הובלות בנהריה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

אם גם אתם רוצים לערוך השוואת מחירי הובלות בנהריה ולמצוא מחיר זול וגם משתלם, מוביל מומלץ וגם פיקוח וליווי ללא עלות פתחו מכרז חינם.
מערכת אוטומטית הפועלת בזמן אמת ובשקיפות מלאה, תשרת אתכם בדרך למעבר דירה או משרד בראש בלי בעיות ובלי דאגות.
עשרות חברות מומלצות ומפקוחות, אלפי חוות דעת והמלצות על מובילים בנהריה והסביבה המבטיחים לכם את ההובלה המושלמת.

הובלות בנהריה- getmoving

כיצד בוחרים מוביל בנהריה

ממלאים את פרטי הכתובות והקומות בדף למעלה, ממלאים את תאריך ושעת ההובלה הרצויה. לאחר מכן מסמנים את המוצרים והתכולה שאתם רוצים להעביר, מסמנים מספר ארגזים, פירוק והרכבת רהיטים אם יש לכם צורך ופותחים את המכרז בחינם. תוך מספר דקות המערכת שלנו תשלח את הבקשה שלכם להצעת מחיר, לעשרות חברות הובלה בנהריה והסביבה, ללא חשיפת פרטיכם האישיים ואת התוצאות תוכלו לראות מול העיניים, בזמן אמת, בשקיפות מלאה- 100% ללא מגע אדם וללא התערבות של אף גורם.

 

ליד כל הצעת מחיר תוכלו לראות גם דירוג לקוחות עבר, המלצות וכמובן את טלפון חברת ההובלה, את שמה ואת כל הפרטים הדרושים לכם להשלמת עסקה חכמה, זולה והמשתלמת ביותר שיש. היינו ממליצים שתסגרו את ההזמנה דרך באמצעות לחיצה על כפתור "בחר מוביל זה" בכדי שיהיה לכם סיכום הזמנה במייל וגם בכדי שנדע לסייע לכם בנוגע להזמנה אם תפנו אלינו. אינכם חייבים לעשות זאת, אך בהחלט מומלץ. כך נוכל להמשיך לעקוב אחר התחייבות המובילים שלנו ונוכל להמשיך ולדאוג שההזמנה שביצעתם התקיימה על הצד הטוב ביותר.

הובלה במנוף בנהריה

מחיר מנוף להובלה בנהריה נע בין 250-300 ₪ לשעה. ברוב המקרים המחיר יהיה 300 ₪ אם מדובר בדירה שלא עולה על קומה 6. מעב לכך המחיר עולה לכ- 450 ₪ לשעה עד לקומה 8 ומעבר לכך עד לקומה 12 המחיר יכול לנוע בין 600-800 ₪.
כמובן שיש גם שירותי מנוף גם מעבר לקומה 12, אך כאן כבר הענף מצטמצם והמחירים משתנים ואינם אחידים בין חברת מנופים אחת לאחרת. הזמנת מנוף יכולה להוזיל את מחיר ההובלה מכיוון שהיא חוסכת זמן לחברת ההובלות. הובלה עם מנוף בנהריה
במחיר זול ומשתלם תוכלו למצוא בעזרת סימון "וי" באתר ליד המילה "מנוף". אם יש לכם שאלות נוספות או אתם צריכים עצה שתסייע לכם לבחור נכון, זול, מקצועי ומשתלם התקשרו לשירות הלקוחות שלנו אשר ישמח לסייע לכם תוך שניות אחדות.

לא צריך טיפים להובלה

אנחנו לא חברת הובלה, אנחנו חברה שמשווה עבורכם מחירי הובלה ודואגת לספק לכם מובילים ברמה אחרת לגמרי ממה שהכרתם עד היום.
אין יותר "נפילות" אין יותר "גזל" "אין חאפרים". מי שלא מקצועי ולא מספק שירות איכותי לא נשאר אצלנו! נקודה!
מילוי הפרטים לצורך פתיחת מכרז חינם וקבלת הצעות מחיר מאפשר לכם לדלג על כל כתבות הטיפים והאזהרות שבאתרי ההובלה השונים.
אנחנו דואגים לזהירות שלכם ודואגים שתהיו שבעי רצון מהשירות שקיבלתם. הטיפ היחיד שיש לנו בשבילכם הוא:
היו רגועים, נינוחים, כי אתם בידיים טובות.

ביטוח תכולה בהובלה

לקוחות שואלים אותנו פעמים רבות, האם יש למוביל מסוים ביטוח הובלה. אז לפני שנסביר לכם בקצרה מה זה אומר, אציין שהתשובה היא ב-90% מהמקרים.
כן יש ביטוח תכולה בהובלה. אבל מה זה ביטוח תכולה בהעברה?

 

האם חברת הובלה בנהריה שיש לה ביטוח תכולה בהעברה מכוסה מכל נזק?
בוודאי שלא. ביטוח סחורה בהעברה אומר שחברת הביטוח מבטחת את התכולה שלכם רק אם היא ניזוקה בזמן נסיעת המשאית. כך שאם נגרם נזק לרהיט או לרכוש חברות הביטוח לא מכסות.

 

אז מי בעצם מכסה על הנזק אם נגרם? חברת ההובלה מכסה עבור נזקים שיכולים לקרות.
איך נמנעים מנזקים? בוחרים חברה מפוקחת ומומלצת אשר עוטפת כראוי את התכולה שלכם עם מיטב חומרי האריזה ושאינה ממהרת לגמור את העבודה וללכת. סבלנות, תשומת לב, ניהול עבודה נכון ומקצועי יביא לתוצאה הטובה והמיוחלת.

 

העצה שלנו לכם היא לא למהר ולסגור עם חברת הובלה בנהריה שפרסמה מודעה בנוסח "הובלה בחצי מחיר" כי אין דבר כזה בדרך כלל.  אם מחיר הובלת דירה ממוצעת בנהריה בת 4 חדרים תעלה 3000 ₪ תוכלו למצוא גם ב-1000 ₪ פחות
באותה אמינות רק אם חברת ההובלה כבר מבצעת ביום ההובלה שלכם דירה נוספת.

 

כלומר, אם מקור הפרסום לא אמין, אל תלכו שולל אחר הבטחות שווא. הגיעו אלינו לקוחות שביקשו הובלת חירום מעכשיו לעכשיו כי חברת ההובלה שהזמינו מחוץ לאתר החברה הבריזה להם.
מקרים אלו קורים לא מעט והסיבה העיקרית היא שחברות מסוימות נותנות מחיר שאינן יכולות לעמוד בו אך בכל זאת משריינות לעצמן יום עבודה גם ללא רווח, למקרה בו לא ימצאו עבודה טובה ומשתלמת יותר באותו היום. כי אם הם ימצאו הם פשוט ייעלמו ללקוח שהובטח לא מחיר הפלא.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!