הובלות קרית ביאליק

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מובילים מומלצים בקרית ביאליק מוצאים בקלות באתר השוואת מחירי העברת דירות גט-מובינג. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל אישור הזמנה ומחיר סופי ומוחלט, הוא למלא את פרטי ההובלה שלכם. המובילים שלנו לא ישנו לכם את המחיר ברגע האחרו, אלא אם אתם החלטתם להוסיף תכולה. 

הובלות בקריית ביאליק עם גט מובינג

חברות הובלה בקרית ביאליק

מערכת גט-מובינג מספקת שירותי הובלה, אריזה, מנופים, מחסנים באזור הקריות והצפון. איננו מתחרים בחברות הובלה, אלא משווים בין חברות הובלה ועל כן, ההתמקדות שלנו היא ברמת השירות אותו מספקות החברות הרשומות במערכת. כל נותן שירות המבקש להצטרף למערכת ההשוואה נדרש לחתום על הסכם המחייב אותו בכללי התנהגות ופיצוי לקוחות במקרה של איחור, אי הגעה, נזק וכדומה.


מטרת מערכת גטמובינג היא לאפשר לכל לקוח שפתח מכרז השוואת מחירים לסייע לכם, לבחור במוביל המתאים ביותר, בעל הכישורים הנכונים לביצוע את סוג ההובלה שביקשתם. לדוגמא: הובלת פסנתר בקרית ביאליק תעשה ע"י מובילים מקצועיים המתמחים בהובלת פסנתרים. הובלות משרד בקרית ביאליק תעשה ע"י צוותי הובלה גדולים ואמינים, אשר מסוגלים לבצע הובלות מורכבות תוך עמידה בלוחות זמנים. המערכת מאפשרת לכם לקבל מידע רב וחשוב אודות החברה שמציעה לכם את הצעת המחיר כך שכל מה שנותר לכם הוא לבחור חברת הובלות בקרית ביאליק במחיר הזול ביותר עם הביטחון הגבוה ביותר.

מחירי הובלות בקרית ביאליק

עלות שירותי הובלה בקרית ביאליק אינה שונה מעלות הובלה בחיפה או בקרית מוצקין. השוני במחירים נובע ראשון וראשית בתכולת הלקוח, בקומת הדירה, במרחק הנסיעה בין כתובת המוצא וכתובת היעד וכמובן עונות השנה, בהם יש מחירי שפל ומחירי שיא. מכיוון ואלו הם מרכיבי המחיר העיקריים, לא ניתן להציג מחירי הובלות בקרית ביאליק ואף הצגת מחיר ממוצע לא ישקף עבורכם דבר, מכיוון שפרטי ההובלה שלכם שונים וודאי מהובלה אחרת. מחירון הובלות בוודאי שאינו רלוונטי עבורכם ואתרים שכן מציגים מחירים מטרתם למשוך אתכם ליצור קשר, כחלק מתכנון אסטרטגיית שיווק.


GetMoving מסבירה לכם את ההבדל בין מחירון הובלות ובין השוואת מחירי הובלה, כאשר האחרון מציג לכם מחיר סופי ומוחלט לביצוע ההובלה הייחודית שלכם בהתאם לתכולה ויתר הפרטים שהזנתם. מחירי הובלות בקרית ביאליק יוצגו עבורכם בסיום זמן המכרז בדף תוצאות המכרז, שם תוכלו לקרוא אודות נותן השירות מציע ההצעה, לצפות בדירוגים שניתנו לו ע"י לקוחות עבר, ושם תוכלו לבחור בחברת ההובלה הרצויה ולקבל אישור הזמנה סופי לדוא"ל שלכם.

מה לגבי תוספות מחיר של הרגע האחרון?

בגט-מובינג אין תוספות מחיר של הרגע האחרון ואף חברת הובלה במערכת לא תוכל לבקש תוספת על הנקוב בהזמנה. רק במקרה בו הוספתם תכולה ברגע האחרון, אשר אינה מופיעה באישור הזמנה, הדבר יתומחר ע"פ מחירון תוספות ההוגן של גטמובינג כפי המצורף לאישור הזמנה. מחירון תוספות זה מונע מצב בו תהיו לקוחות שבויים, כך שלא תהיו נתונים תחת סחיטה. חשוב לשים לב כי יש לציין בפרטי המכרז אם יש לכם שביל כניסה חריג לבית, כמו מדרגות לפני הכניסה לבניין, שביל ארוך וחריג העולה על 20 מטר. הסיבה לכך היא שאי מילוי אמיתי של פרטי ההובלה עשוי להביא לתוספות מחיר. כמו כן, ציינו מעלית אם יש לכם כזו וכמובן את גודלה (2,4,6,8 נוסעים וכו').


סימון מנוף בפרטי המכרז פירושו שחברת ההובלה תתאם עבורכם הגעת מנוף ליום המעבר. התשלום בגין המנוף יבוצע על ידי הלקוח ואינו כלול במחיר ההובלה. מחיר מנוף לשעת עבודה אחת מתחיל ב- 400 ₪ ועד 450 ש"ח למנוף הנפתח עד קומה 6. כדאי לבחור בהובלה עם מנוף בקרית ביאליק כאשר אתם רוצים למזער כל נזק לתכולה, כאשר אתם רוצים לסיים את יום המעבר מוקדם ככל הניתן וכאשר אתם יודעים כי חדר המדרגות או המעלית צרים מידי בכדי להוריד או להעלות את התכולה.

מאגר חברות הובלה מומלצות בקרית ביאליק

בכותרת הנ"ל נכתבה במיוחד עבור אותם גולשים שלא בדיוק יודעם כיצד פועל מנוע החיפוש האינטרנטי ובשביל זה אנחנו פה, להסביר וללמד, ולהשאיר בידיים שלכם את הזכות לבחור לאחר שחקרתם ואתם יודעים כיצד לבחור נכון: ברגע שרשמתם בגוגל את המילים חברות הובלה מומלצות בקרית ביאליק - יעלו לכם תוצאות של אתרים אשר כתבו מאמרים בנושא. אין זה אומר שחברות אלו אכן מומלצות! הכלי היחיד שיכול לאמת אם חברות הובלה בקרית ביאליק מומלצות הוא ניסיון גולשי העבר. אחרת, כל אתר יכול לכתוב מה שהוא רוצה על אינדקס המובילים שברשותו.

גט-מובינג מזמינה אתכם לקרוא בכל הצעת מחיר מה כתבו הגולשים על השירות, מה היתה החוויה שלהם והאם ישתמשו בשירותיו שוב. ניסיון עבר הוא למעשה עדות על פיו יקום דבר.  אנו מתחייבים שלא לערוך דירוגים, לא לשנותם, ולא למחוק אותם גם אם הם לא טובים. חברתנו לא מתערבת בדירוג ואינה שולטת מי ידרג ומי לא. אנו שולחים באופן אוטומטי בכל מכרז הובלה, יומיים אחרי תאריך ההובלה קישור ללקוח לצורך דירוג נותן השירות.

אנו מפיקים לקחים מכל דירוג ומשפרים ללא הרף את השירות ומחדדים את הנהלים ואת הכללים בכל יום ויום. אנו עושים ככל יכולתנו להביא חווית שירות יוצאת דופן באיכותה ללקוחות האתר, אך אין זה אומר שנותני השירות שלנו מושלמים אך אנו לא רחוקים מכך, וגאים לספר לכם שאנו עומדים על אחוז הצלחה במידת שביעות רצון של 99.5% מכלל ההובלות. 

חנות חומרי אריזה וקרטונים בקרית ביאליק

בכל מעבר דירה יש צורך להיערך מראש ובהתאם. זה אומר שעליכם לארוז את תכולת הדירה בקרטונים ולעטוף כלי מטבח שבירים בנייר אריזה או בניילון בועות. גטמובינג בנתה עבורכם אתר מוצרי אריזה מעבר דירה המכיל את כל מה שתצטרכו באיכות הגבוה ביותר ובמחירים המשתלמים ביותר. אתם יכולים לדוק אותנו ולהשוות את המחירים שלנו למתחרים.

לאחר פתיחת מכרז ישלח אליכם קופון הנחה לרכישה בחנות שלנו shop.getmoving.co.il זמני האספקה והמשלוחים שלנו מהירים מאד, כך שתוכלו להזמין היום ולקבל היום ועד 2 ימי עסקים לכל היותר. כמו כן לרשותכם חנות הקרובה לקרית ביאליק, הממוקמת ברחוב מקלף 8 חיפה. אם ברצונכם להמנע מקניית חומרי אריזה למעבר דירה ואף להמנע מאריזת כל תכולת הבית, תמיד תוכלו לבחור בשירותי "הובלה ואריזה פלוס" אשר תופיע בסמוך לכל הצעת מחיר בדף תוצאות המכרז.

לסיום, נציין ונזכיר לכם שכל תהליך המכרז חינם לגמרי וללא כל התחייבות מלבד הסכמתם שנותני השירות המשתתפים במכרז ההתמחרות יוכלו ליצור עמכם קשר במטרה לסגור את ביצוע ההובלה עמם. מאחלים לכם הובלה נפלאה,
GetMoving

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות