הובלות באשדוד

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

דרך אתר GetMoving תוכלו לבצע הובלות באשדוד בקלות ובמהירות עם חברות ההובלה הטובות באשדוד תמיד במחירים הנמוכים והמשתלמים ביותר. הובלות דירות באשדוד מזמינים באמצעות מכרז השוואת מחירים חינם, המוזיל בהכרח את מחיר המעבר. כמובן שתוכלו לנצל זאת גם עבור הובלות בירושלים, תל אביב או כל מקום אחר.

הובלות באשדוד - גט מובינג

במקרה של הובלות אשדוד מציעה אפשרויות רבות. העיר אשדוד המונה כ-220,000 תושבים במרכז הדרומי של מדינת ישראל היא אחת הערים בהם ניתן למצוא מובילים ובקלות יחסית להרבה ערים אחרות בישראל. הסיבה נעוצה בהיצע הרחב שהענף מציע באזור זה. עם זאת, קשה יהיה לדעת כיצד למצוא חברת הובלות מומלצת באשדוד וכיצד להימנע מ"ליפול" על חברה לא טובה שתהפוך את המעבר מחוויה נעימה ומרגשת לסיוט. לא לוקחים חברת הובלה באשדוד סתם כי זו התוצאה הראשונה שנפלה לידכם במנוע החיפוש. בחירה נחפזת ללא מחשבה מקדימה מהם הצרכים שלכם תביא לאכזבה וכשלון. על כן, בבואכם לבחור עם מי לעבור דירה או משרד באשדוד, מומלץ מאד לקרוא בעיון רב את הטיפים שכתבנו עבורכם עם הרבה מחשבה, בכדי שתהיו מרוצים מהבחירה.

כיצד עוברים דירה נכון?

אם הגעתם לכאן כנראה שאתם למודי ניסיון ממעבר דירה או המשרד שביצעתם בעבר, ואינכם רוצים לעבור שוב חוויה לא נעימה עם מובילים באשדוד שאינם מומלצים. הדרך הנכונה לעשות זאת היא חקר שוק. בטוח שמעתם את המונח הזה בעבר ולא בכדי. חקר שוק להובלת דירה באשדוד יסייע לכם לברור לבחור נכון. תוכלו לדעת לסנן מובילים לא רצויים כמו גם לברוח מאלו שנשמעים מבטיחים אך בהחלט לא מקצועיים.

ידע הוא כוח, לכן הבנת השוק והכוחות הפועלים בו יקנו לכם רווח שלא יסולא בפז. הרהיטים שלכם לא יינזקו ומחיר ההובלה שלכם לא ישתנה תוך כדי המעבר. היחס יהיה אדיב ונעים כמו שתכננתם ואף יתרה מכך, שימוש במערכת השוואת מחירי הובלה באשדוד תביא להוזלה משמעותית ביותר במחיר ההובלה ויביא לחסכון של כ-30%. מלבד החסכון במחיר, תפיקו תועלת נוספת, לא פחות חשובה והיא בחירה של מובילים מומלצים ולא סתם מתוך אינטואיציה או מכאלה המעידים על עצמם.

כיצד בוחרים מובילים מומלצים באשדוד

סקר שוק הוא למעשה בחינת המובילים המומלצים באשדוד ובענף על פי מידת מקצועיות, שירות, אחריות, ביטוחים, מחיר וזמינות לביצוע. את כל הנתונים האלה תוכלו למצוא באתר GetMoving בלבד, המכיל חוות דעת על מובילים באשדוד ושקלול דירוג שניתן ע"י עשרות ומאות לקוחות קודמים.

כמו במסעדה, בה כל לקוח מדרג לפי טעמו את האוכל, את טיב השירות, זמני הגשה, ניקיון ועוד. דירוג חברות הובלה מקצועי מכיל גם הוא פרמטרים רבים. בבחינת חוות דעת, אל לכם לצפות לדיורג מושלם תמיד. כמו בכל מקום, יש לקוחות שתמיד יהיו לא מרוצים, לא משנה מה רמת השירות שהם מקבלים. לקוחות מסוג זה קרוב לוודאי יכתבו חוות דעת רעה לא רק על מובילים באשדוד, אלא גם על מסעדות, בתי מלון, חברות תעופה וכיוצה בזה.

לכן, אנו ממליצים לא לפסול מובילים מומלצים באשדוד בגלל חוות דעת אחת רעה, זה יכול לקרוא לכל אחד. יום רע או  יום קשה שהתחיל ברגל שמאל קורה לכולנו. יש לבחון דירוגים וחוות הדעת בקשת רחבה. קריאה נכונה והבנה של חוות דעת היא בדיקה מה היחס בין החיוביות לשליות. יחס של 5% שליליות יחשבו עדין לטובות. קחו למשל את אתר הנופש booking, גם במלונות המדורגים בציון כולל של 9.6 תמצאו דירוגים הנופים מ-6, אך מה שקובע הוא מה דירג הרוב.

מה חשוב לדעת בבחירת חברת הובלות באשדוד

שימו לב לאוסף הטיפים שהכנו במיוחד עבורכם בכדי שבאמת תוכלו לדעת לשקלל: הפרמטרים החשובים ביותר הם מחיר, עמידה בזמנים, מקצועיות ואיכות השירות.  הפרמטרים הללו חשובים לא רק במקרה של הובלות באשדוד אלא גם עבור הובלות בתל אביב, חיפה, ירושלים או כל מקום אחר.


מחיר הובלה- כסף הוא תמיד שם המשחק, גם אם יש לכם הרבה. אף אחד לא אוהב לשלם יקר עבור אותו השירות אם ניתן לשלם מחיר זול. לכן, בעזרת השוואת מחירי חברות הובלה באשדוד תוכלו לדעת שאתם בוודאות לא תצאו פראיירים.

עמידה בזמני הגעת המובילים- בתקופת המעבר ולאחר שהשקעתם שעות של הכנות אין דבר מרגיז יותר ממוביל מאחר ש"הורס" לכם את תכנון הזמנים ביום מעבר הדירה. אתם רוצים לדעת ששעת ההגעה היא השעה שנקבעה ובוודאי שלא איחור של 4 שעות. לכן כאן תוכלו לקורא ולבדוק האם חברת ההובלות שבחרתם מגיעה בזמן כמתוכנן.

חברות הובלה מקצועיות- כמעט ואין דבר חשוב מזה כשעוברים דירה. מוביל לא מקצועי פירושו גרימת נזקים! עוגמת נפש, התעסקות מיותרת בדברים שאין לכם רצון בהם. חברת הובלות מקצועית באשדוד היא כזו בעלת ניסיון, שעוטפת את תכולת הבית לפני הוצאתו מהדירה, כזו שמתייחסת לתכולה שלכם כאל שלה, בעדינות ובזהירות. קריאת חוות דעת והמלצות יסייעו לכם להבהיר מול מי אתם עומדים באמת.

איכות השירות מובילי אשדוד- מה בעצם ההבדל בין חברות הובלה מקצועיות לבין חברות הובלה איכותיות? ההבדל הוא ביחסי האנוש, באדיבות ובהחלט יש צורך בהם: חשבו על מצב שהזמנתם חברת הובלות באשדוד ובמהלך המעבר גיליתם שיש לכם הרבה יותר תכולה משחשבתם, או שהחלטתם לקחת ארונות שלא תכננתם מלכתחילה. במקרה כזה מובילים לא אדיבים ולא איכותיים יאמרו לכם שאין להם זמן, שאינם מוכנים לתוספות גם בתוספת תשלום ויעמידו אתכם בפני שוקת שבורה- חס ושלום. איכות השירות הוא פרמטר חשוב בדיוק כמו שחשוב לכם לקבל שירות נהדר ממלצר במסעדה. הרי כבר נתקלנו במלצרים לא נחמדים שהעכירו לנו את האווירה. למצב הרוח שלנו לאווירה יש משמעות לא מועטה בהרגשה הכללית שלנו ובזיכרון של ממעבר הדירה האחרון.

המלצות אמינות על מובילים באשדוד

יש לשים לב לפרט מאד חשוב בבחירת הובלות באשדוד וזה כמובן המקור ממנו אנו שואבים את המידע. מקור לא אמין יהפוך את סקר השוק שלכם לשגוי וכך גם את בחירת המוביל הנכון. ניתן להתקשר לאתר ממנו אתם שואבים את המידע ולשאול מהיכן ההמלצות ואפילו לבקש לאמת המלצה באקראי. לצערנו יש אתרים רבים אשר מפברקים את חוות הדעת וההמלצות בכדי ליצור רושם חיובי. יש גם חברות הובלה אשר מעלות לאתר שלהם רק המלצות וחוות דעת חיוביות ואת השליליות משאירות במגירה.

הובלות באשדוד מסוגים שונים

מלבד הובלות דירה באשדוד יש גם הובלות באשדוד מסוגים שונים - הובלת קונטיינרים מנמל אשדוד, הובלת משרדים באשדוד ואף הובלת פריט בודד. בכדי להוביל משא כבד, יש צורך ברכבי טריילר פתוחים המיועדים להסעת מכולות. אם אתם מחפשים להעביר מכולה, הסיכוי למצוא משאית הובלות באשדוד יהיה גבוה מאד רק אם תחפשו במקום הנכון וזה לא בחברות להובלת דירות.

עם זאת, אם ברצונכם להעביר דירה למכולה ומשם הישר אל נמל אשדוד, כמעט כל חברת הובלה תוכל לספק לכם את השירותים הללו. חשוב לדעת, כי בכדי להיכנס לנמל אשדוד יש צורך ברישיונות לעובדים ועוד מספר תנאים, כך שרצוי לבדוק עם החברה אם הם רשאים להיכנס לנמל.  אם ברצונכם לנסוע לחו"ל, אתם בהליך "רילוקיישן מאשדוד" תוכלו להזמין מכולה מהנמל אל ביתכם ולהזמין חברת הובלות באשדוד, שתעמיס ותארוז את כל הבית בצורה מסודרת ואחראית ותוריד את התכולה למכולה. משם תעשה את דרכה לנמל וקדימה ליעד המבוקש.

הובלות מנוף באשדוד

עוד סוג של הובלות שתוכלו למצוא באמצעות אתר GetMoving הוא הובלות מנוף באשדוד. המנוף למעשה מייתר את הצורך בפעולה פיזית קשה ולעיתים לא אפשרית של המובילים, כך שכל הציוד יוצא מהמבנה ו/או נכנס אליו באמצעות מנוף מיוחד. הובלות באשדוד עם מנוף מבוקשות ביותר במקרים הבאים:

  • קומה גבוהה ללא מעלית – הרבה מאוד חברות הובלות באשדוד גובות סכומים גבוהים מאוד כשמדובר בבניינים ללא מעלית, במיוחד כאשר מדובר מעל לקומה שלישית. למעשה, ישנן חברות שכלל לא יהיו מוכנות לבצע את המשימה אלא אם תזמינו גם מנוף.
  • חדרי מדרגות ומסדרונות צרים – במבני מגורים או משרדים עם מסדרונות וחדרי מדרגות צרים, קשה מאוד לתמרן את המעבר עם פריטים מסוימים, גם אם הם מפורקים. הובלות עם מנוף חוסכות נזק אפשרי לציוד ומקלות בצורה משמעותית על העובדים.
  • ציוד רגיש – הובלות באשדוד יכולות לכלול גם ציוד רגיש מאוד שלא כדאי לקחת את הסיכון בהעברתו בידיים על ידי המובילים, או רהיטים גדולים ומיוחדים שלא ניתנים לפירוק (כגון פסנתר או ארון עתיק). גם במקרים הללו עדיף לבצע את ההובלה באמצעות מנוף.

הובלות מנוף מתאימות הן עבור הובלות גדולות של דירות ומשרדים והן עבור הובלות קטנות באשדוד של פריט אחד גדול, יקר או רגיש במיוחד עבור הלקוח. יחד עם זאת, חשוב מאוד לציין כי במידה ומדובר בגישה בעייתית מאוד למבנה על ידי המנוף או כאשר ישנם גורמים בטיחותיים שמונעים את העבודה (כגון חוטי חשמל וקווי תקשורת), יש לבצע את ההובלה בשיטה המסורתית בכל זאת. בכל מקרה, אם אתם זקוקים לשירותי מנוף בהובלה שלכם, פשוט ציינו זאת במילוי הפרטים לפני הפעלת המכרז. מחיר ההזמנה לא יכלול את מחיר המנוף, אבל כן יכלול את הבקשה שלכם להזמנת המנופאי וחברת ההובלה תהיה אחראית להזמנתו ולמועד הגעתו. התשלום תמיד ישירות למנופאי מכיוון שזהו שירות חיצוני ונלווה לשירותי ההובלה.

מחירי הובלה באשדוד

בדרך כלל אחרי כותרת כזו תמצאו מחירון הובלות או טווחי מחיר מומלצים. גם אנחנו יכולים להציג מחירון שיציג מחיר הובלת 2 חדרים באשדוד יעלה לכם בין 700 ₪ ועד 1800 ₪, אך זה יהיה לא אמין ולא מקצועי בעליל. מדוע לא ניתן להציג מחירון באתר? התשובה לכך ברורה- מחירון לא משקף דבר כאשר מדובר בשירות משתנה בין לקוח אחד לאחר. בשונה מרכישת רכב, מוצר חשמלי או טיסה, בענף שירותי הובלות יש צרכים ייחודיים ושונים. כך לאחד יש בית המכיל 30 קרטונים בעוד לאחר יש 60 קרטונים להעביר. כך לאחד אין מערכת סלון להוביל בעוד לאחר יש להוביל סלון עם ריקליינרים ענק. מחירי הובלות דירה באשדוד יכולים להינתן רק לאחר שתגידו לנו מה בדיוק אתם מעבירים. לאחר מילוי פרטי התכולה הנדרשים, נוכל בהחלט להציג לכם מחיר מדויק ומחייב את המוביל המציע, לבצע לכם את מעבר הדירה במחיר שהוצע וללא כל שינוי.

חברה להובלות משרד באשדוד

כל חברות ההובלה מתיימרות לבצע הובלות משרד באשדוד. השאלה היא, מי ערוכה לעשות זאת בצורה אחראית, מקצועית, יעילה ואמינה. לא חכמה למצוא מובילי משרדים באשדוד בזיל הזול. השאלה היא מה מקבלים. אם קבעתם ב-8:00 בבוקר אתם בוודאי לא תרצו שהיא תגיע ב-11:00. אם ציפיתם שהכל יגיע שלם ותקין או שתכולת המשרד תגיע עטופה ומוגנת, בוודאי שלא תרצו למצוא חפצים שבורים או שרוטים. אם קבעתם מחיר להובלות משרד בסך של 5,000 ₪ , אתם בטח לא תהיו מעוניינים כי ביום המעבר ממש ידרשו מכם לפתע 6,000 ₪.

לכן נחזור למה שאמרנו קודם- סקר שוק! השוואת מחירי הובלות באשדוד, קריאת חוות דעת, המלצות ורק לבסוף בחירה מושכלת של חברת הובלות באשדוד. אל תתנו לחאפרים לעבוד עליכם ואל תתנו לכל מוביל להעביר את הרכוש היקר לכם. במיוחד אם אתם מאד סנטימנטליים לרהיטים שלכם ולחפצים שלכם. טיפ נוסף: לא להשאיר בשום מצב תכשיטים ודברים אחרים יקרים בשוויים לחברת ההובלה, גם אם מדובר בפנינה של חברה. קחו אותם אתכם ומנעו מעצמכם דאגות ומצבים לא נעימים.

כיצד אנחנו עוזרים לכם למצוא אותן?

כל אחד יכול לפתוח את האינטרנט, לחפש אחר הביטוי הובלות באשדוד בזול ולקבל רשימה די מכובדת של חברות הובלות באשדוד שניתן לבחור מהן. אלא שחשוב לדעת כי פעמים רבות מדובר בקידום ממומן ששם את אותן חברות בתוצאות הראשונות, כך שהחברות הזולות באמת וגם האיכותיות לא יופיעו בפניכם. אז מה עושים? נכנסים אל אתר GetMoving שמאפשר לכם לבצע במהלך חיפוש חברת הובלות אשדוד השוואת מחירים נוחה ומהירה. אנחנו כבר עשינו את עבודת הסינון בשבילכם ועובדים רק עם חברות הובלה שעברו בקרת איכות קפדנית ואשר קיבלו ציונים מלקוחות כמוכם.

זוהי הדרך הטובה ביותר עבורכם למצוא הובלות זולות באשדוד, כי תוכלו לבחור את החברה המתאימה ביותר מבחינתכם לאחר מכרז השוואת המחירים מבין הצעות המחיר הרבות שתקבלו למייל או לטלפון. המכרז מונע מכם לבזבז זמן יקר על שיחות טלפון מול חברות הובלה רבות או לפספס חברות שמציעות שירות הובלות באשדוד איכותי במחיר משתלם, מה גם שתוכלו להיות בטוחים שהמחיר שיוצע לכם הוא סופי וללא אותיות קטנות. גם אם בכל זאת קרתה תקלה כלשהי מבחינת הובלה באשדוד שהזמנתם, המוביל ידאג לפצות אתכם כספית כפי שהוא התחייב בפניכם כמצורף לאישור ההזמנה.

שירותי הובלות באשדוד – טיפים נוספים לחיסכון בעלויות

אתר GetMoving עוזר לכם למצוא שירותי הובלות באשדוד,  הובלות בחיפה, בירושלים, בתל אביב או בכל מקום אחר במחיר משתלם וזול, אך עדיין רצוי שתכירו מספר טיפים שיעזרו לכם לחסוך בעלויות של הובלות באשדוד ולנצל את מערכת השוואת המחירים שלנו הרבה יותר טוב:

  • גמישות – במידה והדבר אפשרי מבחינתכם, נסו לגלות גמישות במועד ההגעה של המובילים (יום ושעה), על מנת לחשוף את עצמכם ליותר חברות הובלה שפנויות בטווחים שציינתם ויכולות להתחרות על ההצעה המשתלמת ביותר מבחינתכם.
  • לעשות סדר לפני – כאשר עוברים דירה או משרד, מגלים בכמה "זבל" ופריטים שאין בהם צורך אנחנו מחזיקים. זוהי הזדמנות פז להיפטר מהם ויהיה זה חיסכון אדיר לו תעשו זאת לפני שתתחילו לחפש חברת הובלות באשדוד. באופן זה תשלמו על פחות ארגזים להובלה, פחות אריזות של כלים שבירים ואולי גם פחות רהיטים לפירוק והרכבה.
  • הזמינו גם שירותי אריזה – זהו אולי נשמע לכם מוזר, כי שירות שכזה עולה כסף ואתם הרי רוצים לחסוך, אך הדבר יכול לחסוך לכם כמה ימים של היעדרות מהעבודה שבהם לא תרוויחו כסף בכלל. דרך אתר GetMoving תוכלו למצוא חברות הובלות באשדוד שמספקות גם שירותי הובלה, במחיר משתלם במיוחד.

שירותי הובלה עם אריזה באשדוד

יש לנו כתבה באתר שמרחיבה כיצד לארוז דירה נכון. מה לעשות ומה לא לעשות. מומלץ לקרוא הובלה עם אריזה. לא נרחיב סתם שוב, רק נציין, כי  רוב חברות הובלה באשדוד הן גם מובילות תכולה וגם אורזות תכולה. בכדי לקבל את השירות יש לציין זאת בטופס ההזמנה או בשיחת הטלפון.  יש לוודא שאכן שמו לב שביקשתם שירותי הובלה עם אריזה באשדוד ו/או פריקת התכולה בדירה החדשה. 

הובלה עם אריזה

אחד הדברים הכייפים במעבר דירה עם שירותי אריזה הוא שלא תרגישו כמעט את יום המעבר ואת העומס של הימים שקודמים לו. הבית נשאר כמו שהוא עד ליום ההובלה ממש. בלי קרטונים בסלון, בלי חפצים שאינם בהישג ידכם כי הם כבר ארוזים. תענוג של ממש. מחיר אריזת דירה משתנה בהתאם לגודל ההובלה וכמות הארגזים שזה. מחירי אריזת דירה באשדוד יכולים לנוע בין 15 -25 לקרטון ארוז. שימו לב, לעיתים חברות הובלה עם אריזה באשדוד תציע לכם מבצע מיוחד בימים שהיא ריקה ביומן ורק מבקשת לסגור עבודה. לעומת זאת יש תקופות שנחשבות חודשי השיא של השנה, כמו למשל חודשים יולי אוגוסט ובמיוחד סופי החודש החל ה- 29 ועד ה-31. העצה שלנו: אם אתם יכולים להזיז לחודש אחר-מומלץ מאד. אם אין באפשרותכם, לפחות תנסו לבצע את המעבר באמצע החודש.

מה קובע את המחיר של הובלות באשדוד וכיצד אנחנו מסייעים לכם?

הגורם

ההשפעה על המחיר

כיצד GetMoving עוזרת לכם?

קומה ומעלית

ככל שמדובר בקומה גבוהה יותר ובבניין ללא מעלית כך המחיר של ההובלה עולה

דרך GetMoving תוכלו להזמין שירותי הובלות באשדוד שכוללים גם שירותי מנוף, מה שפעמים רבות דווקא מוזיל את מחיר ההובלה

כמות חפצים

מחיר ההובלה יהיה גבוה יותר ככל שמובילים יותר פריטים (ארגזים, רהיטים וכו'), וכל חברה גובה על כך מחיר שונה

הצעות המחיר שתקבלו במכרז של  GetMoving  יהיו מדויקות וסופיות, מאחר והמכרז יצא לדרך רק לאחר שתמלאו את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי כמות החפצים שלכם

פירוק והרכבה של רהיטים

ישנם פריטי ריהוט שאינם יכולים להיות מובלים בצורתם השלמה מפאת גודלם, ויש לפרקם ולהרכיבם בנקודת היעד בתוספת תשלום

אם אתם זקוקים לשירותי פירוק והרכבה של רהיטים, תוכלו לסמן זאת בפרטי ההובלה שלכם ולקבל הצעות מחיר רק מחברות שמתמחות גם בכך ולהשיג הצעת מחיר משתלמת במיוחד

הגמישות שלכם

ככל שתהיו גמישים יותר במועד ההובלה, כך המחיר שלה ירד וזאת מאחר ויותר חברות הובלה יוכלו להשתתף במכרז

טופס הזמנת ההובלה שתמלאו לפני מכרז השוואת המחירים כולל אפשרות למילוי המועד הרצוי המדויק אך גם אפשרות למילוי מידת הגמישות שלכם מבחינת תאריכים

שירותים נוספים

כל שירות נוסף שמזמינים מחברת ההובלה (שירותי אריזה, אספקת מוצרי אריזה, אחסון דירות ומשרדים ועוד) מתומחר בנוסף להובלה

היתרון הגדול הנוסף של אתר GetMoving הוא בכך שתוכלו לקבל דרכו הצעות מחיר משתלמות לא רק עבור שירותי הובלות באשדוד אלא גם עבור שאר השירותים הנדרשים, במחיר הכי משתלם שיש

 


שיהיה לכם מעבר דירה נעים וקל,
צוות GetMoving

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

שאלות תשובות - הובלות באשדוד

איך תמצאו מובילים באשדוד שאפשר לסמוך עליהם?

באתר תמצאו רק חברות הובלה מקצועיות ורק כאלו שיש להם "רזומה" מוכח ובדוק. האתר הוא לא עוד אינדקס הובלות באשדוד, אלא מקבץ איכותי שנבחר בקפידה ובהסכם משפטי המחייב בשירות הובלה איכותי, מקצועי, זול ואמין. חברות הובלה מומלצות באשדוד היא לא רק סיסמא או כותרת של מאמר שיווקי. למעשה, הכוח במקרה הזה באמת בידיים שלכם, לסנן, לבדוק ולהחזיק ביכולת להשוות באמת בין החברות השונות בהתאם לתכולה הספציפית והייחודית שלכם.

מה היתרון של גט מובינג במציאת הובלות באשדוד?

היתרון הגדול ביותר שלנו הוא מתן פתרון מושלם להובלה באשדוד והסביבה. הובלת מנוף, הובלה קטנה או רק שירותי אריזה, פשוט מלאו והקליקו להשוואה. ליד כל הצעת מחיר שתקבלו תמצאו עשרות ומאות חוות דעת על מובילים במחיר זול ומשתלם. אם ברצונכם להזמין חברת הובלות מקצועית באשדוד כל שעליכם לעשות הוא לכתוב לנו מה התכולה שלכם, להיכן עוברים דירה, מתי ומאיזה קומה לאיזה קומה. זה כל פשוט, מהיר וחסכוני כך שאין צורך אפילו להרים את השפורפרת, ההצעות יגיעו עד אליכם תוך מספר דקות עם כל הנתונים החשובים לכם באמת.

האם ניתן להזמין דרך GetMoving הובלות באשדוד עם אריזה?

חברות רבות אשר מספקות שירותי הובלות באשדוד מציעות גם שירותי אריזה ופריקה ותוכלו לקבל מהן הצעת מחיר משתלמת דרך אתר GetMoving. במקום שתבזבזו זמן על אריזת החפצים שלכם, פריקתם בנקודת היעד והסתכנות בביצוע האריזה והפריקה בצורה שתפגע בתכולה, אורזים מקצועיים יעשו זאת עבורכם! שירות זה מפחית מהעומס עליכם והופך את המעבר להרבה יותר נוח, מקצועי ויעיל. השירות מתבצע תוך כדי שאורזים מקצועיים מגיעים אליכם לפני ההובלה, אורזים את התכולה עם ציוד אריזה מקצועי, מסמנים את הארגזים ופורקים אותם בנקודת היעד, תוך סידור כל הפריטים במקומם. את שירותי האריזה תוכלו להזמין במסגרת פרטי מכרז השוואת המחירים שתמלאו ולקבל הצעת מחיר שכוללת הובלה, אריזה ופריקה גם יחד.

מדוע כדאי להזמין דרך GetMoving חברת הובלות משרדים באשדוד?

בדיוק כמו ששירות הובלות באשדוד עבור דירות כדאי לבחור דרך אתר GetMoving , כך גם לגבי חברת הובלות משרדים באשדוד. מאחר וקשה מאוד להכניס בטופס אחד את כל פרטי ההובלה הנדרשים למשרדים, בשל כמות גדולה של פריטי ריהוט, מחשבים, ציוד אלקטרוני נוסף ומסמכים רגישים, בעלי משרדים באשדוד שמזמינים הובלה דרכנו, יכולים ליהנות משירות של סוכן חכם שיגיע עד המשרד שלהם לשם אפיון כל צרכי ההובלה באופן מדויק. לאחר מכן הוא ימלא את כל הפרטים במערכת וישלח אותם למכרז השוואת מחירים בין החברות שנמצאות במאגר שלנו ומתמחות בהעברת משרדים. באופן זה משרדים מקבלים מאיתנו שירותי הובלה בהתאמה אישית מושלמת, הן מבחינת צרכי ההובלה והן מבחינת המחיר.