טיפים למעבר דירה

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

מעבר דירה יכול להיות תהליך מאוד מסורבל ומעיק אם לא מתכוננים אליו בצורה הנכונה. רוצים לעבור דירה בצורה קלה ונוחה ככל שניתן? הכנו עבורכם מספר טיפים למעבר דירה שיעזרו לכם בכך. קראו ויישמו בפועל.

להיפרד לשלום מחפצים שפשוט לא צריכים

עוד לפני שאתם מזמינים חברת הובלות בירושלים, ראשון לציון, נתניה או בכל מקום אחר, זהו הזמן שלכם להיפטר מחפצים שאתם לא באמת צריכים. זכרו כי כל ארגז עולה לכם כסף בהובלה וגם כי כל פריט ריהוט שצריך להוביל או לפרק ולהרכיב בדירה החדשה עולה כסף. אלו יכולים להיות בגדים שאתם לא ממש לובשים, כוסות שאתם לא משתמשים בהן וגם חפצים גדולים יותר שסתם שוכבים בארונות ובמחסן ומעלים אבק. בשורה התחתונה, כל רשימת טיפים למעבר דירה חייבת לכלול את הטיפ המועיל הזה!

טיפים למעבר דירה

טיפים למעבר דירה – סוגיית הארגזים

נמשיך עם טיפים למעבר דירה הקשורים בנושא הארגזים, להם חשיבות גדולה מאוד:

  • הצטיידו מבעוד מועד במספר הארגזים הנדרש, אחרת תתחילו ברגע האחרון לחפש ארגזים בפחי זבל וקרטוניות (ובינינו, הסיכוי שתמצאו שם ארגזים איכותיים נמוך).
  • גם אם אתם זקוקים לשירות הובלות בחיפה, ירושלים, תל אביב או בכל עיר אחרת משכונה אחת לשנייה או אפילו באותו הרחוב, בחרו בארגזים בינוניים ולא גדולים מדי, למרות הפיתוי "לדחוף" כמה שיותר לתוך ארגז אחד. הסיבה – ארגזים גדולים נוטים להתפרק.
  • העדיפו לבחור בארגזים בעלי דופן כפולה מאחר והם הרבה יותר איכותיים מארגזים אחרים והם ישמרו לכם הרבה יותר טוב על התכולה.
  • אם תוכלו להשיג ארגזים ייעודיים להובלה, למשל ארגזים להובלת בגדים עם קולב, ארגזים להובלה כלי מטבח וכו', מה טוב.

טיפים למעבר דירה בצורה יעילה – לסמן את כל הארגזים

עוד טיפים למעבר דירה בצורה יעילה הקשורים לארגזים הם כמובן סימון שלהם בצורה מסודרת. מדוע זה חשוב? מאחר ומאוד שכיחה התופעה של הובלות בתל אביב, חדרה, נס ציונה או כל מקום אחר, שמתחילות טוב אך בסופו של דבר מסתיימות בצורה מאוד צולעת ומסורבלת, רק בגלל שהארגזים לא היו מסומנים. חשוב מאוד שלכל חדר יהיו סימון לארגזים שלו. זו יכולה להיות מדבקה או סימון בצבע אחר על גבי הארגז, העיקר שהארגזים לא יתערבבו.

טיפים למעבר דירה – בחירת חברה ההובלה

ונסיים בנושא החשוב ביותר שמופיע בכל רשימת טיפים למעבר דירה – בחירת חברת ההובלה. בין אם אתם זקוקים לחברת הובלות בקריות, בירושלים, בתל אביב או בכל מקום אחר, חשוב מאוד כי תבחרו בחברת הובלות מקצועית ואמינה, כזאת שתגיע בזמן, תבצע את העבודה כמו שצריך וגם תדרוש מחיר הוגן, בלי אותיות קטנות והפתעות לא נעימות. כיצד תוכלו להבטיח זאת? באמצעות אתר גטמובינג, שמאפשר לכם לבחור חברת הובלות בשיטת המכרז. כל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטי ההובלה שלכם, לפתוח מכרז השוואת מחירים ובתוך שעה לכל היותר תקבלו הצעות מחיר מחברות הובלה מקצועיות ואמינות שנמצאות במאגר של האתר. פשוט וקל!

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות