הובלות לכל חלקי הארץ

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מכל מקום לכל מקום, גט-מובינג תספק לכם את המובילים הטובים והמומלצים ביותר. המערכת היחידה שמאפשרת לכם השוואת מחירי הובלה לכל חלקי הארץ יחד עם כל השירותים הנלווים, הנמצאים תחת קורת גג אחת: הובלה, אריזה, מוצרי אריזה, אחסון תכולת דירה ומעל הכל- שירות מקצועי ואמין ללא תחרות.

אם אתם מחפשים הובלה מצד אחד של המדינה לצד האחר, אתר גט-מובינג יאפשר לכם לבחור את חברת ההובלה המדורגת על ידי מאות ואלפי לקוחות עבר מרוצים. דירוגי ההמלצות והביקורות באתר גט-מובינג מקוריים וניתנים להוספה אך ורק לאחר קבלת אישור הזמנה מהמערכת. מקוריות חוות הדעת על חברות הובלה מכל חלקי הארץ מבטיחה לכם שהשירות המסופק הוא אכן מקצועי וברמת מצויינות ללא פחד וללא חשש.

התלונה הנפוצה ביותר על חברות הובלה היא שינוי מחיר ותוספות בלתי מוצדקות אשר אצלנו לא יכולה להתרחש. אתם אלו שמזינים את פרטי התכולה, את הכתובות,  הקומות ובסיום יש בידיכם אישור הזמנה סופי המתעד את כל הפרטים. תוספת מחיר עשויה להיות רק אם הוספתם  תכולה ברגע האחרון ואשר איה  מופיעה בהזמנה. עם גט-מובינג אתם לא ניתנים לסחיטה. יש מחירון תוספות הוגן מוסכם ומוצג מראש המצורף לאישור ההזמנה.

גט-מובינג הובלות
הובלות לכל חלקי הארץ בבטחה

לאחר שסיימתם את השוואת המחיר תתבקשו לאשר את תקנון האתר הנפלא שיצרנו במיוחד עבורכם- בו תראו שאתם מוגנים במקרים רבים כמו למשל: במקרה של איחור מעל לנקוב בהזמנה, תפוצו ב-10% ממחיר ההובלה ישירות מחברת ההובלה, ללא כל בעיה. במקרה של תקלה במשאית ביום ההובלה ואי יכולת המוביל להגיע, מחייבת אותו בפיצוי כספי ישיר אליכם ועוד התחייבויות רבות המאפשרות לצדדים להזמנה (אתם מול חברת הההובלה) לדעת היטב את החובות והזכויות שלכם זה כלפי זה להשלמת העסקה).

המובילים שלנו מחויבים לעמוד במחיר המובטח, לעטוף את תכולת הדירה לפני הוצאתה מהדירה ולנהוג במוצרים בעדינות ולהמנע מנזקים. ראוי לציין כי אין כיסוי לטלוויזיות ומסכים ומומלץ מאד לקחת אותם עמכם מכיוון שמדובר במוצרים עדינים מאד עם רכיבים אלקטרוניים שכל תזוזה שהיא עשויה לגרום להם שלא לפעול. ללא קשר אם חיפשתם הובלות לכל חלקי הארץ או הובלה מקומית ולא משנה במי בחרתם, לעולם אל תשאירו כסף מזומן, תכשיטים ונשק בקרטוני האריזה. קחו אותם עמכם תמיד.  לא תוכלו לתבוע או לדרוש אובדן של מזומן ותכשיטים וממילא לא ניתן להוכיח את קיומם או היעדרם מהתכולה המובלת.

שרות לקוחות בזמן אמת

עם גט-מובינג לא תצטרכו עוד מערך שירות לקוחות, בזמן אמת, כי האינטרס האישי שלכם נשמר בתנאי ההסכם ההזמנה ישירות מול נותן השירות,כך למשל מצורף להזמנה מחירון תוספות במקרה ויהיו לכם, מצורפים פיצויים כספיים ישירים של חברת ההובלה אליכם, ללא כל צורך בהתערבות של גורמים חיצוניים.  בשונה מלהתלונן בפני בעלים של חברת הובלות פרטית שהזמנתם, במקרה של תלונה  יש לכם חוקים ותקנון ברור כיצד לפעול בכל מקרה ומקרה. תקנון ברור וגלוי, מונע מחלוקות ועימותים ביניכם לבין חברת ההובלה , דבר המבטיח עמידה בתנאים גם מצד הלקוח וגם מצד חברת ההובלה. אתם לא זקוקים לשירות לקוחות לכל מקרה ומקרה ויש לכם את כל הכלים להובלה מוצלחת.

גט-מובינג מגלה אפס סובלנות כלפי חברות הובלה שגילו אלימות, התנהגות בלתי הולמת ומובילים מסוג זה לא מספקים שירות באתרינו. אנו בגט-מובינג דואגים להכניס מובילים לשורותינו רק לאחר שחתמו על תנאי פעילות ופיצויים מוסכמים ישירים אליכם במקרים מסוימים ורק כך אנו מבטיחים שאנו מחזיקים בין שורותינו את החברות הטובות ביותר שיש בענף . במקרה וברצונכם לדווח לנו על מוביל שלא עמד בהתחייבויות כלפיכם, השאירו לנו פניה בצור קשר עם תיאור התלונה. מלבד השארת תיאור המקרה בידכם תקנון שירות אותו תוכלו לתבוע ישיריות מול חברת ההובלה המתחייבת.


מחיר הובלות לכל חלקי הארץ

רק ב- GetMoving תוכלו לקבל הצעת מחיר בזמן אמת און ליין ללא צורך המתנה לנציג. מחיר הובלה לכל חלקי הארץ תלוי בעוד משתנים מלבד כתובת המוצא וכתובת היעד כמו למשל, קומה, קיומה או אי קיומה של מעלית, החודש בשנה- כלומר התאריך וכמובן תכולת הדירה.

אחד הדברים המשפיעים על מחיר ההובלה הוא פירוק והרכבה של ארונות. כך שאם ברצונכם לחסוך ולצמצם א מחיר ההובלה , פרקו והרכיבו את הארונות לבד. גם במקרה שבו החלטתם שלא לפרק את ארונות הבית לבד, קחו בחשבון שלא כל ארון ניתן לפירוק והרכבה. בימינו, ייצור הארונות נעשה בחומרים זולים ופשוטים ודברים כמו צירים וחומר הארון לא תמיד עשויים להיות מתאימים להרכבה מחדש והארון יכול לעמוד רעוע. רק ארונות איכותיים מתאימים לפירוק והרכבה חוזרים.

דרך נוספת בה תוכלו להוריד את מחיר ההובלה  לכל חלקי הארץ היא לעבור בחודשי השנה הרגילים ולהמנע מחודשי השיא. חודשים אלה כמו למשל יולי ואוגוסט, מתאפיינים בעליית מחירים בדיוק כפי שבתי מלון עולים בחודשים אלו של השנה. אז המלצתנו בהזמנת הובלה לכל חלקי הארץ היא לנסות לתכנן את המעבר לחודשי השפל, בהם המחיר עשוי לצנוח בעד 30%.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות