הובלות בין עירוניות

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

הובלות דירה, משרד או הובלת מפעלים בין אזורים שונים בארץ נקראים גם בשם הובלות בין עירוניות, אך השם לא צריך להפחיד אתכם מבחינת עלויות השירות. כמעט כל ההובלות הן הובלות בין עירוניות ועלותן אינה שונה בין הובלה עירונית כל עוד המרחק בין הערים השונות אינו עולה על 30 ק"מ.

משאית להובלות בין עירוניות

הובלה עירונית היא למעשה הובלה בתוך אותה העיר, כמו למשל הובלה מרמת גן לרמת או הובלה מחריש לחריש. הובלה בין עירונית יכולה להיות הובלה בין פתח תקווה לגבעתיים והמרחק הקצר בין הכתובות אינה פרמטר מהותי במחיר ההובלה. מחיר הובלה בין עירונית אם כך, תלוי בכמות התכולה, בקומת הדירה או המשרד, בקיומה או אי קיומה של מעלית ובחודש השנה המבוקש - אלו הם הפרמטרים העיקריים בקביעת מחיר ההובלה הסופי.

כמובן, שהובלות בין עירוניות בין שני ערים רחוקות ישפיע על המחיר: כך למשל הובלה של דירת 5 חדרים מרמת השרון לבאר שבע לעומת הובלה מרמת השרון להוד השרון עשויה להשתקף בהפרשי מחיר של כ-1,000 ₪.

חברות הובלה בין עירוניות מומלצות

היתרון העצום שיש לחברת גט-מובינג על פני כל חברת הובלה הוא לפני הכל שגט-מובינג אינה חברת הובלות, אלא פלטפורמה חינמית להשוואת מחירי הובלות בין עירוניות. היתרון השני והעצום שלנו הוא שאצלנו תמצאו רק חברות הובלה מקצועיות, אמינות ואיכותיות באמת. אצלנו לא תמצאו חברות חפריות שעובדות בשחור, לא תמצאו חברות בעלות תודעת שירות נמוכה, אלא חברות הובלה מומלצות, בעלות ניסיון וותק שהוכיחו את עצמן במשך שנים רבות.

אנו ב-GetMoving לא מקבלים כל חברה לעבוד בשורותינו, אנו מבצעים סינון קפדני ומחתימים כל חברה וחברה על הסכם נהלי עבודה קשוח במיוחד. כך לצורך הדוגמא, חברת הובלה במערכת מחויבת לפצות אותך בפיצוי כספי באופן ישיר בסך 10% ממחיר ההובלה במקרה איחור של חריגה מטווח השעות הנקוב בהזמנה.

כל חברת הובלה בין עירונית מחויבת כלפיך ישירות בפיצוי כספי במקרה של ביטול הזמנה ברגע האחרון. הפיצוי הכספי נע בין 50% ועד 100% ממחיר ההובלה כאמור בתנאי התקנון. כל הפיצוים הישירים הן התחייבויות ישירות של המובילים כלפיכם המצורפים לאישור ההזמנה, ללא התערבות של מערכת Getmoving.

בביצוע השוואת מחירים בין חברות הובלה מומלצות תוכלו להיות בטוחים ולדעת מראש עד כמה מומלצת חברת ההובלה הבין עירונית שבחרתם. לכל כרטיס נותן שירות מוצמדות חוות דעת מגולשים אמיתיים אשר דירגו את השירות.  מבלי לדבר על אתרים אחרים , אנו בגט מובינג מבטיחים לכם 100% חוות דעת מקוריות. נסביר גם בקצרה מדוע כל חוות הדעת וכל חברת הובלה מומלצת היא באמת מומלצת: אצלנו במערכת ניתן לתת ציון על שירות ההובלה רק אם סגרתם הובלה באמצעות המערכת. כלומר, בסיום הובלה לקוחותינו מקבלים קישור לדירוג איכות השירות, כך שלא ניתן להוסיף דירוג אם לא קיבלתם מאתנו שירות באמת. 

הובלה עם אריזה ואחריות

מובילי גט-מובינג לא רק שמספקים הובלות בין עירוניות מכל אזור בארץ לכל אזור בארץ, אלא מבצעות שירותי הובלה עם כל השירותים המורחבים שאתם צריכים. כך לשמל, תוכלו להזמין שירותי אריזת דירה בכל עיר בארץ ובכל אזור כמו גם הובלה עם מנוף, הובלה עם נגר מקצועי לפירוק והרכבה של ארונות וכמובן תוכלו למצוא אצלנו חומרי אריזה, מחסנים ועוד מגוון אינסופי של שירותים כמו שירותי פריקת דירה וסידור דירה ועוד הרבה יותר.

הובלה עם אחריות היא הובלה שבה אתם יודעים מראש מהם תנאי ההובלה, מהם הפיצויים המגיעים לכם בכל מקרה ומקרה ומה קורה במקרה של נזק, איחור וכיצד תוכלו ליהנות מהטבות, מבצעים, מקרטונים במחיר מוזל וטיפים רבים וחשובים המסבירים כיצד יש להתכונן נכון וביעילות למעבר הדירה או המשרד.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות