הובלות באופקים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מעבר דירה ומשרד בטוח באופקים עושים רק עם חברות הובלה מפוקחות ומומלצות. מציאת מחיר הובלה מוזל, הוגן ומשתלם ניתן לקבל רק באמצעות השוואת מחירי הובלות באופקים. באתר הזה תוכלו להשוות בין רמת השירות של חברות ההובלה, מחיר, דירוג, וותק וגודל חברה. מערכת ההשוואה חינמית לגמרי ובנוסף תזכו ליהנות משירות אישי חינם לכל תהליך המעבר.

הובלות באופקים - גט מובינג

בודקים מובילים באופקים והסביבה כולה

בכדי לספק לכם השוואה אמיתית, המערכת מגישה את פרטי ההובלה שלכם לכל חברות ההובלה המומלצות והרשומות במערכת, כך שתקבלו כמה שיותר הצעות מחיר לבחירה. הצעת המחיר המוצגת היא מדויקת וסופית לחלוטין, כל עוד אתם לא הוספתם פריטים. הצעות המחיר שתקבלו, מתייחסות לכתוב באישור ההזמנה כפי שהזנתם למערכת. פעולת מערכת השוואת ההובלות של GetMoving מאפשרת לכם להזין את כתובת היעד והמוצא שלכם, להזין את התכולה להעברה וכמובן את מספר הקרטונים הארוזים. לבקשת המחיר, תוכלו לסמן מוצרים שלגביהם תרצו שירותי פירוק והרכבת רהיטים, כגון, ארונות, ספריות וכוורות ועוד.

תוכלו לסמן אם ברצונכם הובלה עם מנוף באופקים, הובלה עם אריזה, ועוד שירותים רבים אחרים כמו למשל, אספקת חומרי אריזה במשלוח בתוספת מחיר ואפילו בעלי מקצוע נדרשים אחרים כגון, הנדימנים, צבעים, חברות ניקיון ועוד.

מה קורה חברת ההובלה לא מגיעה ביום המעבר?

אם הזמנתם הובלה באופקים עם GetMoving וברגע האחרון מתברר לכם שהמשאית של חברת ההובלה נתקעה והיא לא תגיע אליכם, אתם יכולים להיות רגועים! יש לכם תקנון שמגן עליכם לפיו תזכו בפיצוי כספי ישיר מחברת ההובלה.

חברת GetMoving החתימה את כל חברות ההובלה שהצטרפו למערכת על כללי התנהגות ברורים, על פיצויים מוסכמים ללקוח במקרים מסוימים. כך למשל, בנושא איחורים. מעל לטווח הכתוב בהזמנה תזכו לפיצוי כספי ישיר מחברת ההובלה ומוסכם, אשר יופחת ממחיר ההובלה בנקוב בהזמנה.

מחירי הובלות באופקים והדרום

להובלה כשלעצמה, ללא פירוט מדויק, לא ניתן לתת הצעת מחיר ואף לא להציג מחירון. יהיה זה לא רציני ואף לא אמין להציג מחיר להובלה באופקים משום שלכל הובלה יש את המאפיינים הייחודיים רק לה: כך למשל, לאחד יש 4 ארונות שנדרש גם שירותי פירוק והרכבה בעוד לאחר אין ארונות כלל. לאחד יש מקרר כפול דלתות בעוד לאחר יש מקרר 300 ליטר קטן וכך הלאה. על כן, הפתרון המוצע אצלנו מבטיח לכם הצעת מחיר מדויקת וסופית ולא הערכת מחיר. עם בחירתכם בחברת הובלה בדף הצעות המחיר, המערכת תנפיק לכם אישור הזמנה לדוא"ל.

מה עושים במקרה של מחלוקת עם חברת ההובלה?

נתקלתם בבעיה? מחלוקת? אתם חשים שהשירות לא לשביעות רצונכם? חברת ההובלות לא פעלה על פי תקנון השירות? שלחו לנו דוא"ל ואנו נשקול את המשך הפעלתו של נותן שירות זה במערכת.

חשוב לציין כי בחירת חברת הובלות באופקים באמצעות גט מובינג מבטיחה כי אחוז התלונות הנמוך בישראל ובמילים אחרות, רמת השירות של חברות ההובלה באתר היא הגבוהה ביותר בישראל. במיעוט התלונות שהוגשו אלינו בעבר הצלחנו להביא למצב בו חברות ההובלה שלנו נשמעות להוראות המערכת והתקנון ועומדות בו. כך בעצם הצלחנו להבטיח את שביעות רצון לקוחותינו וזאת ניתן לראות במערכת הדירוגים של גוגל.

מהו שירות אריזה בהובלה?

יש הנוהגים להתבלבל בין שני מונחים דומים: אריזת תכולה ועיטוף תכולה: עיטוף תכולה הוא חובה של חברת ההובלה לעטוף כל רהיט היוצא מפתח ביתכם. כך יעטפו טלוויזיות, ספות, מקרר, ומוצרי חשמל גדולים באמצעות שרינק (ניילון נצמד). מטרת העיטוף היא להגן מפני שריטות ופגיעה ברהיט ובמוצרי החשמל ולמנוע את פתיחתם בזמן הורדתם מהדירה או המשרד. שירות אריזת דירה באופקים הוא שירות מלא, הכולל את אספקת קרטוני האריזה והגעת חברת ההובלה מוקדם בבוקר ואריזת כל תכולת הבית לתוך ארגזים והכנת הדירה להובלה.

כן, קראתם נכון, אתם לא צריכים לארוז כלום בעצמיכם! לא תרגישו שאתם עוברים דירה עד ליום המעבר ממש. אתם דיירי הבית, תמשיכו להתנהל בביתכם רגיל לגמרי מבלי שארגזים ארוזים יעמדו בדרכיכם ימים ארוכים לפני המעבר. אפילו את התמונות בבית אין צורך שתורידו, לא את הטלוויזיות, ובטח שלא את ארונות הבגדים ודברי האמבט. שירות אריזת דירה הוא השירות המושלם, האידיאלי שהופך כל הובלת דירה לחוויה אמיתית.

הובלה עם ביטוח תכולה באופקים 

אחד הדברים שמטרידים כל עובר משרד ודירה הוא ללא ספק נושא ביטוח התכולה. לפני שנסביר מהו בעצם ביטוח תכולה בהובלה ומה כולל הכיסוי חשוב לציין כי לצד כל הצעת מחיר שתופיע לכם בדף תוצאות ההשוואה, יופיע גם האם מציע המחיר מחזיק בידו ביטוח תכולה או לא, כך שבקלות תוכלו לבחור רק בחברות הובלה עם ביטוח.

ביטוח תכולה מכסה בגין כל נזק שנגרם לתכולה בזמן העברתה. ברוב המקרים בהם נגרם נזק לריהוט כלשהו, חברת ההובלה לא מפעילה את פוליסת הביטוח מכיוון שהנזקים לרוב קטנים וסכום התיקון שנדרש לא מצדיק את הפעלת הביטוח הגורמת להתייקרות משמעותית של פוליסת הביטוח. על כן, במקרה של נזק שאינו גדול דיו, חברת ההובלה תשלם עבור התיקון או הנזק מכיסה הפרטי אם היא אשמה בנזקים והכל כאמור ובכפוף לתקנון האתר.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות