הובלה מהיום למחר

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

כמה עולה הובלה מהיום למחר? האם הובלה למחר מייקרת או מוזילה את המחיר אותו אנו משלמים? האם כדאי להזמין מוביל ברגע האחרון, כלומר בדקה התשעים או האם עדיף להזמין שירותי הובלה חודשיים לפני? מהו הזמן האידיאלי להזמנת חברת הובלה? כל התשובות במאמר מרוכז אחד, לחיפוש חברת הובלות למחר.

הובלה מהיום למחר - גט מובינג

הובלה מהיום למחר או הובלה מהיום להיום שאלה של מזל

מציאת הובלה ברגע האחרון אפשרית בהחלט באמצעות פתיחת מכרז חי בחינם באתר שלנו GetMoving. הסיכוי למצוא חברת הובלה מהיום למחר או מהיום להיום הוא גבוה מאד, אך היינו ממליצים לקחת מקדם ביטחון של כמה ימים. ביצענו כבר כמה מאות הובלות ללקוחות שהיו כבר במצוקת זמן וחיפשו הובלה דחופה למחר, הגיעו לכאן, הזמינו והיו מרוצים מהשירות המהיר והיעיל שקיבלו והפכו לממליצים גדולים.

האם הזמנת הובלה מהיום למחר מייקרת או מוזילה את מחיר ההובלה?

הובלת דירה מהיום למחר יכולה להוזיל מאד את מחיר ההובלה בתנאי שהצלחתם למצוא מובילים פנויים. יום ריק ביומן המוביל הוא לא דבר כלכלי עבורו ולכן יעשה כל שביכולתו למלא את המשבצת. עם זאת, חיפוש הובלה מהיום למחר יכול להתהפך עליכם כחרב פיפיות ולעלות לכם ביוקר אם המוביל יחוש בלחץ שלכם. בכדי להימנע ממצב שחברת ההובלות תנצל את מצוקתכם, תאמרו שאתם תשובו אליו לאחר שתסיימו לערוך השוואת מחירים להובלת משרד או הדירה, בין חברות נוספות.

עצה נוספת, שאלו אם זו הצעת המחיר האחרונה שיוכל להציע לכם, אולי תופתעו לגלות כמה מהר זכיתם בהנחה של מאות שקלים ממחיר ההובלה. הזמנת הובלת משרד או הובלת דירה מהיום למחר יכולה לעלות לכם בתוהו בעונת השיא של הענף-יולי ואוגוסט. הסיכוי שלכם למצוא הובלה מהיום להיום קטן ובמיוחד אם אתם מחפשים הובלה ב- 30 ביולי או ב- 30 באוגוסט. ככלל, ניתן לומר, שבסופי חודש בעונת השיא, הסיכוי שלכם למצוא חברות הובלה פנויות מהיום למחר קטן ב-50% לפחות.

שאלה: ומה בנוגע למחיר? זול יותר להזמין הובלה מהיום למחר או יקר יותר?

אם אתם סוחרים ממולחים אתם תהפכו את הלחץ שלכם למצוא מוביל ללחץ של המוביל למצוא לקוח להוביל לו את המשרד או הבית. היוצרות יתהפכו ואתם תוכלו למצוא הובלה במחיר מציאה. ולהיפך, אם אתם סוחרים לא כל כך טובים ונוסיף לזה שאתם גם לחוצים מעט ומתקשים להסתיר את הלחץ, אז מהיום למחר תאלצו לשלם ביוקר.

מתי צריך להתחיל לחפש חברת הובלות?

ברוב חודשי השנה, למעט יולי ואוגוסט, צריך להתחיל לחפש חברות הובלות כשבועיים ועד חודש ימים לפני יום המעבר. השיקול היחיד שצריך להניע אתכם בחיפוש מובילים הוא, שככל שתתחילו לחפש מוביל זמן רב יותר לפני מועד ההובלה, כך יגדל הסיכוי שלכם למצוא ולבחון קשת רחבה יותר של חברות.

חיפוש מספר גדול של חברות להובלות בזמן הנכון יאפשר לכם לקבל מכולם, הצעות מחיר ולא רק מאלו שנותרו פנויים. שיקול נוסף שאפשר לקחת בחשבון : יתכן ובדיוק כמותכם, גם עוברי דירה נוספים ערכו השוואת מחירים למעבר דירה והובלה וסגרו את ההצעה הזולה ביותר שקיבלו. תופעה שכזו, תצמצם את הסיכוי שלכם למצוא את הצעות מחיר זולות להובלה . אז קדימה, מהרו וסגרו הובלה בראש שקט.

הובלות בדקה התשעים

הובלות ברגע האחרון בשילוב עם מערכת השוואת מחירי הובלה היא השילוב המנצח עבורכם. המערכת מצמצמת למינימום האפשרי את הסיכוי שינצלו את הרגע האחרון שלכם.  אם בעבר, לפני היכרותכם עם GetMoving, התקשרתם למוביל כלשהו וביקשתם הובלה למחר, הוא היה עושה שיקול כיצד למקסם את רווחיו: "אולי כבר התקשרתם לכמה מובילים וכולם היו תפוסים, אולי זו ההזדמנות שלי להקפיץ מעט את המחיר". מערכת GetMoving מבטיחה שתוכלו לפנות למספר רב של מובילים ומי שייתן מחיר מופרז יודע שיפסיד את העבודה. כך שאתם בחוף מבטחים, מוגנים מפני תשלום עודף ולא ראוי על שירותי ההובלה דחופים שאתם כל כך זקוקים.

מובילי GetMoving הגונים ומקצועיים

מערכת האתר תסייע לכם למצוא הובלות בתל אביב, הובלות בבאר שבע, מובילים בירושלים, הובלות ברמת גן,הובלת דירה בגבעתיים, בפתח תקווה וכל מקום ברחבי ארץ ישראל. מלבד זאת, ניתן לומר באופן חד משמעי כי, כל המובילים שנמצאים במערכת נחשבות כיום  לחברות ההובלה הטובות ביותר בישראל. עיתונים ואתרי אינטרנט החשיבו את מובילי getmoving הגונים ומקצועיים. כל חברת הובלות יודעת היטב שהיא לא לבד בהתמחרות במכרז. לכן, כל חברה וחברה יודעת שהמחיר שהיא מציעה חייב להיות הגון, היות והוא משתקף ללקוח תוך דקות ליד הצעות מחיר נוספות.

פרמטר נוסף מלבד זה שהמחיר חייב להיות מחיר הגון להובלה, הוא שהמובילים שלנו יודעים שהם נמדדים ומוערכים על ידי לקוחות שעברו דרכם. לא על ידי דירוגים מפוברקים ולא על ידי חוות דעת שבעלי אתרים מסוימים סיפקו לעצמם, בכדי להיראות אמינים וכדאיים. כל המלצה על מוביל ניתנת לאימות עם שירות הלקוחות של החברה, כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהזמנת מוביל דרך אתר GetMoving זו הדרך הבטוחה והמשתלמת ביותר ולא רק כסיסמא שיווקית אלא כאמת לאמיתה.

כמה הצעות מחיר להובלת דירה או להובלת משרד כדאי לקחת?

מספר הצעות המחיר שכדאי לקחת משתנה כאשר מדובר בהובלת דירה או הובלת משרד. מספר הצעות המחיר הרצוי לצורך קבלת תמונה מספקת לשווי הובלת משרדים צריך לנוע בין 3 ל-4.. מספר הצעות אלו יישקפו נאמנה עבורכם את מחיר הובלת המשרד בצורה די טובה. הצד החיובי בזה, הוא שהדבר ייתן לכם אומדן מצוין לשאלה: כמה צריכת לעלות הובלת משרד בתל אביב לדוגמא.

ככל שהשוואת מחירי ההובלה שתעשו תהיה רחבה יותר, תרגישו פחות מבולבלים, והכל יהיה מסודר לכם להחלטה נבונה לפי פרמטרים חשובים. קרוב לוודאי שריבוי הצעות מחיר יגרמו לכם לתהות, האם זה הגיוני שיש פער של כמעט 100% בין המוביל הזול ביותר לבין המוביל היקר ביותר. הדבר יעלה בכם חשש, שמא חברת ההובלה שהציעה את המחיר הזול ביותר היא אחת משלוש אפשרויות:

  1. היא חברת הובלה גרועה ביותר, לכן אין לה לקוחות אז והיא מסכימה לבצע את הובלה מהיום למחר במחירי תחתית.
  2. היא חברה שמתמחרת בשיטת "הסלאמי": מתחילה אתכם במחיר נמוך ביותר בכדי שתבחרו בה וככל הנראה תדרוש תוספת מחיר במהלך המעבר וכבר לא תהיה אטרקטיבית. גם לא במחיר, גם לא ביושר ואולי גם באיכות העבודה.
  3. אולי היא גם הכי זולה אך מצוינת,דבר שהוא ייתכן בהחלט:
    אחר כך אתם תתהו לגבי המחיר היקר ביותר. האם היקר הוא באמת יקר, כי הוא רוצה להרוויח הרבה יותר ממה שהעבודה הזאת שווה. או שהוא יקר, כי הוא יודע היטב במה כרוכה העבודה וזה המחיר הראוי שמשקף באמת את מחיר העבודה. אם אתם יודעים לקבל החלטות, או אם אתם אנשים של "אמצע", לא תהיה לכם כל בעיה להחליט במי לבחור. אם אתם טיפוסים מהמרים מטבעכם ורוצים לחסוך כמה שיותר ומוכנים להסתכן, אתם תבחרו במוביל הזול ביותר. אם אתם הטיפוס הסולידי שמוכן לשלם יותר ומבלי להסתכן אתם תבחרו ביקר ביותר. 

בכדי להימנע "מנפילות", קראו את חוות הדעת והדירוגים שנכתבו על כל מוביל ומוביל. לא מספק אתכם? התקשרו לצוות שירות הלקוחות של Get Moving והתייעצו איתם על ההצעות שקיבלתם. האינטרס שלהם הוא לדאוג שתהיו לקוחות מרוצים וחוזרים וכך קרוב מאד לוודאי שגם יהיה! בחירת מובילים באתרים לא מוכרים יכולים להביא לתוצאה ששילמתם יקר על הובלה מהיום למחר ויצאתם פראיירים. ייתכן גם שתבחרו בהובלה זולה אך יסתבר לכם שלזול הזה היה מחיר כבד מאד המלווה בעוגמת נפש כבדה. בבחירת מוביל דרך גטמובינג, תהיו בטוחים ששילמתם בזול ויצאתם אלופים. כין אין דרך אחרת. וזו לא פרסומת.
זו עובדה!

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות