מעבר דירה עם כלב

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

מעבר דירה עם כלב יכול להפוך את העניין למעט יותר מורכב, אך בהחלט אפשר לצלוח את הדרך עם הרבה פחות לחץ וחרדות, הן עבורכם והן עבור הכלב שלכם. אז איך חווים בשלום מעבר דירה עם כלב? הנה מספר טיפים בנושא.

מעבר דירה עם כלב – ההכנות שלפני

לא רק בני אדם מתקשים להתמודד עם שינויים ומה שקשה לנו, קשה שבעתיים עבור חיות המחמד שלנו. יש לקחת בחשבון שמעבר דירה עם כלב או כל חיית מחמד אחרת כולל שינוי של כל עולמם של בעלי חיים רגישים אלו ועל מנת למנוע מהם חרדות, בעיות התנהגות וקשיי התאקלמות, חשוב מאוד לבצע את הפעולות הבאות:

  • הכירו לכלב את המקום החדש – עוד לפני שאתם מתחילים בחיפושים אחר חברת הובלות בירושלים או בכל מקום אחר, נסו לתאם מועד בו תוכלו להיכנס לדירה החדשה עם הכלב, על מנת שירחרח מעט ויכיר את המקום עוד לפני שעוברים אליו. הריח של עצמו שיישאר שם ייתן לו ביטחון כאשר יחזור לדירה לאחר המעבר.
  • טיילו עם הכלב מחוץ לדירה החדשה – זה יעשה לו טוב, הוא יתוודע לריחות ולסביבה החדשה שלו, אולי אפילו יכיר חברים חדשים.
  • הפכו את תהליך האריזה לקצר יותר – כלבים יכולים להיות מאוד סקרנים והם מרגישים שמשהו מתרחש להם מול העיניים. לכן הם יכולים להפריע מאוד בתהליך האריזה. ההמלצה שלנו – בין אם אתם צריכים חברת הובלות בתל אביב, בחיפה או בכל מקום אחר, הזמינו עם שירותי ההובלה גם שירותי אריזת דירות, כך שתוך שעתיים כל הדירה תהיה ארוזה ומוכנה להובלה, במקום לעסוק בזה ימים ארוכים ומסורבלים, מה שרק יפריע לכלב שלכם ויכניס אותו לחרדות מיותרות. 

מעבר דירה עם כלב – יום המעבר עצמו

מעבר דירה עם כלב רצוי שיתבצע כאשר הכלב אינו נוכח בשלבי ההובלה. המובילים הזרים שנכנסים לבית והרעש, כל אלו רק ילחיצו את הכלב שלכם עוד יותר. השאירו את הכלב באותו היום עם חברים או קרובי משפחה והכניסו אותו לבית החדש רק לאחר שההובלה תסתיים. לאחר שהכלב יכנס לדירה החדשה, פנקו אותו עם פינוק אהוב כגון חטיף. זה ירגיע אותו ויעזור לו להתרגל טוב יותר למקום החדש.

מעבר דירה עם חיית מחמד – אותו הבית רק במקום אחר

לא משנה מהיכן אתם עוברים ואם עולה אצלכם הצורך בהתקשרות עם חברת הובלות בחיפה או חברת הובלות בקריות, בוודאי שבבית הקיים כבר יש פינה מיוחדת עבור הכלב או חיית המחמד האחרת שלכם. לכן, חשוב שכל מעבר דירה עם חיית מחמד יתבצע תוך כדי העתקת הפינה האהובה הזאת בדיוק כפי שהיא אל המקום החדש. ברור שלאחר זמן מה ניתן לבצע שינויים והחלפות, אך לימים הראשונים שלאחר המעבר כדאי מאוד שהיא תהיה קיימת ונוכחת עבורו. זה מקום המפלט של הכלב שלכם, זה כל מה שהוא מכיר. הדבר נכון לא רק לגבי מעבר דירה עם כלב אלא גם לגבי מעבר דירה עם חתול או אפילו ארנבים – הפינה המיוחדת צריכה להישמר ולהעניק להם ביטחון. 

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות