הובלות בחריש

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מזל טוב על החלטתכם לעבור דירה לעיר החדשה חריש, אנו מברכים אתכם על כניסתכם לבית החדש ומאחלים מעבר דירה בראש שקט. אם הגעתם לכתבה זו, אתם ככל הנראה מחפשים שירותי הובלה מומלצים בחריש. הגעתם למקום הנכון בו תחסכו גם כסף, גם זמן ותזכו לעבור דירה בדרך נכונה.

הובלות בחריש - גט מובינג

קצת על חריש..

חריש השייכת לתחום המועצה האזורית מנשה אשר התאחדה עם ישוב חריש ב- 2012 והפכה לעיר וליעד נחשק ונכון להיום הונפקו אישורים לבניית 6,250 יחידות דיור והעיר עתידה להתייצב על כ-100,00 תושבים.

חברות הובלה בחריש

עם גדילת האוכלוסייה בעיר חריש גדל גם הצורך במובילים בחריש. אין מקום לדאגה, אנו נסייע לכם לקבל הצעות מחיר מחברות הובלה מומלצות בחריש והסביבה מבלי שתהמרו אם בחרתם נכון או לא. חברת הובלות טובה מוצאים באמצעות השוואת חוות דעת ודירוגים אך לא רק. השוואת מחיר הובלה בחריש היא הכרח בכדי שלא יעבדו עליכם. פערי המחירים שתוכלו לראות מגיעים עד ל-100% הפרש, גם במקרה של הובלות במרכז. כך שבסיום השוואת המחיר אתם תראו שקיבלתם על אותו מעבר דירה עם אותה תכולה ממוביל אחד 3,000 ₪ וממוביל אחר 6,000 ₪. אם מצאתם חברות הובלה בחריש ללא המלצות וחוות דעת ואינן בארכיון המובילים של GetMoving יש לכך סיבה והיא לא מבשרת טובות. אנו דאגנו לצרף לשורותינו את מיטב חברות ההובלה באזור המועצה האזורית מנשה והצפון, כך שאין סיבה לחפש מוביל באפלה.

כיצד לבחור מוביל

מבין כל הצעות המחיר שתקבלו, אנחנו נסייע לכם לבחור במחיר המשתלם ביותר ובשירות המתאים והנכון ביותר עבורכם. מובילים שעובדים עם גטמובינג הם אך ורק מובילים מומלצים, אשר חתומים על הסכמי שירות עם החברה בכדי שאתם תוכלו לעבור דירה בראש שקט בין אם תצטרכו הובלה בתל אביב או הובלות במודיעין. לכן באתר החברה הפרמטר שיקבע במי לבחור הוא לא רק המחיר, אלא גם טיב השירות, האחריות שלוקחת חברת ההובלה במקרה של נזק לרכוש, הגעה בזמן, אדיבות ועוד. מחיר נמוך מהז שתמצאו בגטמובינג צריך להדליק  לכם נורה אדומה ויש להיזהר מבחירת מוביל לא מוכר המציע מחיר נמוך משמעותית ממחיר השוק. חברת הובלות בחריש עם מובילים מומלצים בוחרים כאן, כדי שיהיה אפשר לישון בראש שקט. בגט מובינג מפקחים על טיב השירות המסופק ע"י המובילים שעובדים שלנו. אנו לא מאפשרים לחברות שמספקות רמת השירות נמוכה להמשיך לעבוד במערכת. אנו מבצעיםבקרת איכות קפדנית ודורשים רמת שירות גבוהה ללא פשרות.

מחיר הובלה בחריש

עלות הובלת דירה בחריש, יכולה לנוע בין 200 שקלים לאלפי שקלים והדבר תלוי בתכולה, בקומה, בקיומה של מעלית ובכמות פירוק והרכבת ארונות וריהוט נדרשת. לשם הדגמה, עלות הובלת דירת 4 חדרים בחריש מקומה 2 לקומה 2 עם מעליות יכולה לנוע בין 2300- 3500 תלוי שוב בתכולה, בעונת השנה ובאיזה מובילים פנויים יש לתאריך המבוקש טיפ חשוב להוזלת מעבר דירה בחריש: הזמינו את השירות כמה שיותר רחוק מתאריך היעד. השתדלו להימנע ממעבר בסוף חודש אם אתם יכולים והימנעו ביותר מחודשים יולי – אוגוסט שהם עונות השיא בענף ההובלות. הובלת דירה בחריש מעולם לא היתה פשוטה יותר, מהירה יותר וזולה יותר.

הובלות עם מנוף בחריש

רוב הדירות בעיר חריש הן דירות חדשות ובדרך כלל יש בהן מעלית משא ואין צורך להזמין מנוף. עלות שעת מנוף להובלה בחריש עולה כ-300 ₪ לשעה (בד"כ אין צורך ביותר משעת עבודה אחת בכל צד). עלות המנוף משולמת או למנופאי בנפרד או שהיא משולמת למוביל והוא משלם ישירות למנופאי. מנוף בחריש יעלה כ-400-450  ₪ לשעת עבודה גם אם השתמשתם בשירותו רק חצי שעה או אפילו 10 דקות. תחויבו בשעת עבודה. מחיר מנוף מעל קומה 6 משתנה ועומדת על כ-700-800 ₪ לשעה, תלוי בחברה ותלוי בעונות השנה והעומס. באתר השוואת מחירים תוכלו לסמן שברצונכם הובלה עם מנוף ותקבלו השוואת מחירי הובלה בחריש עם מנוף יחד. חברת הובלות בחריש בוחרים לאחר שממלאים את כל הפרטים באופן מדויק, לא מחסירים פרטים ורק לאחר השוואת מחירי הובלות בחריש בוחרים.

הובלה עם אריזה בחריש

אם אין לכם כח לארוז את התכולה בארגזים ואין לכם כח ללכת לקנות קרטונים וביננו, אתם גם לא אלופי הסידור, תנו לאחרים לעשות לכם את העבודה. המובילים שלנו יארזו לכם את כל התכולה, כולל את תכולת הארונות בחדרים, ארונות המטבח, מכל מקום בבית לארגזים מסודרים עם כיתוב על גבי הקרטון מאיזה חדר נלקח מה. מחיר אריזת קרטון משתנה בהתאם לכמות הארגזים, אך נוכל לומר שמחיר ממוצע של קרון נע בין 10-25 שקלים. כל חברת הובלות בחריש והסביבה או חברת הובלות באשדוד שעובדת עם חברתנו מספקת את השירות. לכן, כל שנותר לעשות זה לידע אותה מראש על הרצון לקבלת השירות בכדי שתיערך בהקדם עם חומרי האריזה, הקרטונים, ניירות האריזה וכל מה שנדרש. למי כדאי להזמין הובלה עם אריזה בחריש? בנוסף לאלו שאין להם כוח או חשק, הדבר מתאים ביותר למי שלא רוצה שהבית שלו/ה יהיה "על גלגלים" כמה ימים לפני המעבר.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

שאלות תשובות - הובלות בחריש

למה עוברים לחריש דווקא דרך GetMoving?

מעבר דירה הוא תהליך של התחדשות, שינוי יסודי בשגרת החיים שלנו. כולנו רוצים מעבר חלק בלי בעיות, בלי נזקים, עם צוות מובילים בחריש אמין וטוב ומחיר הגון המשקף נכונה את התכולה שיש לנו להעביר וכמובן שיתאים לכיס שלנו. עודף ההיצע בענף גורם לנו ללא מעט לבטים ופחדים, במיוחד לאור הסיפורים שאנו שומעים על הובלות דירה לא מוצלחות שגרמו ללא מעט עוגמת נפש. לכן, בגטמובינג אנו דואגים שמעבר דירה לחריש ייזכר לכם כתהליך מהיר, נעים, משתלם ללא הברזות וללא בעיות.

 

האם אנחנו מבצעים הובלות משרד בחריש?

בוודאי שכן. חברתנו מתמחה בכל סוגי מעבר. משרדים דירות, בתים פרטיים, מפעלים, חנויות וכל דבר שאתם חפצים להעביר. העברת משרדים דורשת מימנות מעט שונה. במיוחד הידיעה שהצוות המעביר אמין ומקצועי ואפשר לסמוך עליו בנושא הנגישות שיש לו לחומרים והידע של החברה העוברת. חברות שעובדות עם GetMoving הינן חברות מפוקחות על ידי הנהלת החברה שמוודא ובודקת שהן אכן עומדות בכל הקריטריונים הנדרשים למעבר בראש שקט ובטוח: ביטוח תכולה בהעברה, עובדים חוקיים, משאית תקינה וסגורה, ניסיון ומקצועיות.

אנו מקפידים שחברות הובלה לחריש והסביבה שעובדים איתנו יתנו שירות ברמה גבוהה. באמצעות מערכת הדירוגים וההמלצות אנו יודעים אם חברה מסוימת שומרת על רמת ביצוע גבוהה נדרשת ואם לאו אנו מסיימים את ההתקשרות עמה. כך אנו מבטיחים חווית שירות איכותית שמבדילה אותנו ממציאת מוביל באקראי ברשת.