מה חשוב לשאול את המוביל?

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

הזמנת הובלה טומנת בחובה לא מעט תהיות ודאגות, מאחר ונותן השירות יהיה אחראי על החפצים החשובים ביותר שלנו, בין אם מדובר בהובלת דירה ובין אם בהובלת משרד. על מנת להימנע מהפתעות לא נעימות ביום ההובלה, אי הבנות, תסכול והוצאות מיותרות, ישנן מספר שאלות שחובה לשאול את המוביל עוד לפני שמזמינים את ההובלה בפועל. אז מה חשוב לשאול את המוביל? מייד תבינו.

ממה מורכבת עלות ההובלה?

כל מוביל מתמחר באופן שונה את ההובלות אותן הוא מבצע. למשל, ישנם מובילים שמציעים מחיר "פיקס" בהתאם למספר החדרים בבית וישנם כאלה שרק לפי כמות החפצים. ישנם כאלה שגובים יותר עבור הובלות בערים גדולות כמו במקרה של הובלות בירושלים או בתל אביב לעומת הובלות במקומות אחרים, למשל הובלות בקריות. ישנם מובילים שגם מקפיצים את המחירים בחודשי הקיץ לעומת החורף ולכן עליכם לדעת בדיוק ממה מורכבת עלות ההובלה שלכם ועל מה אתם משלמים בדיוק, במיוחד כשהמחיר נראה לכם גבוה מידי.

עליכם להבין לפרטי פרטים מה כוללת הצעת המחיר ולבדוק שהיא אכן תואמת את המציאות בהתאם למספר הארגזים, פרטי הריהוט, מרחק הנסיעה והקומה. בנוסף, שימו לב האם ההצעה מתייחסת גם לפירוק והרכבה של הרהיטים והאם נגבה תשלום נוסף מעבר להצעת המחיר עבור שירותי מנוף, אם אתם מעוניינים או זקוקים לכך. במידה ולא תסגרו מחיר מדויק וסופי, ייתכנו לכם הפתעות לא נעימות ביום ההובלה שבהחלט יכלו להימנע.

איזה רכב הובלה יסופק למשימה?

על פניו זו נראית כמו שאלה ברורה מאליה – אם יש לכם דירה גדולה, יש לכם הרבה חפצים ועל כן המוביל יגיע מראש עם רכב גדול. אז זהו, שחייבים לשאול את השאלה ולסגור את הפינה הזאת כי למרבה הצער היא לא תמיד כל כך ברורה. שמענו כבר על מקרים רבים מידי של הובלות בחיפה, בראשון לציון ובערים אחרות, שבהן המובילים רצו לחסוך בהוצאות והגיעו עם רכבי הובלה קטנים יחסית גם כאשר היה מדובר בהובלה של דירה גדולה ופשוט העמיסו את החפצים על גבם בצפיפות רבה, מה שגרם נזק לחפצים, עם שריטות ושברים.

כמה מובילים מגיעים?

ככל שהמוביל מגיע עם יותר מובילים, כך העבודה מתבצעת במהירות רבה ביותר. אז אם הזמנתם הובלה עבור דירת 5 חדרים או משרד גדול ומגיעים רק שני עובדים, דעו לכם כי הדבר ייקח זמן. יחד עם זאת, אם מגיעים יותר עובדים, עליכם לקחת בחשבון את עניין הטיפ, שכן מקובל לתת על עבודה טובה בין 50 ל-100 שקלים לעובד כך שזאת הוצאה נוספת שכדאי להתחשב בה. בכל מקרה, חשוב לוודא את העניין מראש על מנת שלא תופתעו לרעה לכאן או לכאן.

האם ניתן לקבל מהמוביל גם שירותים נוספים?

מעבר להובלות עם מנוף, ישנם גם שירותים נוספים שחברות הובלה יכולות להציע עבורכם וכדאי לשאול זאת עוד במעמד הבירור וההזמנה. שירותים אלו כוללים אספקת מוצרי אריזה ואפילו שירותי אריזת דירות. היתרון של הזמנת הובלה יחד עם שירותים נוספים הוא בכך שהדבר יכול להוזיל משמעותית את העלויות וגם מרמז על כך שמדובר בנותן שירות מקצועי וברמה גבוהה.

ולסיום – טיפ קטן מאיתנו

רוצים להימנע מאכזבות מיותרות ומשאילת שאלות בלתי נגמרות? הזמינו מוביל דרך אתר גטמובינג. בין אם תצטרכו חברת הובלות בתל אביב ובין אם בכל עיר אחרת בארץ, תוכלו לבחור אותה בקלות דרך האתר שלנו. כל שעליכם לעשות הוא לסמן את פרטי ההובלה המדוייקים שלכם ולהפעיל מכרז תמחור בין שעה לכל היותר, שבסיומו תקבלו הצעות מחיר אך ורק ממובילים מומלצים, מקצועיים ואמינים. זה כדאי בהחלט!

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות