איך עורכים השוואת מחירי הובלה

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

מערכת השוואת מחירי הובלה לדירות, משרדים ומפעלים עומדת לשרותכם חינם לגמרי. אם הגעתם לכאן קרוב לוודאי שאתם רוצים להיות צרכן חכם שלא זורק כסף לפח. לפני שבוחרים חברת הובלות, חייבים לערוך השוואת מחירי הובלה. פערי המחירים בין החברות השונות יכולים להגיע ל- 100% ואנחנו נגלה לך איך לחסוך הרבה כסף ובאילו כלים להשוואות מחירים להשתמש בכדי לבחור מובילים איכותיים.

השוואת מחירי הובלה - גט מובינג

מחירון הובלה או מחשבון הובלה

שני כלים נחמדים אך לא יעילים שפותחו במטרה לתת מענה מיידי לקבלת אומדן כמה עולה הובלה. המחירון והמחשבון: לוקחים בחשבון מספר פרמטרים בודדים, אך לא כוללים את כולם וחבל מאד. לכן, הם משמשים כלים לא באמת רלוונטייים להערכת מחיר- כלומר, הם מספקים רק כיוון כללי בלבד. אין להסתמך עליהם בבואכם למצוא מוביל במחיר הזול ביותר.

הדרך הנכונה ביותר להשגת הובלה זולה היא באמצעות מערכת השוואת מחירי הובלה של אתר GetMoving. המערכת משיגה תוצאות בזמן אמת , 100% שקיפות, עם מובילים מומלצים בעלי חוות דעת ודירוגים אמיתיים בלבד. מערכת ההשוואה בודקת ומקיפה את כל הפרמטרים החשובים באמת לצורת מתן מחיר מדוייק להובלה שלך! אנו לא עוסקים בהשערות, אלא במחיר מדוייק המחייב את המובילים שלנו לעמוד בו- גם ביום המעבר.

איך עושים השוואת מחירי הובלה?

האתר היחיד בישראל שעושה השוואת מחירי הובלה "און ליין" הוא אתר GetMoving. האתר מאפשר לכל לקוח, בחינם לגמרי, להעלות למכרז את פרטי תכולת הדירה עם כל הפרטים הרלוונטיים בלי יוצא מהכלל ולקבל מגוון רחב של הצעות מחיר ממובילים בכל רחבי הארץ. התוצאות יופיעו על גבי מסך המחשב הביתי שלכם או על גבי הנייד או הטאבלט בשקיפות מלאה ובזמן אמת. מילוי המכרז לוקח כ-2 דקות בלבד וחוסך לכם שעות של שיחות טלפון והסבר שחוזר על עצמו כל פעם מחדש. פתיחת המכרז היא ללא עלות, ללא התחייבות ונועדה לשרת אתכם ולסייע לכם לחסוך זמן וכסף רב. בסיום שעת המכרז תישלח אליכם הודעה לנייד ובה קישור לכל התוצאות שהופיעו במכרז, כל שנותר לכם הוא לבחור. אפילו יותר מזה: בסיום המכרז יצרו עמכם קשר עד 4 מהמובילים שנתנו לכם את ההצעה הזולה ביותר לשכנע ולהסביר למה כדאי לבחור דווקא בהם. מה עוד בעצם אפשר לבקש?

למה כדאי לבצע השוואת מחירי הובלות?

איזון בין הצעות רבות מביא בהכרח שתשלמו את המחיר הנמוך ביותר, הכדאי ביותר והמשתלם ביותר. מחקר שוק הוא צעד נבון ברכישת כל מוצר או שרות. מלבד השוואת מחירי הובלות, תתקבל בעזרת מערכת ההשוואה הערכת איכות השירות שמספקים המובילים. מחיר משתלם הוא לא רק המחיר הכי זול, אלא מחיר שיהיה כדאי מבחינת טיב העבודה מבחינת עמידה בזמני ההובלה ובשביעות הרצון שלכם בסיום מעבר הדירה או המשרד.

חסכון בהזמנת החיפוש אחר הובלות משרד או דירה

ביצוע השוואת מחירי הובלת משרד בין חברות הובלה, משתלם יותר-ככל שמדובר בעבודה גדולה יותר. כל הובלה דורשת צוות מקצועי ומיומן ובעל ניסיון וכישורים שונים בהתאם לצרכים משתנים. ככל שמחיר ההובלה גבוה יותר, גדל הצורך בהשוואת מחיר והחסכון הכספי שלכם גדל בהתאם. כך למשל, הובלת משרד גדול ובו כ- 10 חדרים, יכול לנוע בין 7,000 ₪ ועד 30,000 ₪.

הפערים אולי נראים לעתים הזויים, אך במציאות שניהם מתקיימים למרות הפערים העצומים. המחיר תלוי בסוג חברת ההובלות, במיומנות צוות העובדים, בגודל המשרד, הדירה או המפעל והתכולה שלהם. פרמטר נוסף הוא, האם יש צורך בשירותי פירוק והרכבת רהיטים,כגון, ארונות, ספריות וכדומה. כמו כן, מחיר הובלת משרד תלויה גם בכמות ארגזי הארכיון, במספר ארונות התקשורת, באם קיים צורך להוביל כספת או להוביל מכונת צילום גדולה וכן בפרמטרים כגון קומת המשרד, אופן הגישה ועוד משתנים רבים.

הובלות משרד

השוואת מחיר הובלה למפעלים

העברת מפעל במחיר משתלם מחייבת עריכת השוואת מחירים בין חברות ההובלה רבות ככל שאפשר. עלות העתקת מפעל יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים ולהתפרס על גבי ימים ולעתים אף שבועות. חברות להובלת מפעל ניתן למצוא באתר GetMoving. באתר כ-150 חברות הובלה מומלצות. רצוי ליצור קשר להעברת מפעל מכיוון שלא מדובר בהעברת דירה כדבר שבשגרה. צוות השירות יפנה את השיחה למנהל בכיר שיגיע לסייר במפעל על מנת לאמוד את היקף העבודה, את הצוות הנכון, המקצועי והמיומן לביצוע ההובלה.

לאחר הבנת היקף העבודה והציוד הנדרש, החברה פונה למספר חברות מתאימות ומקצועיות ביותר בהובלת מפעלים. רק החברות המתאימות לפרוייקטים גדולים וערוכות כל הן מבחינת אנשי הצוות והן מבחינת מספר המשאיות יורשו להשתתף בהתמחרות. סינון ובחירת מובילים מומלצים בדרגות הגבוהות ביותר בחברת GetMoving יביא בהרכח לכך שציוד המפעל לא יינזק והעבודה כולה תזכה ליחס מקצועי חסר פשרות. 

התוצאות שיתקבלו לאחר ביצוע מקיף של השוואת מחירי הובלה להובלת מפעל ואופן התשלום, יוגשו באופן מסודר ומלא למזמין העבודה בתוספת הסבר מפורט על כל הפרמטרים, הביטוחים והזמנים.  

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות