הובלות בקרית אתא

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

האתר הזה מיועד במיוחד בשבילכם. מעבר דירה באמצעות חברת הובלות בקרית אתא בעזרת המערכת החכמה להוזלת מחירי הובלה. אז בין אם אתם צריכים להוביל משרד, עסק או אפילו פריט בודד – מובטח לכם השירות ברמה הגבוהה ביותר.

 

הובלות בקרית אתא - גט מובינג

כיצד מומלץ לבחור מוביל בקרית אתא?

אני רוצה להתחיל בדוגמא מהמציאות שחוויתי בעצמי ככותב המאמר הובלות בקרית אתא.
לפני כשנתיים הזמנתי חברת הובלה ככה באופן אקראי על ידי חיוג מאיזה אתר שהציג רשימה של בעלי מקצוע על פי אזור מגורים.

 

חייגתי למיטב זכרוני ל-3 מובילים, הראשון היה דובר עברית רעועה ולא הצלחתי להבין כלום, לכן העדפתי להתקשר לעוד חברת הובלות בקרית אתא כדי שנוכל להבין זה את זה במהלך מעבר הדירה. השני נשמע מעט עסוק תוך כדי נסיעה או העמסה או אני לא יודע מה, אבל זרמתי עם השאלות ששאל אותי. מאיפה אני עובר איזה קומה אני ואם יש מעלית. בנוסף הוא שאל כמה חדרים הבית שלי ואז הפתיע אותי בשאלה: "כמה אתה רוצה לשלם על ההובלה?" הייתי בהלם והרגשתי שמנסים לעשות לי "פישינג". זהו מונח שמישהו מנסה לדוג את מחיר גבוה והוא רק בודק דופק איתי.

 

הבנתי שאני יכול ליפול עם חברת ההובלה הזו והחלטתי להמשיך ולבדוק עוד חברת הובלות אחת בקרית אתא והסביבה. מצאתי מוביל מקרית ביאליק, אשר למעשה זו למעשה הקריה השכנה לאתא. חייגתי, לא ענו לי ואם להגיד את האמת, הייתי על סף יאוש. כמה קשה למצור חברת הובלות אמינה ומומלצת בקרית אתא? ואז הטלפון צלצל, כן הוא חזר אלי.

 

שלום מדבר אלי מהובלות האלמוני, אני בכוונה לא רוצה לחשוף את שם החברה האמיתי מכיוון שאני אדם מאמין וכתוב" לא תלך רכיל בעמך". היות וההובלה לא הסתיימה על הצד הטוב, עקב מחלוקת ביני לבינו ביום המעבר ממש, שנגעה למה כן כלול בהובלה ומה לא כלול.

 

מכיוון שלא היה ניסיון עם חברות הובלה בצפון, ויכול להיות שאם הייתי יסודי יותר לא הייתי נופל להובלת תוספות המחיר – ככה היום אני מבין שקוראים לזה. מה שקורה הוא שמגיעה חברת הובלה ומציעה לכם מחיר אטרקטיבי ומושך אבל ביום המעבר, מגיעות דרישות לתוספת תשלום. כך למשל התבקשתי לשלם עוד 400 ₪ כי שביל הכניסה לאינטרקון שבכניסה ארוך וחריג מהרגיל וכן עוד 500 ₪ עבור פירוק והרכבת ארון ואיזו שידת ספרים.

 

את האמת ממש התעצבנתי, אבל חשבתי שאולי זו אשמתי שלא לקחתי בחשבון הכל ולא ידעתי שיש דברים שלוקחים עליהם תוספת כסף. חשבתי שמספיק שאומר שיש לי ארון 5 דלתות והמחיר כולל כמובן את הפירוק וההרכבה. מסתבר שטעיתי.

 

מהמקרה הזה ועד היום עברו בערך 7 שנים, הפכתי לכותב מאמרים עבור אתרים שיש להם בשורה שונה, חדשה ומהפכנית. מצאתי את חברת GetMoving הובלות כאתר היחיד בקרית אתא, בצפון הארץ ובישראל כולה שבאמת הופכת את תהליך מעבר הדירה, בחירת חברת ההובלה וכן סימון פרטי התכולה ליסודית, שלמה וכנה.

הפתרון האולטימטיבי למציאת חברת הובלה בקרית אתא

מערכת הזאת יודעת למצוא לכם את מחיר זול להובלה אבל ממש לא רק, אלא גם לסייע לכם למצוא המלצות מקוריות ודירוג מובילים בקרית אתא ובכל הארץ, מצפון לדרום וממזרח לים.
מניסיוני הדל במעברי דירות ולטעמי, הדבר החשוב ביותר מהכל זה לדעת את כל הפרטים הקטנים שאף אחד לא באמת טורח להגיד לי, בין אם זה בזדון ובין אם זה נובע מחוסר מקצועיות.

 

אתר GetMoving הובלות בקרית אתא דואג שתמלאו על פי שלבים ברורים את כל הפרטים החשובים באמת, כך שהצעת המחיר להובלה תשקף באמת את התכולה ויתר הדברים.
כך למשל, לאחר שתמלאו את כתובות הדירה, תסמנו את קיומה של מעלית או אי קיומה, בכל אחת מהכתובות, תסמנו אם אתם רוצים מנוף להובלה, אם יש לכם שביל כניסה ארוך וחריג וכך האלה.

 

הגאונות בכל הסיפור היא שהמערכת באמת עובדת בזמן אמת וחברות הובלה בקרית אתא מציעות לכם הצעת מחיר להעברת הדירה באופן חי ממש.
המחיר מתייחס לכל מה שסימנתם ובחרתם ואתם מקבלים אישור הזמנה מפורט ומסכם את הדברים בכתוב! ככה שאין מחלוקות לאחר ביצוע ההזמנה.

 

יתרה מכך, אפילו אם שכחתם פריטים או החלטתם ברגע האחרון להוסיף דברים בהובלה, אף אחד לא יתקע לכם מחיר מופקע ואף אחד לא יגזור עליכם קופון. באתר GetMoving יש מחירון תוספות מוסכם מראש שכל חברות ההובלה באתר מחוייבות להתנהל על פיו.

 

אז מה עוד צריך, המלצות יש, מחיר נמוך יש, סדר יש ואפילו צוות שירות לקוחות המתמחה במיוחד בתחום הובלת דירות ומשרדים בקרית אתא ויתר הארץ ואף מספקים חומרי אריזה בקרית אתא עד פתח הבית ממש. אז מי אמר שישראל של שנת 2019-2020 לא עברה מהפיכה של קדמה אמיתית?

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!