העברת דירה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

בכל יום בישראל עוברים אלפי אנשים דירה, מה חשוב לדעת כאשר מבצעים העברת דירה?

עוברים דירה, איפה מתחילים?

העברת דירה זהו עסק לא פשוט בכלל אבל אולי עם כמה טיפים או מחשבה תחילה אפשר להפוך את זה לקל פשוט ונוח יותר. אני אנסה לעזור בנושא מאחר ועברתי כבר עשרות דירות בחיי ואני כבר יודעת אילו "פאשלות" יכולות לקרות וכיצד ניתן למנוע אותן.

בין אם אתם עוברים לדירה חדשה ובין אם אתם עוברים לדירה שכורה יש צורך לארוז את הבית כולו (אלא אם הוסכם שאתם משאירים פריטים מסוימים בדירה) אך לרוב יש צורך לארוז את כלל הפריטים הקיימים בדירה מה שדורש זמן וחשיבה להעברת הדירה.

על מנת לייעל את אריזת הדירה אני קודם כל ממליצה שיהיה ברשותכם חבילת מעבר דירה אשר כוללת בתוכה נייר עטיפה על מנת לעטוף פריטים חשובים אשר נמצאים בקרטון במהלך המעבר ואיננו רוצים שיפגעו. חשוב מכל ניילון פצפצים אשר שומר על כלים שבירים במהלך המעבר וניתן לעטוף איתו בקלות כל דבר שאנו חוששים שיפגע. כמובן שצריך דבק בכדי לסגור גם את ניילון הפצפצים וגם את נייר העטיפה. והחשוב מכל קרטונים עמידים וטובים.

העברת דירה עם גט מובינג

הדברים הקטנים החשובים באמת

כמו שכבר אמרתי העברת דירה זה לא קל ולכן אני אתן לכם טיפ קטן, על כל קרטון כתבו לאיזה חדר הוא מיועד ומה יש בתוכו, סדרו את הקרטונים לפי נושאים כמו למשל "בגדים של...", "כלי מטבח", "פרטי נוי סלון" וכן הלאה.
חשוב מאוד שעל קרטונים אשר מכילים כלים שברים יהיה כתוב "שביר" בגדול וכך בעצם המובילים יזהרו עוד יותר עם קרטונים אלו ויעבירו את ביתכם בבטחה.

היכן ניתן לרכוש את חבילת המעבר

חבילת מעבר דירה ניתן לרכוש בחנות של גט מובינג לחומרי אריזה וקרטונים. חנות זו ממוקמת בבני ברק אך ניתן לרכוש מן האתר ישירות אונליין. בחנות ישנם כלל המוצרים להעברת דירה, המוצרים באיכות גבוהה ומומלצים על ידי כלל הלקוחות.

כמו שאמרתי קודם בחבילת המעבר ישנם קרטונים למעבר דירה, ניילון פצפצים, נייר עטיפה ודבק. מעבר לכך יש בחנות מוצרים נוספים להעברת דירה אשר יכולים לשמש אתכם ולהפוך את המעבר לפשוט יותר, כמו למשל שקיות ואקום שזהו מוצר שחובה בכל בית, ניתן להשתמש בשקיות אלו לשמיכת פוך למשל או לבגדים אשר מעוניינים לשמור, כריות וכן הלאה.

ארזנו את הבית עכשיו עוברים

אז אם כבר הבית ארוז החלק המפרך מאחורינו, כמובן כל זה במידה וארזנו בצורה נכונה אשר תסייע לפריקת הפריטים להיות נעימה יותר וקלילה עבורנו.

כאשר הבית ארוז ניתן לספור את מספר הקרטונים אשר צריכים לציין בפני המוביל שיש להעביר ולכתוב את הפריטים הגדולים אשר יש להעביר. כמו למשל סלון, טלוויזיה, ארונות, מכונת כביסה, מדיח, כסאות וכדומה.

באתר גט מובינג ניתן למלא את מספר הקרטונים ואת הפריטים הגדולים ולשלוח ישירות למובילים לקבלת הצעת מחיר. אתר זה חוסך את שיחות הטלפון המייגעות בהן צריך לחזור שוב ושוב על נושא העברת הדירה.
כאשר מזינים באתר גט מובינג את הפרטים ניתן לבחור מן האפשרויות הנבחרות ובכך לחסוך זמן וכסף. אני אישית ממליצה להשתמש באתר זה להעברת דירה מאחר ומצאתי אותו נוח, אמין וקל לתפעול.

אז הבית ארוז, המוביל סגור, מה נשאר לעשות?

אז זהו שאי אפשר לשבת רגל על רגל ולנוח עדיין, אל תשכחו שיש כמה בירוקרטיות קטנות אשר צריך לטפל בהן. בהעברת דירה יש לשים לב להעברה של חשבון המים, החשמל, הארנונה והגז. אני ממליצה לטפל בזה ממש בהתחלה כי בנינו למי יש זמן לזה אחר כך?

דבר נוסף חשוב ביותר הוא לנקות את הבית אשר עוברים אליו וכך בעצם יהיה קל ונעים יותר לפרוק את הקרטונים ולשים כל דבר במקומו בבית החדש.

כל שנותר הוא באמת לשים לב לכל הפרטים שציינתי, החשוב הוא לארוז חכם ובכך לפרוק בנוחות, השני הוא לרכוש חבילת מעבר דירה על מנת לארוז את הפריטים בצורה המושלמת והשלישי להשתמש באתר גט מובינג אשר מקל על בחירת המוביל בהעברת הדירה (שכחתי לציין שלכל מוביל יש דירוג והמלצות אז אל תשכחו לדרג אחר כך גם אתם) ולסיום נותר לי לאחל לכם מעבר דירה קליל ונעים.
עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!

פוסטים נוספים שיעניינו אתכם

מנוף להעברת דירה

כמה עולה מנוף להובלת דירות ורהיטים? כיצד מזמינים שירותי מנוף? כל פתרונות ההרמה, שאלות ותשובות

כמה עולה הובלת דירה

רוצים לדעת כמה עולה הובלת דירה? מחיר העברת דירה יכול להיות מוצג לפניכם כמחירון הובלות אך הוא לא ישקף את המחיר המדויק עבורכם. על מנת לקבל הצעת מחיר מדויקת ומענה לשאלה כמה עולה מעבר דירה, תוכלו לפתוח מכרז השוואת מחירים חינם, בין חברות ההובלה המומלצות באזורכם ולקבל מחיר מדויק התואם את התכולה שסימנתם

מחיר מנוף להעברת דירה

כאן תוכלו גם לדעת כמה עולה הובלה עם מנוף ואפילו להזמין את השירות. עם גט-מובינג זה כל כך פשוט, כי אפשר להשוות מחירים ולהזמין כאן ועכשיו.