הובלות בגני תקווה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מעבר דירה חכם וזול עושים לאחר שמשווים את המחירים השונים בין חברות ההובלה. את ההשוואה עושים בקלות ובמהירות ובחינם לגמרי, באמצעות מערכת השוואת המחירים היחידה והטובה GetMoving.  השוואת המחירים מתבצעת בזמן אמת לכן בשקיפות מלאה באופן כזה שהצעות המחיר שתקבלו מחייבות את נותן השירות לעמוד בהן ולבצע את ההובלה בצורה הטובה ביותר וברמת השירות הגבוהה בענף.

כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על כפתור "פתיחת מכרז" אשר מעביר אתכם הישר לטופס הזנת פרטי ההובלה שלכם, כך שתקבלו הצעת מחיר מדויקת וסופית להובלה שלכם.

הובלות עם גט מובינג


מחיר הובלה בגני תקווה

ידוע לנו שכולם רוצים למצוא מחיר הובלה זול וחוששים מיום המעבר עקב ניסיון לא נעים בעבר. היתרון שבבחירת מוביל בגני תקווה באמצעות מערכת גט-מובינג הוא השקט הנפשי והבטחון שבחרתם בחברת הובלה הנמצאת תחת פיקוח, כזו שחתומה על הסכמי שירות המחייבים מתן שירות ברמה גבוהה באיכות ללא תחרות.

חברות הובלה בגני תקווה או כאלו שנותנות שירות בגני תקווה, נבחרו בקפידה לאחר שהבטיחו בהסכם חתום לעמוד בתנאי השירות הקפדניים של גטמובינג. מה שאומר שאתם תהיו זכאים לפיצוי כספי בגין איחור או אי הגעה ישירות מחברת ההובלה. בהצעות המחיר תקבלו לא רק מחיר מוצע, אלא גם דירוג לקוחות עבר. ציון דירוג משוקלל ליד כל הצעת מחיר הוא הפרמטר אשר יהווה עשות לכך שמדובר בחברת הובלה מומלצת בגני תקווה. הדירוגים שלנו 100% מקוריים וניתנו רק באמצעות קישור שקיבלו לקוחות שהזמינו באתר וקיבלו אישור הזמנה כתוב. 

מה קורה אם נגרם נזק לריהוט?

בכדי למנוע מקרי נזק או מחלוקות כגון מי גרם לנזק, חשוב מאד וכדאי מאד לעבור עם מנהל צוות ההובלה על תכולת הרהיטים ומוצרי החשמל ואף לבקש ממנו שיחתום לכם שכל התכולה שלמה ותקינה לפני שהחל המעבר. כך שתמנע כל מחלוקת בסיום המעבר בנוגע למי גרם נזק. כמו כן אם נגרם לכם נזק לרכוש ככל הנראה תהיו זכאים לתיקונו, לפיצוי כספי על פי שוויו וכפי שמגדיר החוק והכל בכפןף לאמור בתקנון האתר.

קרטונים וחומרי אריזה בגני תקווה

בכדי להתכונן ליום המעבר יש זה מספיק להזמין חברת הובלות בגני תקווה, אלא להצטייד בקרטונים, דבק, ניילון בועות ונייר אריזה לכלי המטבח. גטמובינג לא מפקירה אתכם ומספקת לכם מגוון רחב של חבילות בהתאם לגודל דירתכם במחיר זול ומשתלם במיוחד. הזמנות באינטרנט או באמצעות הטלפון יסופקו לרוב עד 48 שעות (לא כולל שבתות וחגים- כלומר עד 2 ימי עסקים) עד דלת ביתכם עם שליח החברה. אתם יכולים להזמין קרטונים למעבר דירה גם בטלפון באמצעות נציג לאלו מכם שמתקשים להזמין באמצעות האתר בטלפון:800690 073-3

ברשתוכם לבחור גם בשירות הדגל שנקרא בשם "הובלה ואריזה פלוס" שבעזרתו לא תצטרכו לקנות קרטונים חומרי אריזה ולא תצטרכו לארוז את הבית בעצמיכם. כן כן, קראתם נכון. בבוקר ההובלה תוכלו לשבת רגל על רגל, לשתות קפה, מים או תה ולתת לצוות האורזים לעטוף לארוז את כל תכולת הבית, הארונות, המטבח ושאר הדברים. את הצעת המחיר המחיר להובלה הכוללת אריזת דירה תראו בדף תוצאות המכרז שיופיע לכ היותר עד 50 דקות מרגע פתיחת המכרז.

קרטונים למעבר דירה

הובלות עם מנוף בגני תקווה

ידוע לנו כי גני תקווה מאוכלסת בחלקה בבתים פרטיים וחלקה בבניניים רבי קומות. בכל הזמנת שירותי הובלה באפשרותכם לסמן אם ברצונכם להזמין שירותי מנוף. התיאום מול המנופאי יעשה ע"י חברת ההובלה שבחרתם והתשלום עבור זמן המנוף יעשה על ידכם ישירות למנופאי ביום ההובלה. מחיר מנוף להובלה הוא 400-450 ₪ לשעת עבודה  ( בשנת 2023) ומתייחס לדירות הנמצאות לכל היותר בקומה 6. מעבר לכך נדרש מנוף הנמתח לגובה רב ועלותו נעה בין 600-800 ₪, תלוי בעונות השנה.

לסיכום, חברות הובלה בגני תקווה מוצאים באמצעות גט-מובינג לאחר עריכת השוואה. חשוב מאד! אנו ממליצים שלא לסגור הזמנה בעל פה עם חברת ההובלה, אלא לדאוג שהסגירה מתבצעת באמצעות בחירה בהצעת מחיר בדף התוצאות במערכת, כך שתוכלו לקבל אישור הזמנה המתעד את כל ההסכמות שלכם מול חברת ההובלה שהזמנתם. 

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות