הובלת משרדי הייטק

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

אם הגיע הזמן להעביר את המשרד, עושים זאת עם GetMoving המתמחה בהובלת משרדי הייטק בכל גודל  בכל זמן, עם יכולת להעמיד עד 100 משאיות בו זמנית ביום אחד. גט-מובינג מתמקצעת בהובלת משרדים, מפעלים וארגונים בעלי חומרים רגישים ומערכות מורכבות כגון חדרי שרתים, ריהוט ייחודי הדורש פירוק והרכבה מקצועיים, העתקת חדרי ישיבות, קרטוני ארכיב ועוד. אנחנו יודעים להתאים להובלת משרדי הייטק את צוות ההובלה המתאים ביותר ע"פ אופי ההובלה, היקפה והמקצועיות הנדרשת.

מחיר הובלת משרדי הייטק אינו מחירון אחיד ועל כן יהיה זה לא רציני לנקוב במחיר רק בכדי "להיראות זולים ולמשוך את הלקוחות להתקשר". אנו גוף ההובלות הגדול במדינה ואנו עורכים עבורכם השוואת מחירים בין כל הצוותים הפועלים תחת חברת גטמובינג.

הובלות משרדי הייטק

השוואת מחירי הובלת משרדי היי טק

ביצוע ההשוואה קורה מיד לאחר שאנו שולחים מנהל תחום, חינם ללא עלות, אשר סוקר את ביצוע ההובלה באופן דקדקני, כך שלא יהיו לכם "הפתעות" ביום המעבר. הובלת משרדי הייטק מומלץ לעשות עם טובי המובילים וכמובן שלא כדאי להתפשר על נושא אמינות  המלצות וניסיון. לוותק חברת ההובלה יש משמעות עליונה לטיב ותוצאת ההובלה, ללא נזקים וללא תלונות מצד הלקוח, הן מבחינת נושא עמידה בזמנים, הן מבחינת נעימות צוות המובילים והאווירה בזמן ההובלה עצמה.

חשיבות השוואת מחירי הובלת משרדי היי- טק היא בעלת ערך כספי רב ועשויה לחסוך לחברת ההיי-טק  עשרות אלפי שקלים בקלות. פערי המחיר בין חברת הובלה אחת לאחרת הם עצומים. הובלת משרדי היי טק עשויה להייות לפעמים פרויקט העתקה של משרדי החברה שכוללים לא פחות מ-100 חדרי עבודה, חללי עבודה משותפים, חדרי ישיבות ועוד. על כן, פערי המחיר עשויים להיות עשרות אלפי שקלים.

ביטוח מבנה

לגטמובינג עצמה אין ביטוח מבנה ואינה צד לעסקה בינת ובין חברת ההובלה הנבחרת לביצוע השירות. בשונה מ"ביטוח סחורה בהעברה" שמחזיקה חברת ההובלה עצמה הפועלת תחת גטמובינג, ביטוח מבנה הוא דבר אחר לגמרי. ביטוח מבנה חשוב מאד במיוחד בבנייני הייטק מכיוון שמספיק פגיעה קלה במערכות כיבוי האש (הספינקלרים) בזמן ההובלה בכדי לגרום לנזק העולה על מאה אלף ש"ח. חברת הובלה להובלת משרדי הייטק שלא מחזיקה ביטוח מבנה, חשופה לתביעת מצד חברת ההיטק- מזמינת השירות בגין הנזקים שנגרמו למבנה במהלך ההובלה.

אם הזמנתם הובלה מבלי שיהיה למוביל ביטוח מבנה, כל נזק לבניין, למעליות, למערכת הכיבוי, לדלתות וזכוכיות הבניין עשוי להתבע מחברת ההובלה במקרה בהם אכן הוכח שהנזק נגרמתם על ידם. במקרה בו בחרתם בחברה ללא כיסוי ביטוח מבנה (שאלו למעשה 99% מהחברות בענף) אתם חשופים לתביעה מצד חברת הניהול של המבנה במקרה נזק. נכון, לאחר קבלת התביעה תוכלו לגלגל אותה לחברת ההובלה, אך במקרים בהם מדובר בנזק גבוה, רוב הסיכויים שחברת ההובלה לא תוכל לעמוד בתשלום הנזק וגלגל השלג יחזור אליכם. בכדי להמנע מכל זה, פשוט בחרו רק בחברה עם כיסוי לנזקי מבנה.

הזמנת הובלה מפורטת

אחד הדברים החשובים בהובלה היא אישור ההזמנה. כעת, ברור לכולנו כי רוב חברות ההובלה מוציאות אישור הזמנה, אך מהו תוכנן? אנו ב-GetMoving מתמחים בתחום ניהול פרויקטים וחברות הובלה משנת 2015 והניסיון שלנו בעריכת סיכום הזמנה כולל בתוכו ניסיון עצום, הסוגר כל פרצה ואירועים בלתי צפויים. כך למשל, אישור ההזמנה כולל נספח מחירון תוספות הנוקב במחירים הוגנים ידועים מראש במקרה ויש תוספות, כך שלא תתקלו במחלוקת וסחיטה מצד חברת ההובלה. אישור ההזמנה מתייחס לכל נדבך, לכל דבר שסוכם בע"פ מול סוקר הביצוע, כך שכל הבטחה, כל מצג, יקויימו ביום ההובלה ללא דופי. 

לסיכום, הובלת משרדי הייטק עם גטמובינג מספקת את כל היתרונות האפשריים שלא תמצאו באף מקום אחר: מחיר משתלם -לאחר ביצוע השוואת מחירים, ביטוח ובטחון, איכות ומקצועיות, עמידה בזמנים. רוצים שניתן לכם הצעת מחיר להובלות המשרד - לחצו כאן ושלחו פרטים.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - GetMoving.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות