העברת דירה - כמה עולה הובלת דירה?

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

אם אתם קוראים את המאמר הזה כנראה שאתם לקראת העברת דירה ורוצים לדעת כמה עולה הובלת דירה? מחיר העברת דירה יכול להיות מוצג לפניכם כמחירון הובלות אך הוא לא ישקף את המחיר המדויק עבורכם, אלא יציג לכם מחירים ממוצעים של משתמשים אחרים שעשו הובלה דרכינו. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ומענה לשאלה כמה עולה מעבר דירה, תוכלו לפתוח מכרז השוואת מחירים חינם, בין חברות ההובלה המומלצות באזורכם ולקבל מחיר מדויק התואם את התכולה שסימנתם.
כמה עולה הובלת דירה?

עוברים דירה, איפה מתחילים?

העברת דירה זהו עסק לא פשוט בכלל אבל אולי עם כמה טיפים או מחשבה תחילה אפשר להפוך את זה לקל פשוט ונוח יותר. אני אנסה לעזור בנושא מאחר ועברתי כבר עשרות דירות בחיי ואני כבר יודעת אילו "פאשלות" יכולות לקרות וכיצד ניתן למנוע אותן. בין אם אתם עוברים לדירה חדשה ובין אם אתם עוברים לדירה שכורה יש צורך לארוז את הבית כולו (אלא אם הוסכם שאתם משאירים פריטים מסוימים בדירה) אך לרוב יש צורך לארוז את כלל הפריטים הקיימים בדירה מה שדורש זמן וחשיבה להעברת הדירה.

על מנת לייעל את אריזת הדירה אני קודם כל ממליצה שיהיה ברשותכם חבילת מעבר דירה אשר כוללת בתוכה נייר עטיפה על מנת לעטוף פריטים חשובים אשר נמצאים בקרטון במהלך המעבר ואיננו רוצים שיפגעו. חשוב מכל ניילון פצפצים אשר שומר על כלים שבירים במהלך המעבר וניתן לעטוף איתו בקלות כל דבר שאנו חוששים שיפגע. כמובן שצריך דבק בכדי לסגור גם את ניילון הפצפצים וגם את נייר העטיפה. והחשוב מכל קרטונים עמידים וטובים.

העברת דירה – טיפים שיעזרו לכם לחסוך בעלויות

מי אמר שתהליך העברת דירה צריך לטמון בחובו הוצאה גדולה ובלתי מבוטלת? באמצעות אתר גטמובינג תוכלו כאמור למצוא חברת הובלות בירושלים, חיפה, תל אביב או בכל מקום אחר במחיר הכי משתלם שיש ומבלי לקרוע את הכיס. יחד עם זאת, עדיין מצאנו לנכון לתת לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לקבל את הצעת המחיר הנוחה ביותר במסגרת מכרז התמחור שתבצעו:

  • היו גמישים – המובילים שתבחרו ככל הנראה יבצעו עוד מספר עבודות הובלה באותו היום והלו"ז שלהם עשוי להיות מאוד צפוף (מובילים איכותיים כמו שתמצאו באתר גטמובינג הם מאוד עמוסים!). העברת דירה שמתוזמנת בגמישות מאפשרת ליותר מובילים להשתתף במכרז, כך שכדאי מאוד להיות מעט יותר גמישים בימים ובשעות.
  • להיפטר ממה שלא צריך – זה לא משנה אם מדובר בהזמנת הובלות בחיפה או בקריות, לכמות הארגזים והפריטים יש משקל משמעותי ביותר מבחינת התמחור. במילים אחרות, זוהי הזדמנות פז מבחינתכם להיפטר מכל מה שאתם לא באמת צריכים – בגדים, ספרים, כלי מטבח ועוד.
  • לרכוש בזול מוצרי אריזה – מוצרי אריזה הינם חשובים ביותר בכל העברת דירה וכוללים ניילון פצפצים, ניירות אריזה מיוחדים, מסקינג טייפ וכמובן קרטונים. העלות שלהם יכולה להיות גבוהה, אך אם תהיו חכמים תוכלו להשיג אותם ממש בזול. כיצד? הזמינו את מוצרי האריזה שלכם מאיתנו ומלבד מחיר התחלתי נמוך תקבלו גם עוד אחוזי הנחה מאתנו במסגרת ההובלה שלכם.

כמה עולה העברת דירה עם פירוק והרכבה

זוכרים את ארון הבגדים הענקי שקניתם לפני כ-10 שנים? או את המיטה הזוגית המעולה שקניתם לאחר שהתחתנתם? ובכן, פרטי ריהוט כאלו ואחרים הגיעו לביתכם כשהם מפורקים ואתם או המובילים הרכבתם אותם בתוך הבית. משמעות הדבר היא שיש לבצע את אותה הפעולה בדיוק אך בכיוון ההפוך במסגרת העברת דירה וזאת משום שמדובר בפריטים שלא יכולים לעבור דרך דלתות החדרים והבית במצבם הנוכחי וגם אם כן, די מסובך להכניס אותם למעלית או להוריד אותם דרך חדר המדרגות הצפוף אם אין מעלית.

על מנת לשמור על הרהיטים ולהעביר אותם ממקום למקום יש להזמין חברת הובלות שמציעה שירותי פירוק והרכבה – הפירוק מתבצע בדירה הנוכחית וההרכבה תתבצע בנקודת היעד. כמה עולה העברת דירה כולל פירוק והרכבה? הדבר תלוי כמובן במספר הפריטים שיש לפרק ולהרכיב וכמו כן בגודלם, שכן קיים הבדל בין פירוק פינת אוכל קטנה, למשל, לבין ארון בגדים 8 דלתות מעץ מלא. אם אתם רוצים לחסוך בעלויות ולא מדובר במשימה מאוד מורכבת ומאומצת (כאמור, כמו פינת אוכל קטנה), ניתן לתת למובילים לבצע את הפירוק ואתם כבר תרכיבו אותה בעצמכם בדירה החדשה.

הובלות בתל אביב, בבאר שבע, בירושלים, בחיפה ובכל מקום אחר שכוללות פירוק והרכבה צריכות להיות מבוצעות במקצועיות וזאת על מנת שלא ייגרם נזק לפרטי הריהוט השונים, כך שהם יגיעו לנקודת היעד באותו המצב בו היו לפני המעבר. על מנת להצליח לבצע העברת דירה שכוללת גם את השירות הזה בצורה בטוחה, על העובדים להיות בקיאים ומנוסים בפירוק והרכבה של רהיטים וכמו כן עליהם לעטוף את פרטי הריהוט על מנת להגן עליהם מפני חבלות ושריטות. מובילים שכאלה תמצאו דרך אתר גטמובינג.

העברת דירה עם המלצות

אין זה משנה אם אתם זקוקים לחברת הובלות בראשון לציון, בתל אביב, בחיפה או לחברת הובלות בקריות, עליכם להיות בטוחים כי מדובר בחברה בעלת המלצות. מדוע העברת דירה עם חברה שכזאת היא דבר חשוב? מאחר והמון יכול להשתבש ביום ההובלה אם לא מתקשרים עם חברה איכותית – איחור של המוביל או שהוא לא מגיע כלל, מוביל שמגיע עם מעט מדי פועלים, הזמנת הובלה עם מנוף שלא מתאים לגובה הקומה, חפצים שניזוקו בעת ההובלה או חלילה בכלל לא הגיעו לנקודת היעד ושלל תופעות שכבר קרו לרבים שבסך הכל ביקשו לעבור דירה מנקודה א' לנקודה ב'.

זוהי בין היתר הסיבה שבגינה הקמנו את גטמובינג, כדי שלא תצטרכו להתמודד עם מפחי הנפש והנזקים הכספיים כתוצאה מהובלות כושלות. המוביל שתבחרו לאחר מכרז הוא כזה שכבר עבר ביקורת על ידי לקוחות אמיתיים ממש כמוכם, שהעידו על המקצועיות, הזמינות, העמידה בלוחות זמנים וההגינות. אנחנו מבקשים בחום גם מכם לכתוב המלצה לאחר העברת דירה באמצעות מוביל שבחרתם דרך אתר גטמובינג, כדי שהבאים אחריכם אף הם ילכו על בטוח לפי המלצותיכם.

העברת דירה – כך תעשו זאת נכון

רוצים לדעת כיצד להתכונן לקראת העברת דירה על הצד הטוב ביותר? הקפידו על הדברים הבאים:

דרך הפעולה למה זה חשוב?
בחרו חברת הובלה דרך גט מובינג באמצעות אתר גטמובינג תוכלו למצוא חברת הובלה מקצועית במחיר משתלם. מלאו את טופס הזמנת ההובלה, הפעילו את מכרז התמחור ובחרו לכם מוביל מקצועי, במחיר משתלם ושאפשר לסמוך עליו מבין הצעות המחיר שתקבלו. במילים אחרות – לכו על בטוח!
השיגו ארגזים מראש העברת דירה ממוצעת יכולה להסתכם בכ-70 קרטונים ומעלה! במקום להתחיל להתרוצץ ולחפש ארגזים איכותיים, הכינו את עצמכם מבעוד מועד ורכשו אותם דרכנו במחיר משתלם ובשירות עד הבית. אנחנו מציעים לכם ארגזים בגדלים שונים
רכשו ציוד אריזה מלבד ארגזים, תזדקקו למסקינג טייפ איכותי, ניילוני בועות לאריזת חפצים שבירים, ניירות אריזה איכותיים וכו'. גם את ציוד האריזה הזה תוכלו לרכוש דרכנו במחיר משתלם ואף להזמין שירותי אריזה, אם תרצו בכך
צמצמו כמויות אנחנו ממליצים לכם לעבור היטב על כל תכולת הדירה שלכם – זוהי הזדמנות פז עבורכם להיפטר מחפצים שאינכם זקוקים להם עוד. תתפלאו לגלות כמה כאלה יש! כל ארגז שתחסכו באריזה יפחית את העלויות של ההובלה בסופו של דבר
סדרו את הבית המובילים שיבצעו את ההובלה זקוקים למרחב תמרון כמה שיותר גדול על מנת לעבוד מהר, בצורה יעילה ומבלי לגרום נזק לחפצים שלכם. על כן סדרו היטב את כל הארגזים שארזתם ודאגו שלא יהיו מפוזרים ככה סתם בכל רחבי הבית

מקבלים הצעת מחיר להובלת דירה

שימו לב כי בטופס שלפניכם במעלה הדף, תמצאו 3 שלבים פשוטים לקבלת הצעת מחיר:

  • בשלב הראשון יש למלא את תאריך ההובלה, שעת ההובלה וכמובן מאיזה עיר אתם עוברים לאיזו עיר. כך למשל, תמלאו בשדה מכתובת "רחוב דיזינגוף 121 תל אביב" ובכתובת היעד "רחוב חיים בר לב 12 רמת גן" שעת הגעת המוביל הרצויה: "9:00 בבוקר".
  • בשלב השני תסמנו את כל פרטי התכולה שיש לכם בדירה ואתם אתם רוצים להעביר לכתובת החדשה. מוצרים שנכנסים לתוך ארגזים ואינם מופיעים באתר אין צורך לכתוב אותם. אם בכל זאת לא מצאתם פריט שיש ברשותכם ואתם רוצים להוביל אותו, כתבו אותו בשדה הפתוח החופשי והמיועד לכך.
  • השלב האחרון הוא הקצר ביותר והוא שלב פרטיכם. חשוב מאד להזין את פרטיכם האישיים שנשמרים במערכת בכדי שנוכל להנפיק לכם אישור הזמנה כאשר תבחרו במוביל מומלץ, בכדי שהמובילים המשתתפים בהתמחרות יוכלו להיות אתכם בקשר ולוודא שהכל מובן וברור ואם אתם מרוצים ושבעי רצון מהמחיר המוצע.

מחיר הובלת דירה במרכז

רמת גן פתח תקווה, גבעתיים, יהוד וכדומה אינן שונות זו מזו אם וכאשר מדובר באותה תכולת דירה. כך לדוגמא מחיר הובלת דירה במכרז לדירת 4 חדרים תעלה בממוצע כ – 2,500 ₪ אך עם זאת חשוב לזכור שמחיר הממוצע הזה משקף גם כאלו שסימנו דירת ארבעה חדרים אך בפועל היתה להם תכולה חלקית ולכן מחיר הממוצע יכול להיות נמוך מזה שתקבלו. לכן אם נרצה לדייק כמה עולה הובלת דירה במרכז התשובה תהיה בין 2,200 ₪ ועד 4,000 ₪. אם תרצו את התשובה המדויקת ביותר יהיה עליכם לערוך השוואת מחירי הובלות ללא תשלום ולראות בעצמכם.

מחיר הובלת דירות בדרום

ברוב המקרים ולאור סטטיסטיקות המחירים אשר בידינו, מצאנו כי מחירי הובלות בדרום הן הזולות ביותר בישראל בכ-20%. נתון זה מעלה תהיות לגבי טיב ואיכות השירות. אך עם בחירה נכונה ומושכלת של הובלה בבאר שבע, ולא בחירה אקראית של חברה מעיתון כלשהו שהבטיח מבצע, אתם תוכלו באמת ליהנות ממחיר הובלה במבצע בדרום ללא סיכונים מיותרים. לבחירת מוביל מומלץ מתוך רשימת המובילים באתר GetMoving תוכלו לקרוא על מובילים מומלצים, לעיין בחוות הדעת, בדירוג הציון הכולל שלהם ולהחליט בעצמיכם.

מחיר הובלת דירה בצפון

מחירי הובלות בצפון זהים מאד לאלו בדרום הארץ ויחד עם זאת זהים גם למחירים באזור המרכז. הסיבה לכך נעוצה ברוב המקרים במרחק בין הכתובות: כלומר אם היינו משווים נטו מחיר הובלת דירה בצפון לעומת נטו מחיר הובלת דירה בדרום באותו מרחק בין כתובת המוצא לכתובת היעד, היינו מוצאים פערי מחיר שאינם עולים על 10%.

מידי יום, אנו נשאלים כל פעם מחדש "כמה עולה הובלת דירה?" , מכיוון שאנו נמנעים מלהשיב בשם חברות ההובלה המומלצות ונותנים את הבמה להן שישיבו לכם לשאלה לשאלה בהתאם לפרטים המדויקים שתזינו, כי כל שאנו יכולים לתת לכם הוא את המחיר הממוצע נניח של הובלת דירת שני חדרים ביוקנעם, בחיפה, בקרית שמונה או בעיר צפונית אחרת ואשר נאמדת בממוצע בין 1,000 ₪ ועד 1,800 ₪. אך שוב, זהו מחיר התלוי כמובן בפירוט התכולה, בקומה הדירות, קיומה או אי קיומה של מעלית ועוד מספר פרמטרים חשובים. לכן, אנו תמיד ממליצים לכם להשוות מחירים וציון איכות באמצעות מערכת האתר.

כמה עולה אריזת דירה

מחיר אחסון תכולת דירה בשונה מהובלה אינה קשורה כלל למיקום שלכם או למרחק בין הכתובות. מחיר אריזת דירה נע בין 20 ₪ לקרטון ארוז כולל אספקתו ועד 30 ₪ לקרטון. ההבדל נובע מכמות הקרטונים שתצטרכו וכן מההבדלים הטבעיים בין מחירי החברות השונות. כמו בכל מוצר אחר, ככל שתרכשו יותר ממנו, המוכר יוכל לעשות לכם מחיר נמוך יותר, כך הדבר גם באריזה. לאחר שתפתחו מכרז השוואת מחירי הובלה חינם, תקבלו גם הצעת מחיר נפרדת לאריזה ותשובה המדויקת ביותר לכמה עולה אריזת דירה תהיה מונחת לפניכם ללא צורך בסימון כלשהו. כל הצעת מחיר שתופיע בסיום המכרז תציג לפניכם שני מחירים נפרדים: האחד מחיר הובלה בלבד, השני מחיר הובלה עם אריזה. כל שעליכם לעשות הוא ללחוץ על "בחר" בהצעה הרצויה.

כמה עולה הובלת דירה עם מנוף

כתבנו לא אחת באתר מהו מחיר מנוף להעברת דירות ואנו מציעים להפנות אתכם למאמר המלא והמקיף בנושא הובלות עם מנוף ומחירון מצורף. בכל אופן נתמצת ונאמר כי המחיר הבסיסי למנוף עד לקומה שש יעלה בין 300 ₪ ועד 350 ₪. כמובן שהמחיר עלול להשתנות והוא מתייחס לשנה בה נכתב מאמר זה הלא היא שנת 2018 . ברוב המקרים, שירותי המנוף הינה חברה חיצונית לחברת ההובלה שתזמינו, אך אל דאגה, היא זו שתהיה אחראית להזמינם ולתאם עמם את מועד המעבר. כך שאתם יכולים להסיר דאגה נוספת מליבכם.

דבר אחד אנו יכולים להבטיח - עלות הובלת דירה באמצעות מערכת גט-מובינג תמיד תהיה המשתלמת ביחס לכל מתחרה אפשרי שיקום. הסיבה לכך ברורה, אנחנו הפלטפורמה היחידה שמציעה לכם השוואת מחירי הובלות בין מובילים מומלצים במרכז, בצפון, בדרום ובכל רחבי ישראל חינם ללא עלות. אז אם אתם רוצים את האמת, הנה היא לפניכם – עירומה כביום היוולדה: לא אנחנו קובעים כמה עולה הובלת דירה, לא אנחנו קובעים מה יופיע במחירון, לא אנחנו קובעים האם מוביל כזה או אחר הוא מומלץ או לא, אלא אתם, רק אתם קבעתם הכל, אנחנו רק המציגים. בשקיפות מלאה, באמינות מוחלטת getmoving לשירותכם.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות