אחסון תכולת דירה השוואת מחירים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

קריאת המשפטים הבאים תביא לכם פתרון נהדר ושלם לאחסון תכולה הכולל אפשרות להשוות מחירים בין החברות השונות. אחרי שהכרתם את GetMoving שמשווה בין מחירי חברות הובלה, עכשיו תכירו את המהפכה הבאה בענף השוואת מחירי אחסנה און ליין.

אחסון תכולת דירה בתאי אחסון

למה להשוות מחירי אחסנה

הסיבה לכך ברורה, אנחנו רוצים לשלם כמה שפחות ולקבל כמה שיותר תמורה בעבור כספינו. על כן יש צורך להשוות, אך לא רק מחירים עלינו להשוות אלא גם להשוות תמורה.
לדוגמא, תוכלו להשוות בין מחסן 20 קוב שיעלה לכם 800 ₪ לחודש שכירות לבין מחסן 20 קוב שיעלה לכם 600 ₪.

בוודאי שתרצו לדעת מה ההבדלים בין המחסנים ומדוע זה עולה 600 ₪ וזה עולה 800 ₪.
ההבדל יהיה נעוץ בתמורה: ביטוח תכולה כלול לעומת ביטוח לא כלול, כיסוי ביטוחי גבוה לעומת כיסוי נמוך, מחסן עם מערכת כיבוי אש למקרה שריפה לעומת כזה ללא, גישה 24 שעות למחסן לעומת גישה בשעות הפעילות, קירבה לאזור המגורים שלכם לעומת מחסן מרוחק ועוד.

אחסנה קרוב לבית שלי

אם אתם תושבי פתח תקווה, תוכלו לשכור שטחי אחסנה במרכז וליהנות מנגישות. הקרבה למקום האחסנה יקל עליכם לגשת מידי פעם למקום ו"לשלוף" דברים. לעומת זאת, תוכלו לאחסן תכולת דירה במקום אחסנה בשפלה אשר על פניו נראה פניו זול יותר, אך בפועל תשלמו יותר לאחר שתשקללו את הנסיעה כל פעם למקום בכדי להוציא או להכניס פריטים.

לכן חשוב מאד לעשות השוואת מחירי אחסון תכולה במרכז או בשפלה, בצפון ובדרום.
כדאי מאד לעמוד על ההיבטים הרשומים להלן לפני שהחלטתם לבחור במקום אחד על פני אחר.

טיפים להשוואת תכולת דירה

ההמלצות שלפניכם יסייעו לכם רבות בבחירה נכונה ומשוכלת של חברת אחסנה. קראו בעיון ולימדו את רזי המקצוע בכמה נקודות פשוטות. אחסון תכולת דירה השוואת מחירים הם רק החלק הקטן שעליכם באמת לדעת. לפניכם רשימה של טיפים חשובים אף יותר. הבנתם תסייע לכם לעשות סדר בבלגן, לחסוך כסף ולהוזיל משמעותית על עלויות האחסון:

עלויות אחסנה לתקופה קצרה מול ארוכה

אם אתם מתכננים או חושבים שאולי תצטרכו את המחסן לתקופה ארוכה בקשו מחיר לתקופה ארוכה. המחיר יהיה שונה מהותית ממחיר לחודש אחד בלבד.
בקשו שיופיע בהסכם השכרת תא אחסנה מחיר לחודש, מחיר ל-6 חודשים ומחיר ל-12 חודשים.

אחסנת תכולת דירה עם ביטוח

חשוב מאד לבדוק האם קיימת פוליסת ביטוח לתכולה שלכם וגם מה סכום הכיסוי בו אתם מגובים במקרה של שריפה, הצפה וכדומה. בקשו לראות פוליסת ביטוח בתוקף.

התווכחו על המחיר

היות וקיימת תחרות בין חברות אחסנה בשרון, בצפון, בירושלים ובכל מקום, יש לכם את האפשרות להוריד את המחיר המוצע בכמה עשרות אחוזים. הסיכוי שלכם להוזלת מחירי אחסנה יגדלו, ככל שנפח התכולה שברשותכם גדול יותר ומשך זמן ההשכרה ארוך יותר.
לקוח גדול הוא לקוח חשוב! על לקוח חשוב שמכניס כסף לחברה לא מוותרים בקלות.

כמה קוב אחסנה יש לכם

בבואכם לרכוש מוצר או שירות, עשו שיעורי בית ולימדו מה אתם בעצם רוכשים.
במקרה הזה, כדאי שתדעו מה זה קוב, כמה קוב יש לכם וכיצד הוא נמדד.
קוב זוהי מידת נפח שמידתה היא מטר אורך על מטר רוחב על מטר גובה.
בכדי לדעת בדיוק כמה קוב יש לכם, תוכלו להיעזר בחברת ההובלה לשכם להעריך את נפח
התכולה שברשותכם. בכדי לדעת באופן מדויק כמה קוב יש לכם, שאלו את חברת ההובלה
ביום הובלת דירתכם לאחר העמסת המשאית כמה קוב בדיוק יש לכם.

בהגיעכם למקום האחסנה שיכרו את החדר המתאים לנפח תכולתכם וודאו שמוביל דירתכם יסדר את תכולתכם בצורה אופטימלית כמו במשאית כך שתשלמו כמה שפחות. אם אתם יודעים שתצטרכו לגשת למקום האחסנה להוציא דברים מידי פעם, קחו זאת בחשבון וסדרו את הדברים בצורה נגישה.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!