכרז ההובלה או באמצעות השארת פרטי התקשרות.

 

לאחר שמצאתם דירה להשכרה או שרכשתם דירה חדשה בגבעתיים הגיע  הרגע להזמין חברת הובלה בגבעתיים וחברת אריזת דירה בגבעתיים ואם אפשר למה לא להזמין את כל השירותים בהוזלה משמעותית? קיבצנו את כל המידע כשאלות ותשובות בכדי לעשות לכם סדר:

שאלה: כמה עולה סידור ואריזה דירה בגבעתיים ?

תשובה: סידור ואריזת דירה ברוב המקרים הם שני שירותים הניתנים בנפרד אך מאותו נותן שירות. כך למעשה, תוכלו להזמין רק שירותי אריזת דירה, שפירושה אחסון כל תכולת הבית, תכולת ארונות, מוצרי חדרי האמבטיה, כלי המטבח, תכולת חדרי השינה, צעצועים, מגבות, סדינים ועד ספרים ודברי נוי. עלות אריזת דירה נעה בממוצע בין 20 ₪ ל-25 ₪ באופן כללי, אך נרחיב על כך עוד הרבה בהמשך, מכיוון שיש עוד הרבה משתנים.

 

בנוסף תוכלו להזמין גם את פריקת תכולת הדירה המכונה "סידור דירה לאחר מעבר".
סידור ופריקת חפצים לאחר הובלה הוא השירות האהוב עלי במיוחד. לא רק בגלל שמדובר בחסכון זמן עצום וחוסר הרצון האישי שלי להתחיל לסדר את כל הקרטונים למקום. אלא ובמיוחד בגלל שסידור דירה בגבעתיים על ידי צוות מקצועי משפר לי את איכות החיים.
עלות סידור הדירה עולה בממוצע כמו אריזת התכולה למרות שחומרי האריזה כבר גולמו בעלויות האריזה וזאת משום שסידור התכולה הוא למעשה עיצוב הבית וזו אומנות בפני עצמה.

שאלה: כמה זמן לפני ההובלה יש להזמין שירותי אריזה וסידור?

תשובה: באופן כללי מומלץ להזמין שירותי אריזה בגבעתיים כשבועיים לפני יום ההובלה והמעבר.
עם זאת, בכדי לא להיתקע בלי שירות ברגע האחרון, ובמיוחד בחודשי יולי – אוגוסט, כדאי אף להזמין חודש מראש או ברגע שיש לכם תאריך סופי.

 

כמו בכל ענף כדאי מאד לקבוע זמן רב לפני ככל שניתן וזאת על מנת שתהיה לכם אפשרות לבחור מבין המאגר המלא של חברות אריזת הדירה בגבעתיים ולא רק מאלה שנותרו פנויות ברגע האחרון.
ככל שתקדימו להזמין חברת סידור ואריזה כך תוכלו להשוות מחירים בין יותר ויותר חברות ולשקול בשירותן של מי מהן אתם חפצים לאחר השוואת ביקורות וחוות דעת של משתמשים.

שאלה: האם באמת כדאי להזמין שירותי אריזת דירה בגבעתיים או לארוז לבד?

תשובה: היתרונות שבהזמנת צוות אורזי דירות בגבעתיים הוא לא רק חסכון בזמן ועניין של עצלנות.
מדובר בהרבה מעבר לזה: מה תגידו אם נאמר לכם שמדובר בחסכון כספי? ובכן, אם אתם מתכננים לקחת יום או יומיים חופש מהעבודה ובנוסף לזה תרכשו קרטונים וחומרי אריזה נוספים ליום המעבר, זה יעלה לכם כמעט כמו הזמנת שירותי אריזה.

 

שיפור איכות החיים לאחר הזמנת שירות אריזה ופריקה בא לידי ביטוי בצורה ובאופן שהדברים  מסודרים בדירה החדשה. כלי המטבח מסודרים בצורה הגיונית כך שקל יותר לתפקד במטבח ולהיות יעיל הן מבחינת זמן והן מבחינת ההיגיון שבו יש לסדר את כלי המטבח.

 

סידור הדירה בא לידי ביטוי לא רק במה שנמצא בתוך הארונות אלא במיקום כל חפץ בדירה.
סידור דירה הוא בעצם עיצוב דירה בלשון עממית יותר, אז אם רוצים שיעצבו לכם את הדירה, יסדרו כל דבר במקום הנכון, כך שהאנרגיה בבית תזרום טוב יותר, בכדי שתהיה אווירה של "ספייס" בבית, הזמינו סידור דירה ותזכו לעיצוב מחודש של חללי החדרים.

 

בא לכם חיים נוחים? ולא בא לכם לארוז הכל, לפתוח קרטונים, למתוח דבק, למלא ארגזים בבגדים, להתלבט מה לזרוק לפח ומה לא, תנו למקצועיים לעשות לכם את העבודה השחורה.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!