מעבר דירה עם ילדים – כך תעשו זאת נכון

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

אם מעבר דירה לכשעצמו מהווה חוויה די עמוסה ומטלטלת, הרי שבכל מה שקשור לגבי מעבר דירה עם ילדים, הדבר נכון שבעתיים. עבור ילדים, מעבר דירה עשוי להיות מאוד טראומטי אם לא עושים כל מה שניתן בשביל שזה לא יהיה המצב, ובדיוק בשביל זה כתבנו עבורכם את המאמר הבא. הנה מספר טיפים שיהפכו עבורכם כל מעבר דירה עם ילדים לפשוט וקל יותר.

מעבר דירה עם ילדים – חשיבות ההכנה המקדימה

הדבר החשוב ביותר בכל הקשור לנושא מעבר דירה עם ילדים הוא להכין אותם לכך מראש. כך שאם התחלתם לחפש חברת הובלות בירושלים , בתל אביב או בכל מקום אחר מבלי לספר לילדים על כך, הרי שאתם עשויים לבצע טעות מאוד גדולה. ככל שמדובר בילדים גדולים, ברור שעניין המעבר לא יוסתר מהם, אך כאשר מדובר בילדים קטנים, קל מאוד להסתיר את העניין, אך אין הדבר אומר כי זה מה שיש לעשות.

למרות שהם קטנים, הילדים שלכם סומכים עליכם שתהיו גלויים איתם ושלא ייווצר מצב בו הם ייפרדו  מהחדר שלהם ללא הכנה נאותה. לכן, רצוי לשתף אותם על המעבר שבוע עד שבועיים לפני ולספר להם איזה כיף יהיה להם במקום החדש ועל כל היתרונות שבו.

מעבר דירה עם ילדים

הפכו את הילדים לשותפים פעילים

אם הילדים שותפים פעילים בכל מה שקשור למעבר, הדבר יהיה פחות טראומטי עבורם וגם הקשר שלכם איתם יתחזק. מה זה בדיוק אומר להפוך את הילדים לשותפים פעילים? יש לכם מספר אפשרויות לכך, כגון אריזה יחד של תכולת הבית, קיום דיונים על מה להשאיר ומה לקחת לדירה החדשה מהחדר של הילדים, לתאר לילדים איך תיראה ההובלה באמצעות הדגמה פעילה ואפילו לספר להם שהזמנתם הובלות עם מנוף, מה שבדרך כלל מאוד מסקרן ומלהיב ילדים.

מעבר דירה עם ילדים – לדאוג שהכל יהיה מוכן מראש

זה ממש לא משנה אם מדובר על הובלות בחיפה, בירושלים או בבאר שבע – כאשר אתם נכנסים לדירה חדשה, אתם רוצים מעט שקט מהילדים, כך שתוכלו להתרכז במטלות שעומדות על הפרק – ניקיון, סידור הפריטים וכו'. לכן, במהלך מעבר דירה עם ילדים כדאי מאוד לדאוג מבעוד מועד שכמה שיותר דברים כבר יהיו מסודרים בדירה החדשה, כגון החיבור לכבלים וכמובן האינטרנט. באופן זה הילדים יוכלו להיות עסוקים בענייניהם ולא משועממים ומציקים.

כמובן שאם הדירה החדשה קרובה יחסית, תוכלו תמיד לבצע את המעבר בהדרגה, כלומר, להתחיל להוביל בעצמכם את הדברים החשובים לחדרי הילדים וביום המעבר את שאר החפצים והפריטים שברשותכם.

ביום המעבר – להיות רגועים ובלי הילדים

מעבר דירה עם ילדים זה דבר מלחיץ ומורט עצבים למרבית האנשים. לא רק שאתם צריכים להיות בטוחים שחברת ההובלות תגיע בזמן ולא תתחיל להמציא תוספות מחיר כאלו ואחרות ושכל הפריטים שלכם יגיעו בשלמותם, הרי שעליכם גם לדאוג שהילדים לא יפריעו לכם.  אז בקשו מסבא או סבתא לשמור על הילדים לכמה שעות וכמובן שדאגו מראש להתקשר עם חברת הובלות מאוד מקצועית ואמינה, כדי שכל תהליך ההובלה יעבור בצורה חלקה. למשל, כזאת שתמצאו דרך אתר גטמובינג, דרכו תוכלו להזמין חברת הובלות בבאר שבע, תל אביב, חיפה, ירושלים ובכל מקום אחר בארץ במחירים הכי משתלמים שיש.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות