כמה עולה הובלת דירה?

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

אם אתם קוראים את המאמר הזה כנראה שאתם רוצים לדעת כמה עולה הובלת דירה?
מחיר העברת דירה יכול להיות מוצג לפניכם כמחירון הובלות אך הוא לא ישקף את המחיר המדויק עבורכם, אלא יציג לכם מחירים ממוצעים של משתמשים אחרים שעשו הובלה דרכינו.
על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ומענה לשאלה כמה עולה מעבר דירה, תוכלו לפתוח מכרז השוואת מחירים חינם, בין חברות ההובלה המומלצות באזורכם ולקבל מחיר מדויק התואם את התכולה שסימנתם.
כמה עולה הובלת דירה?

מקבלים הצעת מחיר להובלת דירה

שימו לב כי בטופס שלפניכם במעלה הדף, תמצאו 3 שלבים פשוטים לקבלת הצעת מחיר:

  • בשלב הראשון יש למלא את תאריך ההובלה, שעת ההובלה וכמובן מאיזה עיר אתם עוברים לאיזו עיר. כך למשל, תמלאו בשדה מכתובת "רחוב דיזינגוף 121 תל אביב" ובכתובת היעד "רחוב חיים בר לב 12 רמת גן" שעת הגעת המוביל הרצויה: "9:00 בבוקר".
  • בשלב השני תסמנו את כל פרטי התכולה שיש לכם בדירה ואתם אתם רוצים להעביר לכתובת החדשה. מוצרים שנכנסים לתוך ארגזים ואינם מופיעים באתר אין צורך לכתוב אותם.
    אם בכל זאת לא מצאתם פריט שיש ברשותכם ואתם רוצים להוביל אותו, כתבו אותו בשדה
    הפתוח החופשי והמיועד לכך.
  • השלב האחרון הוא הקצר ביותר והוא שלב פרטיכם. חשוב מאד להזין את פרטיכם האישיים שנשמרים במערכת בכדי שנוכל להנפיק לכם אישור הזמנה כאשר תבחרו במוביל מומלץ, בכדי שנוכל להיות אתכם בקשר ולוודא שהכל עובר כשורה ואתם מרוצים ושבעי רצון.

מחיר הובלת דירה במרכז

מחיר הובלת דירות בתל אביב, רמת גן פתח תקווה, גבעתיים, יהוד וכדומה אינן שונות זו מזו אם וכאשר מדובר באותה תכולת דירה. כך לדוגמא מחיר הובלת דירה במכרז לדירת 4 חדרים תעלה בממוצע כ – 2,500 ₪ אך עם זאת חשוב לזכור שמחיר הממוצע הזה משקף גם כאלו שסימנו דירת ארבעה חדרים אך בפועל היתה להם תכולה חלקית ולכן מחיר הממוצע יכול להיות נמוך מזה שתקבלו. לכן אם נרצה לדייק כמה עולה הובלת דירה במרכז התשובה תהיה בין 2,200 ₪ ועד 4,000 ₪. אם תרצו את התשובה המדויקת ביותר יהיה עליכם לערוך השוואת מחירי הובלות ללא תשלום ולראות בעצמכם.

מחיר הובלת דירות בדרום

ברוב המקרים ולאור סטטיסטיקות המחירים אשר בידינו, מצאנו כי מחירי ההובלה בדרום הארץ הן הזולות ביותר בישראל בכ-20%. נתון זה מעלה תהיות לגבי טיב ואיכות השירות. אך עם בחירה נכונה ומושכלת של מובילים מומלצים בבאר שבע, בקרית גת, באופקים, בקרית מלאכי ולא בחירה אקראית של חברה מעיתון כלשהו שהבטיח מבצע, אתם תוכלו באמת ליהנות ממחיר הובלה במבצע בדרום ללא סיכונים מיותרים. לבחירת מוביל מומלץ מתוך רשימת המובילים באתר GetMoving תוכלו לקרוא על המובילים הטובים והמומלצים בדרום, לעיין בחוות הדעת, בדירוג הציון הכולל שלהם ולהחליט בעצמיכם.

מחיר הובלת דירה בצפון

מחירי ההובלה בצפון הארץ זהים מאד לאלו בדרום הארץ ויחד עם זאת זהים גם למחירים באזור המרכז. הסיבה לכך נעוצה ברוב המקרים במרחק בין הכתובות: כלומר אם היינו משווים נטו מחיר הובלת דירה בצפון לעומת נטו מחיר הובלת דירה בדרום באותו מרחק בין כתובת המוצא לכתובת היעד, היינו מוצאים פערי מחיר שאינם עולים על 10%.

מידי יום, אנו נשאלים כל פעם מחדש "כמה עולה הובלת דירה?" , מכיוון שאנו נמנעים מלהשיב בשם חברות ההובלה המומלצות ונותנים את הבמה להן שישיבו לכם לשאלה לשאלה בהתאם לפרטים המדויקים שתזינו, כי כל שאנו יכולים לתת לכם הוא את המחיר הממוצע נניח של הובלת דירת שני חדרים ביוקנעם, בחיפה, בקרית שמונה או בעיר צפונית אחרת ואשר נאמדת בממוצע בין 1,000 ₪ ועד 1,800 ₪. אך שוב, זהו מחיר התלוי כמובן בפירוט התכולה, בקומה הדירות, קיומה או אי קיומה של מעלית ועוד מספר פרמטרים חשובים. לכן, אנו תמיד ממליצים לכם להשוות מחירים וציון איכות באמצעות מערכת האתר.

כמה עולה אריזת דירה

מחיר אריזת תכולת דירה בשונה מהובלה אינה קשורה כלל למיקום שלכם או למרחק בין הכתובות.
מחיר אריזת דירה נע בין 20 ₪ לקרטון ארוז כולל אספקתו ועד 30 ₪ לקרטון.
ההבדל נובע מכמות הקרטונים שתצטרכו וכן מההבדלים הטבעיים בין מחירי החברות השונות. כמו בכל מוצר אחר, ככל שתרכשו יותר ממנו, המוכר יוכל לעשות לכם מחיר נמוך יותר, כך הדבר גם באריזה.

לאחר שתפתחו מכרז השוואת מחירי הובלה חינם, תקבלו גם הצעת מחיר נפרדת לאריזה ותשובה המדויקת ביותר לכמה עולה אריזת דירה תהיה מונחת לפניכם ללא צורך בסימון כלשהו.
כל הצעת מחיר שתופיע בסיום המכרז תציג לפניכם שני מחירים נפרדים: האחד מחיר הובלה בלבד, השני מחיר הובלה עם אריזה. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על "בחר" בהצעה הרצויה.

כמה עולה הובלת דירה עם מנוף

כתבנו לא אחת באתר מהו מחיר מנוף להעברת דירות ואנו מציעים להפנות אתכם למאמר המלא והמקיף להובלות עם מנוף ומחירון מצורף. בכל אופן נתמצת ונאמר כי המחיר הבסיסי למנוף עד לקומה שש יעלה בין 300 ₪ ועד 350 ₪. כמובן שהמחיר עלול להשתנות והוא מתייחס לשנה בה נכתב מאמר זה הלא היא שנת 2018 .

ברכוב המקרים, שירותי המנוף הינה חברה חיצונית לחברת ההובלה שתזמינו, אך אל דאגה, היא זו שתהיה אחראית להזמינם ולתאם עמם את מועד המעבר. כך שאתם יכולים להסיר דאגה נוספת מליבכם.

דבר אחד אנו יכולים להבטיח - עלות הובלת דירה באמצעות מערכת גט-מובינג תמיד תהיה המשתלמת ביחס לכל מתחרה אפשרי שיקום. הסיבה לכך ברורה, אנחנו הפלטפורמה היחידה שמציעה לכם השוואת מחירי הובלות בין מובילים מומלצים במרכז, בצפון, בדרום ובכל רחבי ישראל חינם ללא עלות.

אז אם אתם רוצים את האמת, הנה היא לפניכם – עירומה כביום היוולדה: לא אנחנו קובעים כמה עולה הובלת דירה, לא אנחנו קובעים מה יופיע במחירון, לא אנחנו קובעים האם מוביל כזה או אחר הוא מומלץ או לא, אלא אתם, רק אתם קבעתם הכל, אנחנו רק המציגים. בשקיפות מלאה, באמינות מוחלטת getmoving לשירותכם.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!