אחסון תכולת בית

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

אחסון תכולת בית יכולה להיות הדבר הקל והפשוט ביותר שהצלחתם לעשות בדקה. בעזרת מערכת GetMoving תוכלו לבחור בחברת אחסנה במרכז, בצפון, בדרום,
בירושלים ובכל פינה בארץ. אנו נתאים לכם מקום מומלץ לאחסון תכולת דירה במיקום הקרוב ביותר לביתכם במחיר הזול והמשתלם ברשת. שימו לב כיצד זה עובד.


ממלאים את טופס השוואת מחירי אחסנה והובלה ב-3 שלבים פשוטים, מוצאים חברת הובלה מומלצת ומקום לאחסון תכולת בית במחיר זול ומשתלם ואישור הזמנה מסודר לדואר האלקטרוני שלכם ללא כל עלות וללא כל מאמץ.

ספרו לנו מהיכן אתם מעבירים את תכולת הבית או הדירה, מתי ומה ואנו נמצא לכם מקום בטוח, מקצועי, אמין, מאובטח ושמור לחפצים האישיים שלכם כולל גישה לחדר האחסנה 24 שעות ביממה.

 

אחסון תכולת בית בחדרי אחסון

לפניכם רשימת המקומות לבחירת אחסון תכולת דירה:

אחסון תכולת דירה בפתח תקווה:

חברת גטמובינג מספקת ללקוחותיה פתרונות אחסון בכל חלקי הארץ. העברת תכולה לאחסנה בפתח תקווה במחיר זול ומשתלם מעולם לא היה פשוט יותר. הובלת תכולת דירה, תכולת משרד, משטחים, ציוד מפעלים וכל פריט אחר שתרצו לאחסן לכל תקופת זמן החל מיום אחד ועד שנה שלמה בקליק אחד. חשוב מאד לקרוא טיפים לאריזה נכונה של תכולה לפני שליחתה לאחסנה.

אחסון תכולת דירה בבאר שבע:

שכחו מפרסומות של אחסנה ב-120 ₪ ודומות להן, מחיר אחסנת תכולת דירה בבאר שבע היא פונקציה של נפח הדברים שברשותכם. GetMoving מחויבת להוגנות ויושר מול לקוחותיה בבואם למצוא חברת אחסון. על כן, אנו מספרים לכם כיצד וכמה באמת צריך לשלם בעבור השכרת שטחי אחסון.

מחיר אחסנה בבאר שבע כמו בכל מקום נקבע לפי כמה שטח במטר קוב אתם משכירים.
כך לדוגמא, אם ברשותכם נפח תכולה של דירת 2 חדרים מלאה, קרוב לוודאי שתצטרכו בערך סביב ה- 20 קוב מקסימום. פירושו של דבר סדר גודל של בין 500 ₪ ועד 800 ₪ לחודש.

עלויות השכרת שטח לאחסון תכולה דירה או משרד בבאר שבע נחשבות לזולות בישראל מכיוון ומחירי הנדל"ן בדרום הארץ נמוכים בהשוואה להשכרה במרכז או בירושלים.
לקבלת הצעת מחיר להובלה ואחסנה כדאי להיכנס למערכת השוואת המחירים החינמית של גטמובינג ולצאת נשכרים באמת.

אחסון תכולת דירה בחיפה:

כמו בכל ענף גם כאן ישנם סוגים שונים של צורות אחסון.
יש אחסון במכולות, אחסון במדפים פתוחים ואחסון בחדרים פרטיים או מה שנקרא תאי אחסנה.
השיטות השונות באות לידי ביטוי בהבדלי מחיר, הבדלי פרטיות והבדלי רמת איכות השמירה על החפצים שלכם.

כך למשל, יהיה רצוי מאד לשמור תכולת דירה או תכולת משרד רגישה כגון מסמכים וכדומה, בחדרי אחסנה בחיפה שהם סגורים ומאובטחים לחלוטין ורק לכם יש את הגישה לחפצים. לעומת זאת, אם ברשותכם ציוד של חברה כגון מכונות, משטחי סחורה שאינם רגישים לחום וקור יהיה מומלץ להשתמש במכולות אחסון אשר ברוב המקרים זולות יותר.

היזהרו מעסקים המציעים לכם אחסנה בחיפה במחירים נמוכים משמעותית ממחיר השוק;
מחיר נמוך וזול לאחסון תכולת בית בחיפה יכולה לנבוע מכך שלעסק אין היתרים ורישיונות
מתאימים ואין ביטוח תכולה שמכסה עבור נזקים שיכולים להיגרם לרכוש שלכם עקב שריפה או הצפה וכדומה.

אחסון תכולת דירה בראשון לציון:

השכרת שטחים אחסון במחירים נמוכים ובמקומות מומלצים ואיכותיים תמצאו דווקא בראשון לציון והסביבה וזאת משום שמחירי הנדל"ן באזור נמוכים ביחס לשכנה הגדולה מתל אביב. מבחינתכם אין זה באמת משנה אם מצאתם אחסון תכולת בית בראשון לציון או בתל אביב במיוחד אם אין לכם צורך לגשת למקום מידי יום. החיסכון הכספי הטמון בהתרחקות קלה מהמרכז הוא עצום ודאי מאד במיוחד אם אתם צריכים לשכור לתקופה ארוכה.

מחיר השכרת חדרי אחסנה בראשון לציון נעים סביב ה- 25 עד 35 ₪ למטר קוב, שזה אומר מטר גובה כפול מטר רוחב כפול מטר אורך. בדרך כלל גובה חדרי אחסון לתכולת בתים הם בגובה 4 מטרים וחשוב מאד לבקש מחברת ההובלה שלכם לסדר את החדר בצורה מקסימלית בכדי לא לשלם כסף מיותר על שטחים שאינם בשימוש.

אחסון תכולת דירה בחולון:


לפני שבחרתם מקום לחפצים שלכם חשוב שתקראו את מחירון האחסנה הממוצע לדירות ומשרדים ששורר כיום בשוק כך שלא יעבדו עליכם. בעזרת הידע הרב שתמצאו במאמר המחירון תוכלו בקלות וביעילות לחסוך מאות שקלים בחודש ואלפי שקלים בשנה.

אחסון תכולת בית יש לבחור בקפידה וחשוב מאד לבחור אחסנה בחולון לא רק על פי המחיר למטר אלא על פי השירותים המוצעים במקום ואיכות חדרי האחסנה או החללים הפתוחים. יש לבחור במקום עם סטנדרטיים גבוהים כגון בקרת אקלים אשר תשמור על התכולה שלכם, בין אם זה מוצרי אלקטרוניקה ובין אם זה רהיטים. חשוב מאד שהתכולה תהיה במקום עם טמפרטורה מבוקרת ונכונה.

חשוב לא פחות למצוא מקום אחסנה בחולון מתוחזק ומרוסס מפני מזיקים כגון פשפשים, עש, קרציות, מקקים ועכברים. אחרת לא תמצאו את החפצים שלכם במצב בו השארתם אותם.
כמו כן, כדאי מאד לבדוק את סוג הביטוח וגובה הכיסוי המוצע לכם בטרם "קפצתם" על המחיר
הזול ביותר שהציעו לכם.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!