חברות הובלה טובות

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלות אמינה? מחשפים חברות הובלה טובות? רוצים מעבר איכותי במחיר זול ומשתלם? GetMoving היא פלטפורמת השוואת מחירים ודירוגים של כל חברות ההובלה המצטיינות בענף.

מציאת חברת הובלה איכותית היא משימה לא פשוטה כלל, במיוחד כאשר עושים בגוגל חיפוש אחר המונח "חברות הובלה מומלצות": מאות תוצאות, בהן כולן מצהירות על איכות העבודה ומקצועיות צוות המובילים שלהן, אך מי בעצם יכול להעיד על עצמו כמצטיין?

חברות הובלה בדוקות ע"י משתמשי עבר

ישנם מספר אתרי הובלות שיש להן דירוגים מהימנים ומקוריים. אחת מהן היא גטמובינג, מערכת שמשווה מחירי הובלות משרד, מחירי הובלות דירה ובה אלפי דירוגי המלצות שניתנו על ידי משתמשים שעברו באמצעות המערכת.

מובילים מומלצים למעבר דירה

אם לא עברת, לא דירגת

בשונה מאתרים רבים, אם לא הזמנתם הובלה באמצעות המערכת וקיבלתם אישור הזמנה כתוב, לא תוכלו להוסיף דירוג. לכן, דירוג ומתן המלצה על חברת הובלה הוא רק כאשר באמת בוצעה הובלה. לעומת זאת, מערכת הדירוגים של גוגל, מאפשרת לכם להוסיף לכל חברה דירוג וחוות דעת כתובה, גם אם לא באמת עשיתם שימוש במוצר או בשירות המוצע. לכן למערכת דירוג זו, עשויים להיות חוות דעת פיקטיביות שאינן משקפות את איכות החברה. עם זאת, חשוב לציין, כי מדרג פיקטיבי עשוי להיחשף באמצעות מחקר קל ולגלות את כתובת הip של המדרג הפיקטיבי ואף להגיש נגדו תלונה על פגיעה במוניטין.

כך תחפשו חברות הובלה טובות

אחת הדרכים לוודא את אמיתות הפרסום היא לבדוק עד כמה קיבלה החברה חשיפה רצינית ומהותית באתרי חדשות מהותיים כגון ynet, ישראל היום, גלובס ואחרים. בנוסף, כדאי מאד להתקשר לאחד הממליצים המפורסמים באתר ולבדוק אם אכן קיבל שירות. חברות הובלה טובות הן כאלו שמדד שביעות רצון הלקוחות מהן עומד על מעל ציון משוקלל של 4.5 מתוך 5 בגוגל. חפשו אותן מתחת למודעות הממומנות, הן מסומנות עם כוכביות בצהוב.

הובלה באחריות מלאה

מהי בעצם הובלה באחריות? מי אחראי ועל מה? ואיך גם אתם יכולים לקבל הובלה באחריות? בחירת חברת הובלה באמצעות מערכת GetMoving מזכה אתכם בטופס הזמנה ובו נהלים ולקיחת אחריות על הפרמטרים החשובים ביותר:

  • מה קורה במצב של איחור מעבר לטווח ההגעה המובטח?
  • מה קורה במצב בו חברת ההובלה לא הגיעה כלל ביום המעבר?
  • מה קורה במצב בו הלקוח מבקש להוסיף פריטים מעבר להזמנה?
  • מה קורה במקרה של נזק לריהוט, למבנה, או למעלית הבנין?

על כל אחת מהנקודות הנ"ל, תמצאו פתרון בכתב! הפתרון מבטיח הובלה באחריות מלאה של המוביל הנבחר ומחייב אותו בכל האמור בתקנון המצורף לאישור ההזמנה. חברת GetMoving המפקחת על המתרחש במרחב האינטרנטי שלה, תדרוש מהמוביל  את קיום התנאים עליהם התחייב ובמידה ולא יציית להם יסולק מהאתר. בכך מרחפת מעל נותני השירות סוג של התניה להמשך הופעתם והשתתפותם במערכת שלנו וכתוצא מכך, הוא ירצה לספק לכם חווית שירות וביטחון שאין כמותם בענף כולו.

שוק ההובלות בישראל אינו פרוץ עוד

משחר ההיסטוריה ועד לכתיבת שורות אלה, שוק ההובלות מעולם לא הוסדר ע"י אף גוף, מלבד חברת  GetMoving. פלטפורמת המערכת של Getmoving לא רק משווה מחירים, דירוגים, ומספקת מידע מקיף על כל חברה, אלא בעיקר, מסדירה את רמת השירות בענף ההובלות בישראל. כמות התלונות של עוברי המשרדים והדירות צנחו ביותר מ-97% מהממוצע השורר בענף. ידוע שבענף ההובלות בישראל אחוז תלונות הלקוחות שנגעו מרמת שירות ירודה או מנזקי תכולה עומד על קרוב ל-40%, בעוד שבחרת GetMoving אחוז התלונות עומד על פחות מ-1% !!!

גם במקרים בהם נגרם נזק שלא בזדון, חברות ההובלה שבפיקוח בחברתנו, לוקחות אחריות על הנעשה ומשלמות פיצוי ללקוחות במקרה הצורך. לכן, אין זה מקרה שחברת GetMoving היא המדורגת ביותר בכל הזמנים בגוגל בענף ההובלות, ותמשיך לפעול לשיפור חווית מעבר משרדים ודירות. השירות של חברתנו התרחב הרבה מעבר לרק שירותי הובלה מצויינים, וכיום אנו מספקים מעטפת שירותים ומוצרים הקשורים למעבר והובלה כגון: חומרי אריזה, שירותי אחסנה, בעלי מקצוע נוספים ועוד.  

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות