אחסון תכולת דירה מחירים

 1. GetMoving
 2. /
 3. בלוג

לפניכם שלושה מחירוני אחסון, כאשר הראשון מציג מחירי אחסון כלליים לפי פרמטרים של נפח וגודל בתוספת מחיר ממוצע. חייגו לנציג המומחה שלנו לגבי מחיר אחסנה ותשובות נוספות: 0779969153. מחירון שני מציג מחירי אחסנה לפי ערים, לפי מידות נפח של מטרים מעוקבים- קוב. מחירון שלישי הוא מחירון GetMoving מפורט, לפי כל הקריטריונים לצורך השוואת מחירים, בתוספת שירותים בלעדיים.

למה להשוות מחירי אחסנה

הסיבה לכך ברורה, אנחנו רוצים לשלם כמה שפחות ולקבל כמה שיותר תמורה בעבור כספינו. על כן יש צורך להשוות, אך לא רק מחירים עלינו להשוות אלא גם להשוות תמורה. לדוגמא, תוכלו להשוות בין מחסן 20 קוב שיעלה לכם 800 ₪ לחודש שכירות לבין מחסן 20 קוב שיעלה לכם 600 ₪. בוודאי שתרצו לדעת מה ההבדלים בין המחסנים ומדוע זה עולה 600 ₪ וזה עולה 800 ₪. ההבדל יהיה נעוץ בתמורה: ביטוח תכולה כלול לעומת ביטוח לא כלול, כיסוי ביטוחי גבוה לעומת כיסוי נמוך, מחסן עם מערכת כיבוי אש למקרה שריפה לעומת כזה ללא, גישה 24 שעות למחסן לעומת גישה בשעות הפעילות, קירבה לאזור המגורים שלכם לעומת מחסן מרוחק ועוד.

ממוצע מחירי אחסון ארציים

לפניכם מחירון אחסון המסכם את עליות האחסון הארציות מעודכנות לשנת2022. המחירון נבנה מסקר פנימי שערכנו הכולל התקשרות אנונימית לכל חברות האחסון בארץ. מימין בטבלה מוגדר סוג התכולה או גודל הדירה על פי מספר החדרים. במרכז תמצאו את נפח האחסנה לפי מידת קוב- שהיא מטר אורך כפול מטר רוחב כפול מטר גובה. ממשאל בטבלה מופיעים מחירים ממוצעים.

תכולה לאחסון נפח אחסנה מחיר אחסנה ממוצע בארץ
אחסון פריט בודד תלוי בגודל הפריט 300 ש"ח.
2 חדרים 15-20 קוב 800 ש"ח.
3 חדרים 30 קוב 1,300 ש"ח.
4 חדרים 45 קוב 1,800 ש"ח.
5 חדרים 65 קוב 2,300 ש"ח. 

מחירון אחסנה לפי ערים מרכזיות

מחירון אחסון במרכז, בדרום, בצפון ובירושלים וסביבותיה וכמובן בדרום הארץ- באר שבע והסביבה. שימו לב כי קיימים פערים במחיר אחסנה הנובעים מעליות הנדל"ן למטר שכירות. כמו כן יש פערים רבים בין חברות אחסנה במרכז, אפילו בין אחת למשניה. למשל, באחת תמצאו אחסנה עם מערכת כיבוי אש בעוד באחרת אין, באחת תמצאו מצלמות במעגל סגור, בעוד לאחרת אין, או קיימת חלקית. כמובן שיש הבדלים רבים נוספים, כגון, רמת ניקיון ואוורור ועד לזמני הגישה לחדרים.

עיר פריט בודד 2 חדרים 20 קוב 3 חדרים 30 קוב 4 חדרים 45 קוב 5 חדרים 65 קוב
תל אביב והמרכז 250 800 1300 1,800 2,300
ירושלים רבתי 300 800 1300 1,800 2,300
חיפה והסביבה 250 750 1300 1,700 2,200
אזור השרון 300 800 1350 1,800 2,300
באר שבע והדרום אין 750 1200 1,700 2,100

מחירון אחסון זולים בתוספת שירותי אקסטרה

מחירון GetMoving לאחסון דירות, פריטים בודדים, אחסנת משטחים לעסקים ושירותים נוספים. אצלנו מקומות האחסנה מצולמות במעגל סגור, עם ביטוח תכולה, מערכת כיבוי אש ומקום חדיש. בנוסף תוכלו למצוא הובלה ואחסנה מכל מקום אלינו ובחזרה וגם אפשרות לחלוקת תכולה של משטחים לבתי עסק. צוות השירות ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בכל דרך, גם רק לצורך קבלת ייעוץ.

עיר פריט בודד 2 חדרים 20 קוב 3 חדרים 30 קוב 4 חדרים 45 קוב 5 חדרים 65 קוב לשטחים פתוח למטר חלוקה והפצה ללקוחותיכם
תל אביב והמרכז 200 600 900 1,400 1,950 100 250-350
ירושלים רבתי 200 600 900 1,400 1,950 100 250-350
חיפה והסביבה 200 600 900 1,400 1,950 100 250-350
אזור השרון 200 600 900 1,400 1,950 100 250-350
באר שבע והדרום 200 600 900 1,400 1,950 100 250-350

למה בכלל צריך לאחסן דירה?

כולנו מכירים את התרחיש הרגיל שבו אנחנו מזמינים חברת הובלות בחיפה, בתל אביב,  בירושלים או בכל מקום אחר וכל תכולת הדירה מועברת לדירה אחרת. לפעמים השירות כולל גם שירותי אריזה, שירותי מנוף ועוד. אך מה עושים כאשר אין זה בדיוק המצב, יש צורך לפנות את הדירה אבל אין עדיין דירה חלופית אליה ניתן להעביר את התכולה? משליכים אותה לפח? מתחילים לפזר אותה בין חברים ובני משפחה? התשובה היא שלא, מאחר ותמיד ניתן לאחסן את תכולת הדירה לפרק הזמן הנדרש עבורכם. להלן מספר דוגמאות לתרחישים אפשריים שבגינם תזדקקו לשירותי אחסון תכולת דירה:

 • במעבר בין דירות – חוזה השכירות שלכם נגמר? הדירה החדשה שלכם עדיין לא מוכנה? אם בינתיים אתם עוברים להורים או למלון, תצטרכו למצוא סידור לתכולת הבית שלכם. הפתרון הוא התקשרות עם חברה שמציעה שירותי אחסון והיא כבר תעביר את תכולת הדירה שלכם ישירות למחסנים שלה.
 • דירה שנתקבלה בירושה – אם קיבלתם דירה בירושה ואתם מעוניינים לעבור אליה, היא בוודאי עמוסת תכולה שתרצו לבדוק, אך אם הדירה נמכרת או מושכרת בקרוב, לא יהיה לכם די זמן לכך. פשוט השכירו מחסן אחסון תכולת דירה ועברו על התכולה בזמן שנוח לכם.
 • חוסר החלטה – אתם לא בטוחים שאתם מעוניינים לשמור את הפסנתר שרכשתם לפני 10 שנים? קשה לכם להחליט לגבי ארון הבגדים שכבר משרת את המשפחה שלכם מדור לדור? אין צורך להחליט בחופזה, שכן עלות אחסון תכולת דירה בנפח קטן אינה יקרה ותאפשר לכם לקבל החלטה בהמשך.

אחסון תכולת דירה זו אופציה מאוד טובה גם עבור מי שמתכוון לנסוע לחו"ל לתקופה ארוכה ומסבלט או משכיר את דירתו. באופן זה אין צורך להשאיר את כל תכולת הדירה שחשובה לכם לחסדי זרים וניתן להבטיח שהיא תישמר בדיוק במצבה הנוכחי.

מי בעצם נותן שירות של אחסון תכולת דירה?

ישנם נותני שירות רבים שמחזיקים מחסנים ושטחים מסחריים שונים והם בעלי האפשרות להציע לכם שירותי אחסון דירות. היתרון של אתר גטמובינג הוא שתוכלו למצוא דרכו לא רק חברת הובלות בראשון לציון, בתל אביב, בבאר שבע או בחיפה, אלא גם חברות שמתמחות בשירותי אחסון, כשגם במקרה הזה אתם יכולים להיות בטוחים שבמאגר שלנו נמצאות רק חברות אמינות ומקצועיות שכדאי להתקשר עימן.

אחסון תכולת דירה – רק עם חברה בעלת המלצות

בדיוק כמו המקרה של חיפוש חברת הובלות בירושלים, חיפה, תל אביב או כל מקום אחר, גם במקרה של שירותי אחסון תכולת דירה המלצות הן דבר חשוב מאוד ואצלנו תוכלו למצוא כמה שיותר מהן. אנחנו עושים זאת באמצעות קבלת משובים מלקוחות שכבר קיבלו את השירות מהחברות השונות שנמצאות במאגר שלנו ופועלות בתחום המחסנים. את ההמלצות והציונים השונים של כל חברה תוכלו לראות באתר שלנו.

אחסון תכולת דירה מחיר – במה הוא תלוי?

כמו בכל שירות אחר, גם במקרה של אחסון תכולת דירה מחיר הוא דבר חשוב. בתחום שירותי אחסון הדירות ניתן למצוא טווח מאוד נרחב של מחירים ולכן כאשר מחפשים נותן שירות עבור אחסון תכולת דירה השוואת מחירים היא דבר הכרחי. כפי שראיתם בטבלאות שהצגנו בפניכם לעיל, מחירי אחסון תכולת דירה תלויים בנפח חלל האחסון, האזור בישראל ומה שקרוי "שירותי אקסטרה" כגון מצלמות אבטחה וכו'. במקום להתחיל לחפש חברת הובלות בקריות, בירושלים או בחיפה שמספקת גם שירותי אחסון דירות או לנסות ליצור קשר עם מחסנים פרטיים, כל מה שצריך לעשות על מנת לקבל הצעה משתלמת במיוחד הוא לפתוח טופס הזמנה באתר שלנו, תוך מילוי כל הפרטים הרלוונטיים – איזה היקף אחסון תרצו ולכמה זמן, באיזה מקום בארץ ועוד.

אחסון תכולת דירה מחירים – עוד היבטים חשובים

כשמעוניינים לבצע אחסון תכולת דירה מחירים שונים יוצעו לכם גם בהתאם להיבט נוסף – אחסנה פתוחה או סגורה. אחסנה פתוחה היא האפשרות הזולה יותר והיא כוללת אחסנה של התכולה במדפי אחסון על גבי משטח. בהתאם לכמות המשטחים שתרצו, כך יקבע המחיר של האחסנה. אחסנה סגורה היא כזאת שמתבצעת בחדר סגור עם תא שרק לכם יש גישה אליו בתקופת ההשכרה. בהתאם לגודל התא ומספר התאים, כך המחיר נקבע.

אחסון תכולת דירה – ממה צריך להימנע?

אחסון תכולת דירה לא עושים עם כל חברה, מאחר ואם מתקשרים עם נותני שירות שאינם מקצועיים דיו, מסתכנים בבעיות הבאות:

 • אחסון משותף – מחסנים שבתוכם ממקמים תכולה של מספר דירות יחד, כך שכל אחד יכול להיכנס, לגעת או לקחת ציוד שלכם.
 • תנאים ירודים – מחסנים ברמת תחזוקה נמוכה, שסובלים מרטיבות ועובש, עשויים לגרום לנזק בלתי הפיך לתכולה שלכם.
 • היעדר אבטחה – פריצות מתרחשות לא רק לבתים, דירות ומשרדים אלא גם למחסנים, כך שהתכולה שלכם עלולה להיגנב.

טיפים להשוואת תכולת דירה

ההמלצות שלפניכם יסייעו לכם רבות בבחירה נכונה ומשוכלת של חברת אחסנה. קראו בעיון ולימדו את רזי המקצוע בכמה נקודות פשוטות. אחסון תכולת דירה השוואת מחירים הם רק החלק הקטן שעליכם באמת לדעת. לפניכם רשימה של טיפים חשובים אף יותר. הבנתם תסייע לכם לעשות סדר בבלגן, לחסוך כסף ולהוזיל משמעותית על עלויות האחסון:

עלויות אחסנה לתקופה קצרה מול ארוכה

אם אתם מתכננים או חושבים שאולי תצטרכו את המחסן לתקופה ארוכה בקשו מחיר לתקופה ארוכה. המחיר יהיה שונה מהותית ממחיר לחודש אחד בלבד. בקשו שיופיע בהסכם השכרת תא אחסנה מחיר לחודש, מחיר ל-6 חודשים ומחיר ל-12 חודשים.

אחסנת תכולת דירה עם ביטוח

חשוב מאד לבדוק האם קיימת פוליסת ביטוח לתכולה שלכם וגם מה סכום הכיסוי בו אתם מגובים במקרה של שריפה, הצפה וכדומה. בקשו לראות פוליסת ביטוח בתוקף.

אחסון פריטים בודדים

אצלנו תוכלו לשכור שטח לאחסנה לפי גודל הפריט. כך שאין לכם צורך לשלם עבור חדר שלם. לדוגמה, אם ברשותכם ספה, מקרר, תנור או אפילו מזרן, תוכלו לשלם סכום זעיר עבור אחסון בטוח. השיטה הייחודית שלנו לאפשר אחסון פריטים בודדים מאפשרת חסכון כספי עצום.
המוצר יהיה שמור ועטוף כראוי בכדי שלא יצבור לכלוך ואבק ויישמר על גבי מדפי אחסון המתנשאים לגובה של 8 מטרים. מחיר אחסון פריטים בודדים החל מ-200 ₪ בלבד.

אחסון דירה

במחסני החברה תוכלו למצוא פתרונות אחסון דירה בגדלים שונים בהתאם לכמות התכולה שלכם. חדרים נעולים, במרלוג חדש, מערכת גיבוי אש, מצלמות במעגל סגור וכמובן ביטוח אחסנה. חדרים לאחסון דירות בגדלים 20 קוב, 30 קוב ובכל גודל בהתאמה אישית – המחסן בנוי מודולרית. מחיר אחסון דירה נע בין 600 ₪ ועד כמה אלפי שקלים תלוי בנפח האחסון שאתם צריכים. על מנת לדעת בדיוק כמה קוב אתם צריכים מומלץ לקרוא מאמר אחסון תכולת דירה מחירים.

אחסון תכולת דירה – עם גטמובינג אתם הולכים על בטוח

אז הבנתם כי במקרה של אחסון תכולת דירה מחירון נקבע על פי גודל שטח האחסון, המקום בארץ וגם שירותי האקסטרה, כך שכעת אתם יכולים לדעת בקירוב רב כמה עולה אחסון תכולת דירה בסדר הגודל של הדירה שלכם.  מאחר ואנחנו בטוחים שאין לכם זמן מיותר להתחיל ולבדוק כל מחסן שמציע שירותי אחסון תכולת דירה, דעו לכם שאנחנו כבר עשינו זאת עבורכם. בצורה זו אתם פשוט הולכים על בטוח ולא לוקחים סיכונים מיותרים. כאשר אתם פונים אלינו על מנת למצוא שירותי אחסון תכולת דירה אתם זוכים במספר יתרונות משמעותיים:

 • מחיר אחסנה משתלם במיוחד.
 • מקום אחסנה איכותי, נקי מסודר ובטוח.
 • ביטוח תכולה לחפצים שלכם.
 • מערכת לכיבוי אש ומצלמות במעגל סגור לשמירה על החפצים שלהם.
 • צוות שירות שזמין עבורכם בכל עת וילווה אתכם.

אחסון משטחים לחברות ומפעלים

אחסון תכולה הוא דבר ששמור לא רק לבעלי דירות אלא גם לבעלי חברות ומפעלים, במהלך הובלות בתל אביב, ירושלים, חיפה או בכל עיר אחרת בארץ. גם במקרה זה באפשרותנו לעזור לכם. ברשותנו אפשרות לאחסנת משטחים ולתקופות ארוכות וקצרות, כולל שירותי הובלה למחסן. מלבד שירות אחסון משטחים, אנו מספקים גם שירותי שינוע מהמחסן ללקוחותיכם, לחלוקה והפצה. אנו מציעים פתרונות כוללים במטרה להקל עליכם ולרכז עבורכם גם אחסון, גם שינוע וגם ניהול מלאים בתאמה אישית.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

שאלות תשובות - אחסון תכולת דירה מחירים

כמה עולה אחסנה של תכולת דירה?

מחיר אחסנה משתנה בהתאם לשני פרמטרים עיקריים: האחד, נפח המקום הדרוש.  כלומר, כמה קוב או במילים אחרות כמה מטרים מעוקבים מכילה התכולה שלכם. השני, תקופת האחסון בשנה. כלומר, לכמה חודשים אתם צריכים לאחסן את התכולה.ככל שזמן התכולה ארוך יותר כך המחיר נמוך יותר. מחיר ממוצע בחברתנו לאחסנת דירות או תכולה אחרת בתאים סגורים שהגישה אליהם רק לכם נעה בין 25 ₪ לקוב לחודש ועד ל-36 ₪ לקוב בחודש. מחירון אחסון תכולת דירה

כמה תעלה לי אחסנת דירה לחצי שנה?

לפי התחשיב לעיל, אחסנה של תכולת דירה במרכז ובשרון תעלה לכם בין 150 ₪ ל- 210 ₪ לקוב לחודש. ובסיכום כללי- אחסנה של תכולת דירה בנפח כולל של 10 קוב תעלה לכם רק 1,500 ₪ ועד 2,100 ₪ לתקופה בת 6 חודשים.

מהי אחסנה פתוחה?

אחסנה פתוחה פירושה אחסנת תכולה במדפי אחסון על גבי משטח, כאשר התכולה עטופה בניילון נצמד הקרוי שרינק לשמירה מפני אבק ולכלוך. אחסנת משטחים הינה הזולה מבין סוגי האחסון ומחירה נקבע על פי כמות המשטחים שברשותכם. אחסנה של תכולת דירה יכולה להיות הן פתוחה והן סגורה לבחירתכם.

מהו אחסון תכולת דירה בתאים?

מקום אחסון תכולת דירות ברוב המקרים הינו חדר סגור, אשר רק לכם את המפתח להיכנס אליו. בתא האחסון שמורה רק התכולה שלכם ורק לכם יש את הגישה והאפשרות להיכנס בתקופת ההשכרה. גודל תא אחסנה משתנה בהתאם לצרכים שלכם ויכול לנוע בין תא שגודלו 10 קוב ועד לתאים בגודל 35 קוב. לצורך הבנת הנושא, דירות 2-3 חדרים לא צריכה ברוב המקרים תא גדול יותר מ-20 קוב. כמובן שיש חריגים ויש לקוחות שתכולתם גדולה יותר ואנו נדאג להתאים לכם את החדר המתאים כך שלא תשלמו כספים מיותרים.

אז למה דווקא GetMoving?

1. מחיר אחסנה הזול ביותר.
2. מקום אחסנה איכותי, נקי, מסודר ובטוח.
3. צוות שירות שילווה אתכם בכל צורך ויהיה זמין עבורכם בכל עת.
4. ביטוח תכולה לחפצים שלכם.
5. מערכת לכיבוי אש במקרה של פרוץ שריפה במקום.
6. מצלמות במעגל סגור.