הובלות בכרמיאל

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

מעבר דירה בכרמיאל הוא הדבר הכי פשוט וקל כשיש לכם GetMoving.
כי להזמין חברת הובלות בכרמיאל זה רק לסמן בחרתי לאחר שהמערכת שלנו ערכה עבורכם השוואת מחיר, השוואת חוות דעת והמלצות והשוואת שנות ותק ניסיון.

 

הובלות בכרמיאל - גט מובינג

הובלות חדשניות בכרמיאל

אז מה בעצם כל מך מיוחד בגט מובינג שכולם מדברים עלינו? במילה אחת – שירות מצוין.
אבל לפני חווית השירות המצוינת, אתם יכולים לבחור בין עשרות הצעות מחיר אשר ניתנו לכם "און-ליין", בזמן אמת תוך פחות מדקה בהתאם לתכולה והכתובות הייחודית שהזנתם למערכת.

 

זוכרים את הימים שבכדי להזמין חברת הובלות בכרמיאל היה צורך להתקשר לכל מיני מובילים באמצעות אינדקסים, ספרי טלפונים עבי קרס של בעלי מקצוע ? אז למזלנו הימים האלה כבר מזמן מאחורינו.

 

הובלה חדשנית מאפשרת לכולם לבצע השוואה בזמן אמת ולבחור מבין הצעות המחיר את זו המשתלמת ביותר ולקבל אישור הזמנה מפורט בדואר אלקטרוני. בנוסף לכל זה, שלא נדבר על שירות הלקוחות האדיב, המקצועי והמסור העומד לרשותכם על מנת להתייעץ, לשאול שאלות ואף לפתור בעיות אם חס וחלילה צצו כאלה.

מחיר הובלות בכרמיאל והסביבה

מחיר מעבר הדירה הוא הדבר האחרון שצריך להדאיג אתכם. לא בגלל שהוא לא חשוב, להיפך הוא אחד החשובים. הסיבה לכך היא שב"גטמובינג" תשלמו עד 40% פחות במחיר ההובלה בכרמיאל והסביבה.

 

הסיבה למחיר המוזל היא בכך שלמערכת יש את היכולת להתאים ולשבץ למובילים שלנו את ההובלה שלכם בין זמנים ריקים ונוחים ובכך לצמצם עלויות באופן משמעותי. כמו כן, כמו בכל ענף, תחרות מביאה לירידת מחירים ולכן, ברגע שערכתם השוואת מחירי הובלה, למעשה פתחתם סוג של תחרות בין מובילים שונים על ההובלה שלכם. הטוב יותר ינצח ללא כל ספק.

 

ההצעה הטובה ביותר היא לאו דווקא מי שהציע מחיר הובלות בכרמיאל והסביבה הזול מכולם, אלא השילוב של מחיר עם חוות דעת והמלצות. על פי סקר מערכת פנימי שערכנו, הפרמטר המשפיע ביותר בבחירת חברת הובלה בכרמיאל היה דווקא דירוג השירות ורק במקום השני היה מחיר זול.
אין זה פלא אם כך, שאצלנו ב-GetMoving אחוז תלונות הלקוחות עומד על פחות מ-1% לעומת 35-40% בענף הכללי.

שירותי הובלה עם אריזה בכרמיאל

אחד השירותים השכיחים ביותר בשנים האחרונות ובשנת 2018 בעיקר היה שירותי אריזה. מה זה בעצם שירותי אריזה ולמה חלה עליה כה דרמתית בשימוש בשירות בשנים האחרונות?

 

אריזת תכולת דירה בכרמיאל היא למעשה שירות אקסטרא אשר כולל אספקת קרטוני אריזה עד בית הלקוח, פריקת כל תכולת הבית שלכם בצורה מסודרת בתוך ארגזים כולל ארונות הבגדים, ארונות האמבטיה, המטבח, צעצועים, פיצ'פקעס וכולל הכל.

 

מחיר שירותי הובלה עם אריזה בכרמיאל לא משתנה משמעותית לעומת הובלה בלבד. כך לצורך הדוגמא, עלות אריזת דירת 3 חדרים תייקר את ההובלה בכ-600 ₪ בלבד. הרי גם אם לא הזמנתם שירותי הובלה הייתם רוכשים כ-40 קרטונים לאריזה, דבק מסקנטייפ, גליל ניילון בועות ועוד כמה סוגים של חומרי אריזה נדרשים. אם כך, התוספת היא רק 600 ₪ להובלה עם אריזת של כ-40 קרטונים.

הובלת פסנתרים, שולחנות משחק וריהוט גן כבד

אצלנו תמצאו צוותים המתמחים בהובלת פסנתרים בכרמיאל והסביבה. כך גם צוותים מיומנים מקצועיים היודעים כיצד להוביל, לפרק ולהרכיב ריהוט גן כבד במיוחד, שולחנות סנוקר מקצועיים ופרויקטים שונים הדורשים ניסיון רב שנים של מובילים מומחים.

 

הובלת פסנתרים היא תחום מורכב ביותר בענף ההובלות ולא כל צוות מובילים מתעסק בהעברה של פריט זה. לפני שאתם בוחרים את חברת ההובלות שלכם, כדאי לבדוק היטב אם יש לה ניסיון היות ומדובר במוצר יקר ערך, עדין מאד וכל שריטה מורידה מערכו הרב.

 

מחיר הובלת פסנתר בכרמיאל עשויה לנוע בין 800 ₪ ועד כ-1200 ₪ תלוי בסוג הפסנתר, בקומת כתובת היעד והמוצא ועוד.

הובלה עם מנוף בכרמיאל

כל המובילים באתר GetMoving עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מספר חברות מנופאים.
אם ברצונכם לבצע הזמנת שירותי הובלה עם מנוף בכרמיאל כל שעליכם לעשות זה לסמן את הקוביה "שירותי מנוף" ליד כתובת היעד או המוצא או ליד שניהם.

 

הצעת המחיר שתקבלו תכלול את מחיר המנוף ופה הסתיים התפקיד שלכם.
מכאן, מנהל ההובלה שלכם הוא זה שיבצע את התיאום עם חברת המנופים ליום מעבר הדירה.
התזמון המושלם הוא המומחיות של המובילים שלנו, אשר יודעים להזמין את שירותי המנוף בדיוק ברגע הנכון בו תכולת דירתכם עומדת מוכנה להורדה במנוף כך שלא תבזבזו כסף מיותר.

 

כידוע לכם (או שלא), מחיר המנוף מחושב לפי שעת עבודה. כך למשל שמחיר שעת מנוף עולה כ-300 ₪ בתוספת מע"מ. לכן חשוב מאד שהורדת התכולה תעשה לכל היותר שעה בכדי שלא תחוייבו בשעת עבודה נוספת. על כן, חושב מאד תזמון הגעת המנופאי, הכנת החפצים מראש ו"טקטוק" העבודה ברגע שהשעון התחיל לרוץ.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!