הובלת דירות יוקרה ובתים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

העברת דירות ובתי יוקרה עושים רק ב- GetMoving החברה היחידה שמספקת פיקוח וליווי אישי עד לגמר המעבר בבטחון ובראש שקט. חברתנו מתמחה באספקת שירותים ייחודיים להעברת תכולות ייחודויות כגון בתי יוקרה, דירות יוקרה, חוות שרתים וציוד ייחודי. בין השירותים המוצעים תצמאו כמובן שיורתי אריזת דירה, שירותי סידור דירה, קרטונים ומוצרי אריזה, פתרונות מנוף, הובלת פסנתרים ועוד.

העברת תכולה של דירות ובתי יוקרה

ההבדל בין בחירת חברת הובלה בגטמובינג לעומת חברות אחרות נעוץ בחוויית השירות והבטחון שאנו מספקים ללקוחותינו: תחת גט-מובינג פועלות מיטב חברות ההובלה בארץ אשר נבחרו בקפידה רבה וחתמו על אמנת שירות וכללי התנהגות ועבודה מחמירים. 

תכולת יוקרה מצריכה שימוש בחברת הובלה מקצועית אשר עוטפת וממגנת כל רהיט וכל פרט אשר יוצא מהדירה והבית אל משאית ההובלה. כמו כן, כמובן שכל ההובלה מחוייבת בהסכם כאמור בתקנון כללי התנהגות ופיצויים כספיים כך שמובטח לכם שירות איכותי ללא פשרות. לחלק גדול מחברות ההובלה באתר יש ביטוח סחורה בהעברה. ביטוח זה אינו בהכרח מכסה נזק ע"י חברת הביטוח, אך חברת ההובלה המבצעת את ההובלה מחויבת באחריות כאמור בתקנון במקרי נזק מסוימים. 

משאית הובלות של גט-מובינג

הובלת פסנתר כנף 

פסנתרי כנף ופסנתרים בכלל הם סוג שונה של מוצר בתחום ההובלה, מעין עוף מוזר הדורש התייחסות וידע ייחודי. היות ופסנתר כנף יקר ביחס ליתר תכולת הבית, מומלץ להשתמשמ רק בשירותיהם של חברות הובלה מקצועיות המתמחות בהובלת פסנתרים. חברת גט-מובינג תספק לכם במקרה זה צוות מתאים מיומן אשר מתמקצע בעיקר בהובלת תכולת יוקרה, פסנתרים, שולחנות ופינות אוכל בעיצוב אישי וכו'.

הובלת סלוני יוקרה

סלוני יוקרה ברוב המקרים עולים עשרות אלפי שקלים כאשר חלק ניכר מהם תפורים בעבודת יד על פי הזמנה אישית ועל כן דורשים טיפול מיוחד. הוצאת הסלון מהדירה תעשה או על ידי מנוף או על ידי הנכסתו למעלית משא- אם קיימת כזו בבניין. הדגש בהובלה זו תהיה על עיטוף ומיגון הספות והכריות היטב לפני נגיעה בהם עם הידיים ובוודאי לפני הוצאתם מפתח הדירה. 

הובלה ואריזת תמונות יוקרה

עיטוף תמונות יוקרה מומלץ לעשות ע"י הזמנת שירותי אריזה בחברה מחוץ למסגרת חברת ההובלה וזאת מהטעם הפשוט, שיש לדעת כיצד לארוז על מנת שלא לפגוע במסגרת התמונה ובוודאי שלא בציור עצמו. חברת הובלה עשויה לטעות ולשים את סרט הדבק כך שהוא נוגע שדופן המסגרת והדבר עשוי לגרום נזק בעת הסרתו. על כן כדאי להשתמש בשירותיהן של חברות האריזה שלנו אשר מתמקצעות באריזה נכונה של תמונות יוקרה בפרט ומוצרי יוקרה בכלל, כך שלא יוותר כל סימן או נזק בעת פריקת התכולה בבית החדש.

בוחרים את חברת ההובלה ע"פ דרישה אישית

אצלנו תוכלו לבחור עם איזו חברה מבין החברות המולצות תרצו לעבוד: תוכלו לציין אם ברצונכם צוות ייחודי ותוכלו כמובן לבחור את שעת תחילת העבודה ואף לבקש העמדת צוותים מורחבים על מנת לעמוד בשעת סיום עבודה נדרשת. כמו כן, באפשרותכם להזמין דרכינו את כל מוצרי האריזה האיכותיים והטובים ביותר בענף או להזמין את כל מוצרי האריזה מחברת האריזה אם בחרתם להשתמש בשירות מופלא וחווייתי זה.

תוכלו להזמין משאית אחת או שניים באם תכולתכם רבה, כך שהמעבר יהיה מהיר ויתבצע במהלך יחיד ולא בשני סבבים בכדי לקצר את זמן ההובלה. במידה ויש לכם דרישות מיוחדות כדאי ואף רצוי לציין זאת מול הנציג האישי המטפל, כך שביצוע ההובלה יעבור לשביעות רצונכם המלאה. חברות ההובלה באתר GetMoving מדורגות ע"י לקוחות עבר בלבד, ולאחר שהמערכת שלחה להם קישור לדירוג- דבר המבטיח דירוגים מקוריים ואוטנטיים בלבד.

הובלת וילות וציוד גינה ייחודי

בין אם אתם גרים בסביון, בהרצליה פיתוח או בארסוף, ואין זה משנה מה היקף התכולה אותה אתם מבקשים להעביר, חשוב שתדעו שצוותי ההובלה שלנו ערוכים לכל הובלה בכל קנה מידה. אנו יודעים לבצע הובלה של פסלים כבדים במיוחד, חפצי אומנות, ריהוט גינה כבד, שולחנות סנוקר, מזרקות, עמודי נוי, מתקני כושר ומגוון רחב של תכולה ייחודית. מניסיוננו הרב בהובלת בתים פרטיים אנו יודעים ומכירים בערך הכספי והסמינטלי של תכולה מסוימת ועל כן אנו שמים דגש ייחודי על מיגון ועיטוף כמו שצריך עם מקדם בטחון לכל מוצר.

הובלת תכולה של בתי יוקרה ברוב המקרים מצריכים לא רק צוות מובילים מקצועי, אלא גם מנהל עבודה בשטח, אשר מנצח על ההובלה כולה. סידור ההובלה והצוותים חשוב מאד והוא למעשה זה שיקבע את מהירות הביצוע, איכות הביצוע וחוויית השירות בכללותה של הלקוח. היות וברוב המקרים הובלת דירות יוקרה ובתי יוקרה דורשים יותר ממשאית אחת, אנו דואגים להצמיד לעבודות מסוג מזה חברת הובלה גדולה שבאמתחתה שני משאיות ויותר.

ברבים מהבתים קיים ציוד בריכה ופעילויות ספורט שונות וכמובן גם מוצרי נוי רבים ועל כן אנו נערכים מבעוד מועד לציוד האריזה הנכון ומספר אנשי צוות רבים ומנוסים. עמידה בזמנים, עמידה בהתחייבויות ועמידה במחיר המוצע הם הדברים החשובים עליהם אנו שמים דגש רב ובעיקר על חווית השירות שלכם בלקוחות חוזרים שלנו.


GetMoving היא מותג ההובלות האיכותי ביותר בישראל ואין עוד גוף מנוסה המתמקצע רק בתחום ההובלות מלבדנו. המערכת שלנו יודעת לבצע השוואת מחירי ההובלה בזמן אמת ממש!  היחידה והטובה  מסוגה בעולם אשר פועלתה בצורה המדויקת והטובה ביותר ולכן מובטחת לכם חווית שירות בלתי נשכחת. 

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות