אריזת דירה בקרית אונו

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

שירות אריזת דירה בקרית אונו לפני ההובלה הוא כבר לא ה"שוס" החדש וגם לא הפינוק היחיד שאתם יכולים להרשות לעצמיכם, אלא הוא רק הפרומו לשירות סידור הדירה.
סקרנו עבורכם את היתרונות שבהזמנת שירותי אריזה וסידור בתים כך שלא תוכלו להגיד לא ידענו שיש דבר כזה, למה לא אמרו לנו וכמה זה היה יכול באמת להקל לכם על מעבר הדירה.

 

אריזת דירה בקריית אונו - גט מובינג

כן אני דווקא כן ישווק לכם את סידור הדירה

כותבי תוכן רבים יסתייגו מלהציג לקורא בפנים, שאכן מדובר בכתבה שמטרתה לגרום לכם לקנות או לרכוש שירות מסוים. אבל אני כהרגלי נוטה להגיד 2 דברים: האחד, זה את האמת, שתיים, את מה שאני באמת מאמין בו.

 

שירות הפרימיום אני קורא לו, סידור דירה בקרית אונו על ידי צוות מסדרים מומלץ ומקצועי.
זה השירות שאם היה לכולנו כסף, אין לי כל ספק שכולכם הייתם מזמינים אותו בכל פעם שהייתם עוברים דירה.

 

בואו זרמו איתי רק לרגע, זה הולך להיות מעניין, בואו נעשה דמיון מודרך לשני תרחישים:
האחד בו נרגיש בלי והשני כאשר נרגיש עם, ורק לצורך העניין, בואו נניח לרגע את הנושא הכספי, שאליו נחזור בהמשך.

 

תרחיש א'- מעבר דירה עם אריזה בקרית אונו וללא סידור דירה

הזמנתם הובלה לתאריך 20 ביולי באמצע החופש הגדול, כי זה באמת הזמן המתאים ביותר לעשות שינויים, להחליף בתי ספר, גנים והילדים בחופש הגדול.
חודש יוני הפך באחת לחודש טעון אמוציות ורגשות מתפרצים, סטרס והתרגשות, מובלים עצב של עזיבה עם שמחה של חידוש.

 

העברת הדירה לקרית אונו היא צעד חדש ומלאכת חיפוש מובילים בקרית אונו יצאה לדרך.
אתם כבר גולשים מנוסים וישר נכנסתם לאתר השוואת מחירי הובלות בקרית אונו – GetMoving.
פתחתם מכרז ובסיומו הוצגו לכם הצעות מחיר להובלה וגם בסמוך הובלה עם אריזה.
אתם כבר משופשפים וחושבים שהבנתם את החיים והזמנתם לשם שינוי הובלה עם אריזה.
וואלה, אתם צודקים, בחרתם בשירות אריזת דירה בקרית אונו מאתר עם המלצות ודירוגים ואין כל סיכוי שתתאכזבו.

 

נהפוך הוא, הימים שלפני המעבר לא מורגשים כלל, הבית ממשיך לתפקד באופן סדיר. אין הרים של קרטונים בבית וכל כלי המטבח והבגדים נגישים ושמישים לכם עד לרגע האחרון.
יום ההובלה מגיע וצוות אריזת דירה מגיע בבוקר השקם, מספר שעות לפני שההובלה מתחילה והחפצים שלכם יהיו ארוזים ומכנים להובלה מבלי שנקפתם אצבע.

 

אחרי מספר שעות הגעתם ליעד החדש, ואת כל הקרטונים הניחו לכם בדירה החדשה, אמרו תודה והכל עבר חלק ומושלם. אבל עכשיו יש לפניכם דירה של 4 חדרים מלאה של תכולה שיש להכניס לארונות, לקפל את הקרטונים, להוריד זבל וחומרי אריזה ולהחליט איפה ימוקם כל דבר.

 

עכשיו בעצם התחילה העבודה פרק ב', סביר להניח שיקח לכם כמה ימים ועל פי היכרותי עם תחום ההובלות (ויש לי היכרות רבת שנים), בולכים להישאר לכם בבית קרטונים ודברים ארוזים גם כמה חודשים אחרי המעבר.

תרחיש ב'- המשך הובלה עם סידור דירה בקרית אונו

הפעם בא לכם שהחיים שלכם "יהיו אמריקה" ולא רק שהזמנתם שירותי אריזת דירה בקרית אונו אתם הולכים על full service ובוחרים בכל מה שיש לענף להציע הלא הוא: סידור דירות לאחר הובלת דירה.

 

סידור דירה הוא הקוסם הזה שבהנפת מטה קסמים הבית מסודר, הקרטונים כבר למטה בדחסן הקרטונים, הבגדים מקופלים בארון לפי צבעים כמו חייילים, המטבח נקי, מדוגם ומסודר בסדר מופתי שהשף רמזי בעצמו היה נותן לכם ציון לשבח!

 

הריהוט והתכולה מוקמו במקומם, בצורה שאנימציית תלת מימד המציגה בתים להדגמה בפרויקט יוקרה לא היו מצליחים להציג טוב יותר. האנרגיה בבית היא הבסיס על פיו אנו עתידים להרגיש ולחיות את היום יום הבאים שלנו. אין לנו ספק שהעברת דירה בסיוע בעלי מקצוע השונים, הופכים גם דבר שנראה נוראי וקשה לחוויה.

כמה עולה שירות אריזת דירה בקרית אונו ושירות הסידור?

אין הבדל בין מחירי אריזת דירה בקרית אונו לערים אחרות, תוכלו לקבל הצעת מחיר לאריזה עם הובלה באתר בדף תוצאות המכרז או להתקשר לטלפון 073-322-3322 או להשאיר לנו פרטים להתקשרות ונחזור אליכם תוך מספר דקות.

 

בגדול אפשר לומר ששירות אריזה עולה בממוצע כ-25 ₪ לקרטון ארוז כולל אספקת הקרטון ויתר חומרי האריזה. אם נרד לפרטים ונכנס לפרטי השירות המלא שכולל סידור דירה, נעמוד על ממוצע מחיר של כ-2,800 אריזה וסידור של דירת 3 חדרים.

 

על מנת לקבל הצעת מחיר מפורטת ומדויקת מומלץ להזין שם וטלפון ואזור מגורים ומיד נחזור אליכם עם מספר הצעות מחיר לאריזת דירה בקרית אונו ולחילופין אם תרצו כמובן, תוכלו לקבל הצעת מחיר להובלה לקרטונים, אחסנת דירות בבקעת אונו והסביבה. מחירון אריזה בלבד

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!