מחירון הובלות

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

בכדי לדעת מהם מחירי הובלות דירה או משרד עליכם לערוך השוואת מחיר בזמן אמת. בשונה ממוצר שיש לו מחיר מדויק, להובלה יש מחיר המשתנה בין עובר דירה אחד לאחר. לכל אחד יש פרמטרים שונים כגון מרחק בין הכתובות ולכל אחד תכולה שונה. לכן, בנינו עבורכם מחירון הובלות הפועל בזמן אמת בהתאם לתכולה שלכם.  

קראו את השורות הבאות וגם אתם תבינו מדוע אתר גטמובינג הוא המקום למצוא בו מחירון הובלה באמת מדויק וחברת הובלות שכדאי להתקשר איתה.

כיצד מקבלים מחירון הובלה מדויק?

זה מאד פשוט למצוא חברת הובלות דרך גטמובינג, לראות מחירון הובלה עדכני ומדוייק והדבר אף חינמי לגמרי. כל שעליכם לעשות הוא להזין את פרטי ההובלה שלכם. מהיכן עוברים ולאן, מתי ומה התכולה המועברת והאם יש רהיטים המצריכים פירוק והרכבה. התהליך לוקח דקות בודדות וחוסך לכם שעות של טלפונים לחברות הובלה שונות שאינכם מכירים. יתרון נוסף, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי חברות ההובלה המשתתפות בהשוואה, מפקוחות, אחראיות ומומלצות על ידי אלפי גולשים שחוו איתן מעבר דירה.

לאחר מילוי הפרטים הרלוונטיים לצורך קבלת הצעת מחיר מדויקת, מערכת שלנו שולחת את פרטי ההובלה ללא פרטיכם האישיים, לחברות הובלה רבות. הצעות המחיר יופיעו על גבי מסך המחשב תוך דקות בודדות מרגע שליחתן. אין צורך להישאר עם מסך פתוח או נייד פתוח במהלך השעה בה מתקבלות הצעות המחיר. תוכלו להיכנס בסיום שעת ההשוואה באמצעות הקישור שקיבלתם בהודעה לנייד. בסיום המכרז 4 המציעים יקבלו את מספר הטלפון שלכם במטרה להסביר לכם מדוע כדאי לכם לבחור בהצעתם על פני 3 המציעים האחרים. לאחר שתשמעו את הטענות, תתרשמו באופן אישי, תוכלו ללחוץ על כפתור ההזמן ולקבל אישור הזמנה כתוב לדוא"ל שלכם

עם סיום השעה בה רשאיות חברות ההובלה להציע לכם מחירי הובלות תקבלו הודעה על סיום המכרז. כמו כן, יופיע לכם בהודעה כמה הצעות מחיר קיבלתם. כל שעליכם לעשות זה לבחור בהצעה המשתלמת ביותר תוך שקלול המחיר עם דירוג המוביל. לאחר בחירת המוביל יישלח אליכם אישור הזמנה סופי למייל שהזנתם במילוי המכרז.

מחירי הובלות משתלמים ביותר

בחירה בחברת הובלה באמצעות המערכת מבטיחה לכם שקט נפשי ומעבר דירה או משרד מוצלחים. אתם יודעים מי המוביל הנבחר, מה אומרים עליו לקוחות עבר ומדוע כדי לבחור בו. המלצות על חברות הובלה הן הדבר החשוב ביותר שעליכם לדעת לפני שבחרתם. אתרים רבים מציגים מחירון הובלה אך אין בו בכדי לשקף את המציאות. זאת מכיוון שהוא רק ממוצע שנלקח באופן חובבני ואינו יכול בשום פנים ואופן להחליף את מחירי ההובלות המדויקים הניתנים כאן בזמן אמת ובהתאמה מושלמת לפרטים שמילאתם.

מחירון הובלות מחשבון הובלות ומכרזי הובלות

לכאורה, נראה כי כולם מילים נרדפות בעלות אותה משמעות, אך בפועל הן שונות ביסודן. מחירון הובלות הוא למעשה מחירי הובלות קבועים מראש ע"פ פרמטרים כלליים. היות והוא כללי, אינו מדויק ואינו מכוון ישירות לדרישות ולצרכים שלכם.
חשוב להבין כי אין שום הובלה שבאמת דומה לאחרת, הן מבחינת מספר הפריטים והן מבחינת התנאים בשטח, ככה שאתם צריכים מחירון הובלות שיתייחס לכך ובאמת ישיג לכם עסקה שמתומחרת באופן מדויק, כזאת שלא תגרום לכם לשלם יותר ממה שצריך.

מחשבון הובלות שאינו פועל בזמן אמת, הוא למעשה מחירון הובלות ולכן גם הוא אינו מדויק ואינו אמין ואין באפשרותכם להסתמך עליו בבואכם לדעת כמה עולה הובלה באמת. לעומת זאת, מכרז השוואת מחירי הובלות בזמן אמת או מחשבון הובלות בזמן אמת ישרת אתכם נאמנה. המחירים אותם תקבלו יהיו מדויקים ומחייבים את חברת ההובלה המציעה לעמוד בהם. בדיוק כפי שאנחנו משווים מחירי טיסה, או משווים מחירי ביטוח כך ניתן להשוות מחירי הובלות.

הובלות מחירון – הגורמים שמשפיעים על המחיר

ציינו כי בכל הקשור לנושא הובלות מחירון הוא דבר דינאמי, שתלוי בכל מקרה לגופו ומורכב ממספר גורמים שמשפיעים על ערכו. כך יוצא שבפועל לא באמת ניתן להזמין הובלה על פי מחירון הובלות כללי, כך שמי שאינו מכיר את גטמובינג מתחיל להתקשר אל מובילים שאינם מפוקחים ושאינם נמצאים במאגר שלנו ובכך מפספס הזדמנות פז להזמין הובלה איכותית במחירים שפויים. כאשר אתם מחפשים את חברת ההובלה שלכם דרכנו, אתם מקבלים מחירון הובלות דירה הרבה יותר מדויק, דבר שמשיג לכם מחירים משתלמים. 

הדבר מתאפשר בזכות המערכת המיוחדת שלנו שמאפשרת לכם לסמן בדיוק מה אתם צריכים ובהתאם לזאת לקבל מחירון הובלה בזמן אמת שכולל הצעות מחיר מדויקות. הנה כמה דוגמאות מהשטח:

  • מחירון הובלה לפי מספר החדרים – ההיגיון כביכול פשוט, מחיר הובלות דירה הוא יותר יקר כאשר יש יותר חדרים ויותר חפצים. האמנם? לא בדיוק! על פי מחירון הובלות קלאסי אתם למעשה יכולים לשלם הרבה יותר ממה שצריך, כי אין הדבר אומר כי דירה עם יותר חדרים חייבת לכלול בהכרח יותר פריטים מאשר דירה קטנה שיכולה להיות עמוסה הרבה יותר. 
  • מחירון הובלה במועדים מיוחדים – בכל מחירון הובלת דירה כללי יגידו לכם שעל חגים, מועדים מיוחדים וסופי שבוע נגבות עלויות גבוהות יותר באופן משמעותי, אך גם זה לא בטוח. אם למוביל שלכם יש עבודה שגם ככה הוא מבצע בסמיכות אליכם, גם אם מדובר במועד מיוחד, ייתכן ולא תשלמו הרבה מעבר. יחד עם זאת, ברור כי אם ניתן להיות גמישים יותר עם תאריך ההובלה הרצוי ואפילו השעה ביום כך שהיא תתאים למוביל הנבחר, הרי שתוכלו ליהנות מהובלה הרבה יותר זולה.
  • מחירון הובלות לפי מרחק – כן, יש הבדל בין הובלה קטנה שמתבצעת בתוך עיר או יישוב מסוים או כזאת שכוללת העברה של תכולה רבה למקום המרוחק עשרות ואף מאות קילומטרים. המחירון הוא מאוד חד-משמעי לגבי המרחקים אבל בפועל, אין לדעת היכן המובילים שיענו למכרז שלכם יעבדו ואם יש להם משימת הובלה קרובה או בדרך, כך שבהחלט ייתכן שתקבלו הצעת מחיר שבכלל לא דומה למחיר המחירון ולטובה.

יש עוד דבר שמשפיע על העלויות של ההובלה ומופיע בכל מחירון הובלות וזה מספר הארגזים. ישנם מובילים שגובים על מרווחים קטנים יותר של מספר ארגזים (למשל, 5 עד 10, 10 עד 15 וכו') ואילו אחרים במרווחים יותר גדולים (עד 10 ארגזים, 10 עד 20 ארגזים וכו'), מה שהופך להיות הרבה פחות משתלם וכדאי לשים לב לכך. 

הובלות מחירים עבור שירותים מיוחדים

ישנן הובלות שיכולות לכלול גם שירותים מיוחדים, בתוספת תשלום אמנם, אך כאלו שיחסכו לכם הרבה מאוד מאמץ, זמן וטרחה. במקרה של כאלה הובלות מחירים יהיו מן הסתם גבוהים יותר, אך חשוב להיות בטוחים כי הם עדיין הוגנים ומשתלמים. אצלנו בגטמובינג תוכלו לקבל הצעת מחיר משתלמת שכוללת גם אותם והנה פירוט שלהם:

  • שירותי מנוף – מחירון הובלות דירות עם מנוף תלוי מאוד במוביל שלכם, עד כמה הוא מקושר עם שירותי מנוף איכותיים וזולים. בעיקרון, הובלות עם מנוף עד קומה 4 לא אמורות לעלות יותר מ-400 שקלים לכל שעת עבודה של המנופאי. שירותי מנוף נדרשים על מנת לקצר את תהליך ההובלה וגם כאשר חפצים מסויימים אינם עוברים דרך המסדרון, חדר המדרגות או המעלית וגם לא ניתן או רוצים לפרק אותם.
  • שירותי אריזה – מה דעתכם שאורזים מקצועיים יגיעו אליכם ויארזו את כל התכולה בצורה מקצועית ומהירה? עם הרבה פחות זיעה מצידכם ושהכל נארז ברמה גבוהה עם כל ההגנות הנדרשות? המחיר של הובלה עם אריזה נקבע בדר"כ על פי כמות החפצים שיש לארוז, מספר הארגזים, הסוג והאיכות שלהם. 
  • שירותי פירוק והרכבה – ישנם פריטים גדולים ומורכבים, כגון פרטי ריהוט שונים, שאינם יכולים לעבור את ההובלה במצבם הנוכחי, כך שיש לפרק אותם טרם ההובלה ולהרכיבם מחדש בנקודת היעד. מחירון הובלה כללי ממש לא יכול לכוון אתכם לנותן שירות שבאמת יפרק וירכיב את הפריטים בצורה מקצועית, לא יפגע בארונות היקרים שלכם ושכל הרהיטים יישארו ללא שריטה בכל מהלך ההובלה. דרכנו תוכלו להיות בטוחים שאתם מזמינים שירותי הובלה עם פירוק והרכבה ברמת נגרות של ממש.
  • אחסון תכולה – לעיתים חלק מהתכולה שלכם פשוט אינה יכולה לעבור לנקודת היעד באותה נקודת זמן, כמו במקרה של מעבר לבית ההורים עד שדירה חדשה מתפנה ועוד. שירותי הובלות שונים יציעו לכם שירותי אחסון במחירים שנקבעים על פי קריטריונים שונים כגון מספר חדרים בבית, מספר ארגזים וכו'. קשה מאוד לפי מחירון הובלה כללי לדעת כמה בפועל גובים על שירותי האחסון הנדרשים לכם, האם מדובר במחסנים איכותיים, שנגישים בכל עת עבורכם, ללא נזילות ורטיבות, מאווררים ופרטיים. איתנו הדבר נחסך מכם, שכן תקבלו הצעת מחיר רק מחברות מקצועיות ואמינות.

בנוסף, חשוב לנו לציין כי מחירון הובלות דירות "קלאסי" בדרך כלל לא כולל פירוט מחירים מדוייק עבור אספקת מוצרי אריזה וגם אם כן, הרי שהעלויות על פי רוב הינן די גבוהות. אין הדבר אומר שאתם צריכים להתחיל לחפש בפחי זבל וקרטוניות ארגזים יחסית טובים על מנת לנסות לחסוך. אנחנו נדאג לספק לכם מוצרי אריזה מגוונים ואיכותיים, דוגמת קרטונים חד או דו שכבתיים, בגדלים שונים, מסקינג טייפ איכותי וחזק, אמצעי סימון ומדבקות, ניילוני בועות ועוד, במשלוח עד הבית. לא תמצאו בשום מקום מחירון הובלה שיציע לכם גם את המוצרים הללו במחיר משתלם במסגרת הצעת המחיר שתקבלו דרכנו.

מחירון הובלות לא רק עבור דירות

אם חשבתם שקשה למצוא באתרי הובלות מחירון שבאמת ישקף את עלויות ההובלה של דירות, הדבר הולך ומסתבך בצורה משמעותית בכל מה שקשור למשרדים ומקומות עבודה. במשרדים יש בדרך כלל הרבה יותר פריטי ריהוט שמחייבים פירוק והרכבה, ציוד ארכיבי, מיחשוב ולעיתים אף כספות כבדות מאוד. במקרים שכאלו הובלת משרדים יכולה להיות מתומחרת מאוד גבוה במחירונים הרגילים ולכן גם במקרה הזה כדאי לכם להיעזר בגטמובינג. 

אם חשבתם שהשיטה של מחירון הובלות בזמן האמת בשיטת המכרז היא חכמה ויעילה, שימו לב מה אנחנו מציעים לכם בכל הקשור להובלת משרדים – שירות VIP של ממש עם סוכן חכם! אם יש לכם משרד, אנחנו נשלח אליכם איש שטח שפשוט יעבור איתכם על צרכי ההובלה של המשרד, ימלא את טופס ההזמנה עבורכם ויכניס למערכת התמחור ואתם רק צריכים להמתין לתוצאות המכרז ולבחור. זוהי הדרך שלכם להשיג הובלה מותאמת אישית לצרכים ולתקציב שלכם ולקבל הצעת מחיר הכי משתלמת שיש!

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות

פוסטים נוספים שיעניינו אתכם

הובלות קטנות

מחירי הובלה של פריט בודד ועד מחירי הובלת דירת חדר בכל חלקי הארץ לרבות המלצות כיצד למצוא מוביל במחיר משתלם בקליק ללא מאמץ

הובלת מקרר בתל אביב

לפניכם מחירון הובלות מקרר בתל אביב והסביבה לכל סוגי המקררים. כמה עולה, מה ייקר את המחיר ומדוע יש הבדלים בין סוגי המקררים?