קרטונים ומוצרי אריזה בהנחה לחברי חבר

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

אם אתה חבר בארגון חבר – גם אנחנו עושים הכל בשבילך!בהצגת כרטיס "חבר" בכל אחד מסניפי הרשת תהנו מ-5%  הנחה, כך שמחיר חבילת קרטונים למעבר דירה תהיה הזולה והמשתלמת ביותר עבורכם בכל רחבי הארץ.

קרטונים למעבר דירה בהנחת כרטיס חבר

חברת GetMoving להשוואת מחירי הובלה ומוצרי אריזה מקדמת את פניכם בברכה והנחת חבר. על כל מוצרי האריזה בסניפי הרשת תקבלו 5% הנחה נוספים על כל מחיר בחנות, כולל כפל מבצעים והנחות.

Shop.GetMoving היא הרשת היחידה בישראל למכירת קרטונים ומוצרי אריזה למעבר דירה. לרשותכם 4 סניפים ברחבי הארץ ומערך הפצה לכלל ישראל (למעט אילת בלבד זה). בסניפי הרשת תוכלו לרכוש באמצעות כרטיס חבר קרטונים, חבילת נייר אריזה, גלילי דבק, גלילי ניילון בועות, מוצרי ניקוי, כלי עבודה, מתנות וציוד לבית ממגון רחב ועצום של מוצרים.

מבצעי מארזים וחבילות מעבר למועדון חבר

באתר האינטרנט שלנו תמצאו חבילות מארזים המותאמות לפי מספר חדרי הבית ממנו אתם עוברים. כך למשל, חבילת מעבר של קרטונם ודבק לדירת 2 חדרים תכלול 30 קרטונים ו-3 גלילי דבק באורך 60 מטר כל אחד, אשר יספיקו לכם בהחלט לסגור את כל הקרטונים לאחר הכנסת התכולה.

מארז מעבר לדירת 4 חדרים יכלול 60 קרטונים וכ-6 גלילי סרט דבק. באתר תוכלו למצוא מארזים הנקראים "הכל כלול", אשר כוללים גם גליל ניילון בועות מסוג פצפץ וחבילת נייר אריזה לעיטוף כלי זכוכית וכלי מטבח שונים. גם מחבילות חסכון אלו המגיעים במארזים ובמבצעים שונים, תוכלו ליהנות בהצגת כרטיס חבר בכל אחד מסניפי הרשת. 

קרטונים לאריזה

האם תינתן לחברי חבר הנחה בהובלה?

אתר GetMoving הינו מערכת השוואת מחירי הובלה וככזה איננו יכולים לשלוט במחיר הניתן לכם ע"י חברות ההובלה. על כן, ואף על פי כן, חברי חבר יכולים לפתוח מכרז השוואה חינם כמו כל לקוח וליהנות ממחירים זולים במיוחד, מהיכולת להשוות את רמת השירות של נותני השירותים השונים וכמובן ליהנות מפיקוח וליווי חינם לכל אורך תהליך המעבר.

שאלה: האם ביצוע השוואת מחירי הובלה מביא לתוצאה זולה יותר מההנחה אותה אני כחבר במועדון "חבר" הייתי מקבל באתר המבצעים של חבר, אילו ונניח והיו שם חברות הובלה?

תשובה: להערכתנו, השוואת מחירי הובלה מביאה להשגת מחיר ההובלה הנמוך ביותר. מבדיקה שערכנו, מועדון חבר אינו מציע הנחות לשירותי הובלה ובעלי מקצוע אחרים.

שאלה: האם ניתן לממש את 5% ההנחה ברכישת חומרי האריזה ע"י שימוש בכרטיס מועדון חבר?

תשובה: לא. בכדי לקבל את ההנחה יש להציג תעודת מועדון חבר בעת הרכישה בקופה. ההנחה תינתן במקום ולא תקוזז בכרטיס האשראי מול חברות האשראי.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות