הובלות בגבעתיים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

השוואת מחירי הובלות בגבעתיים הוא הפתרון היעיל והמתקדם שקיים כיום לכל המעוניין להזמין שירותי הובלה במחיר נמוך עם איכות שירות גבוהה. רק בגטמובינג כל חברות ההובלה המומלצות באזור המרכז, מתחרות על הבקשה שלכם! לא עוד חיפוש מתיש ברחבי הרשת , לא עוד חיפוש בפייסבוק אחר ממליצים מחבר שעבר דירה בגבעתיים לפני כמה שנים ולא עוד ניצול ועליית מחירים בגלל שבאתם דרך המלצת חבר.

מערכת גט מובינג עושה לכם השוואה ובחינם, מציגה לכם הצעות מחיר בזמן אמת ובשקיפות מלאה, ממש מכירה פומבית מול העיניים הפקוחות שלכם. אז למה לחפש באינדקסים אם אפשר להגיע ישר וללא תשלום לכל הטובים באמת?

הובלות בגבעתיים - גט מובינג

מובילים איכותיים במחירים זולים

אני באופן אישי לא אוהב לשלם יותר מראוי לשלם. לא משנה מה השירות אותו אני מזמין. אני אוהב לשלם כאשר אני מקבל תמורה לכסף שלי. בטח גם אתם חיפשתם בגוגל הובלה זולה בגבעתיים ואולי אפילו רשמתם עד 2000 ₪ לדירת ארבעה חדרים. חשוב לו שמעבר הדירה שלכם יהיה חלק, בלי תקלות ובלי מחלוקות ובכדי שכך באמת יהיה עליכם לדעת את ההבדל בין זול למשתלם.

הובלה זולה היא אף פעם לא הדבר שתרצו. אתם רוצים הובלה משתלמת שפירושה מחיר זול ותמורה טובה. לכן, היזהרו מחברות המציעות לכם מחיר הנמוך בחצי מיתר החברות. יש סיבה למחיר. כמו בכל מוצר גם בענף השירותים יש עליות קבועות המשפיעות על המחיר. כך למשל יש את עלות המובילים, עלות דלק, חומרי אריזה והוצאות ביטוח ומסים. אל תקטינו ראש בחיפוש מוביל זול בלבד. מניסיון שלנו, אלו המציעים חצי מחיר בסוף עולים הכי יקר.

טיפים להובלת דירה בגבעתיים

  • בקשו את הכל בכתוב- סגרתם הובלה וסגרתם מחיר? נהדר העלו את הכל לכתב. ציינו מה קורה במקרה של נזק לרכוש. ציינו מה קורה אם המוביל מאחר או לא מגיע כלל, מה יהיה הפיצוי המוסכם שתקבלו. כתבו שלא יהיו תוספות במחיר על זה שבהזמנה.
  • ארזו את הבית מראש- אל תחכו לרגע האחרון ליום ההובלה בכדי להתחיל לארוז. אחרת, חברת ההובלה תבקש תוספת תשלום עור המתנה או אריזה.
  • תאמו עם ועד הבית בדירה אליה אתם עוברים את יום המעבר שלכם. כך שלא יקרה מצב בו 2 דיירים עוברים באותו יום ויהיה עומס בחדר המדרגות. כמו כן ודאו שאם יש מעלית בבניין היא אכן עובדת, אחרת תתבקשו לשלם תוספת על כך שיש מדרגות במקום מעלית.
  • רשמו על גבי הארגזים את התכולה שלהם- כך יהיה לכם קל לפרוק כל דבר בחדר המתאים וכך חברת ההובלה בגבעתיים שהזמנתם תדע היכן למקם כל קרטון.
  • ערכו רשימה של מספר הארגזים שברשותכם- כך תדעו בסיום שאכן הגיעה כל התכולה לביתכם החדש ולא חסר דבר.
  • קחו אתכם דברים יקרי ערך- אל תשאירו זהב ותכשיטים ואף לא מזומן בארגזים. קחו אתכם דברים יקרי ערך והימנעו מסיבוכים אפשריים.

הובלות עם מנוף בגבעתיים

ברחובות הצפופים של גבעתיים רצוי לבדוק מראש האם יש אפשרות להזמין שירותי מנוף ובכך ליעל את יום המעבר ולקצר אותו משמעותית. מרחק המנוף מן הדירה צריך להיות עד 15 מטר. המנוף צריך לעמוד במקביל למרפסת. וודאו שאין כבלים של חשמל המפריעים למיקום המנוף. כמו כן, אם החלטתם להזמין הובלה עם מנוף בגבעתיים יש צורך לשמור לשניהם חניה שתאפשר גישה מתאימה.

כמה עולה מנוף הובלה באזור גבעתיים?

מחיר שעת מנוף הינה כ-400 עד 450 ₪ עד קומה 6. מרקומה 6 ועד 8 יעלה לכם שעת מנוף 700 ₪ וכך הלאה. יש לציין בפני חברת ההובלה שהזמנתם שברצונכם שירותי מנוף והם כבר ידאגו לתיאום הזמנים ולהזמנתו.

האם כדאי להזמין שירותי מנוף להובלה?

הובלה עם מנוף רצויה ואף הכרחית אם יש מגבלה של גישה בחדר המדרגות או במפתח הבית או במקרים בהם המוצרים נכנסו מלכתחילה דרך חלון הבית. כמו כן, הובלה עם מנוף מייעלת את העבודה, מקצרת את זמן ההובלה ואף חוסכת לכם כסף עבור פירוקים והרכבות של מוצרים מסוימים שלא עוברים את הדלת בשלמותם. כמו כן, הובלה עם מנוף בגבעתיים יכולה למנוע נזקים לתכולה וכן את עלויות צוות המובילים בכך שנדרש פחות כח עבודה.

הובלה עם מנוף

הובלות קטנות בגבעתיים

מי מכם לא מחפש הובלה זולה של פריט בודד בגבעתיים. איך משלמים מעט עבור פריטים בודדים וכיצד עושים זאת נכון? הפתרון שלנו הוא ליצור קשר עם מוביל מקומי, להיות גמישים בשעת המעבר וביום המעבר, אל תשדרו לחץ להעברת הפריט, ספקו למוביל את הנתונים המדויקים אודות הפריט אותו אתם רוצים להוביל: קומות, מרחק מן המשאית, האם הפריט דורש פירוק והרכבה כמו למשל ארון בגדים או מקרר עם דלת כפולה וודאו שאכן הפריט נכנס לפתח המעלית אם ציינתם בפני המובילים שיש מעלית. מידע נוסף על הובלות קטנות

הובלת דירה בגבעתיים מעולם לא היתה פשוטה יותר. בעזרת מערכת השוואת המחירים תוכלו לקבל גם הצעת מחיר זולה ומשתלמת וגם מובילים איכותיים ומומלצים בגבעתיים ללא כל מאמץ. נחזור ונאמר כי אתר GetMoving הוא האתר היחיד שמפקח על המובילים שמשתתפים בהצעות המחיר במכרז שפתחתם חינם, לכן בחירה מושכלת מבטיחה הובלה בראש שקט.

קצת על העיר גבעתיים

העיר נוסדה בשנת 1959 ובה כ-60,000 תושבים עם דירוג חברתי כלכלי 8 מתוך 10. אחוז הזכאים לבגרות בגבעתיים 72%. גבעתיים ידועה כאחת המובילות את כמות מחזור הנייר- כלומר עיר ירוקה ונקייה. בעיר אתרי בילוי רבים כגון קניון גבעתיים, תיאטרון גבעתיים והיא גובלת עם בירת הבילויים של ישראל- הלא היא תל אביב, אשר נמצאת בגבולה המערבי. בצדה השני גובלת גבעתיים עם רמת גן. תושבי גבעתיים יחסית מבוגרים ביחס לממוצע הארצי והעיר ידועה באיכות החיים הגבוהה והשלווה.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות