הובלת בית

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מובילים להובלת בית פרטי, דו משפחתי, במחיר נמוך מכל האתרים האחרים-באחריות.מובילים להובלת בית פרטי, דו משפחתי, במחיר נמוך מכל האתרים האחרים-באחריות. העברת בתים עם חברת גט-מובינג מבטיחה לכם את אחוזי ההצלחה הגבוהים ביותר להובלה מושלמת, כי אנחנו היחידים בישראל שבאמת עורכים השוואת מחירים בזמן אמת ומתחייבים שכל חוות דעת והמלצה מקורית וניתנת לאימות.

הובלת בתים -מחיר

באתר שלנו תוכלו להיעזר במחירון הובלות, אך אין להסתמך עליו בהקשר לבית שלכם. מחירון משקף איזשהו מדד בלבד, אך לכל דירה יש מחיר שונה בתכלית, משום שכמות התכולה, הארונות, הפירוקים וההרכבות ואף קומות הדירה בכתובת היעד והמוצא שונות בוודאי. על כן, בכדי לדעת מהו מחיר הובלת ביתכם, אנו ממליצים לכם לשאיר לנו את הפרטים הנשאלים והמערכת שלנו תערוך עבורכם את ההשוואה תוך דקות, בזמן אמיתי, "לייב" והתוצאות יופיעו לכם מול העיניים כולל המלצות על מובילים, חוות דעת ושאר הנתונים.

הובלת בית פרטי

קרוב לוודאי שהובלת בית פרטי יקרה יותר מהובלת דירה, מכיוון שלרוב הבית מכיל יותר תכולה, ובבית מספר קומות כך שהעבודה מורכבת יותר ורבה. לכן, אם אתם מחפשים חברת הובלות לבתים פרטיים, כאלו שיודעים באמת את העבודה, לא מחפפים, לא מזלזלים, לא שוברים ולא גונבים, הגעתם למקום המקצועי ביותר, בו תזכו בחברה להובלת בתים ברמה אחת מעל כולם.

המובילים שלנו להובלת בתים נבחרו ב"פינצטה", ונכנסו לאתר תחת תנאים מחמיים ולאחר חתימה על הסכם מחייב לרמת שירות יוצאת דופן. חברת הובלה שלא עומדת בקריטריונים שלנו וברמת השירות הנדרשת, מסולקת מהאתר לאחר 2 תלונות. אנו נותנים לכל מוביל צאנס אחד לפני שמסלקים אותו מבין שורותינו, אך אנו לא נסבול בשום צורה ודרך, רמת שירות ירודה וסחיטת לקוחות.

הובלת בתים מומלצת

מהי הובלה מומלצת וכיצד בעצם יודעים שלא "נופלים" על חברת הובלות גרועה.לפני בחירת מוביל לבית שלכם, כדאי לדעת מהם הדירוגים שצבר בעבר, כלומר, מה בעצם אתם אמרתם עליו לאחר שקיבלתם שירות. המלצה היא הדרך הטובה ביותר לבדיקה. הרי כל אתר שיש בו חברות הובלה, מתיימר להציג את חווית השירות הנהדרת שלו. בכדי לדעת אם האתר עומד מאחורי המילים הכתובות בו, יש לבדוק מיהו האתר המפרסם, מהן חוות הדעת עליו בגוגל!, ומי עומד מאחריו והאם באמת כותבים שמתבצעת בו הובלת בתים מומלצת. אם האתר זכה לשבחים באתרי החדשות הגדולים, האם הוא דובר ברדיו ובטלוויזיה והאם הוא הביא עמו בשורה לצרכנים.

הובלה ואריזת הבית


אם אתם רוצים, אתם יכולים להנות משירות מלא הכולל גם הובלת בית וגם אריזת בית. אריזה אינה פירושה עיטוף הרהיטים לפני הוצאתם, זה נקרא עיטוף ולא לזה אנו מתכוונים, זה מובן מאליו שאתם מקבלים כחלק מהשירות. אריזה הבית פירושה שבבוקר ההובלה ממש, מגיעים צוותי ההובלה עם ארגזים ואורזים את כל התכולה שלכם פנימה בצורה מסודרת ורושמים על גבי כל קרטון מה הוא מכיל ומהיכן הוא נלקח.

מחיר אריזת בית פרטי או דירה מתומחר על פי מספר הארגזים, כך שבממוצע כל קרטון ארוז עולה בין 20 ₪ ל-25 ₪. שהוא שירות יוצר דופן שהיתרונות שלנו עצומים:

  • חוסך לכם ימים שלמים של אריזה.
  • חוסך מכם את הטרחה לחפש ולקנות קרטונים להובלת הבית.
  • מונע מכם את הימים שלפני המעבר, בו הבית כולו "על גלגלים", חציו ארוז וחציו לא..
  • מאפשר לכם להתפנות לדברים אחרים בימים טרופים אלה של מעבר.
  • הופך את מעבר הבית, במקום סיוט לחוויה שמחה ונעימה שלא תשכחו הרבה שנים.

פירוק והרכבה רהיטי הבית

כחלק בלתי נפרד מצוות המובילים, תמיד יש נגר אחד מקצועי שכל תפקידו הוא להרכיב ולפרק את הארונות, השולחנות, הספריות ושאר הרהיטים המחייבים פירוק והרכבה. לרוב, מומלץ מאד לוודא שהצעת המחיר שקיבלתם כוללת פירוק והרכבת רהיטים. למה לרוב? כי אצלנו זה ברור מאליו. אם מילאם את פרטי המכרז וסימנתם ברהיטים מסוימים שנדרש פירוק והרכבה, היו סמוכים ובטוחים שהמחיר כולל כבר הכל.

מחיר פירוק והרכבת ארון לדוגמא עולה בין 70 ₪ ל-100 ₪ לדלת. תלוי אם מדובר בארון רגיל או ארון הזזה. באתר שלנו תוכלו למצוא מחירון להובלת הבית כולל מחירים של פירוק והרכבת רהיטים וחפצים אחרים. אנו מקווים שמצאתם מאמר זה מועיל ומעניין ואם עדיין נותרו לכם שאלות, תמיד תוכלו ליצור עמנו קשר במענה מהיר במיוחד בטלפון 073-322-3322 ונשמח לענות על כל שאלה. כמו כן, תוכלו לקבל את המחיר הזול ביותר לקרטונים להעברת ביתם ודירות עם משלוח לכל חלקי הארץ במהירות הבזק.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות