מובילים בנהריה

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

ישנם אנשים אשר בוחרים לגור במקום בו הם גדלו ולא לזוז משם, אני לא כזה, אני אוהב לעבור דירה, לחוות מקומות ואזורים שונים במהלך החיים, עכשיו החלטתי שאני רוצה לעבור צפונה לנהריה ואני מתחיל בחיפושים אחר מובילים בנהריה.

 

מובילים ומעבר דירה בנהריה

כאשר מגוונים חווים חוויות חדשות

אני רגיל למעברי דירה, עברתי כבר עשרות פעמים בחיי וכל פעם שעברתי דירה בחרתי לי מקום חדש, מן התחלה חדשה, שכנים חדשים, הרחובות, העצים הכל חדש במקום שונה.

 

בכל עיר שגרתי צברתי לעצמי חוויות חדשות. ישנם אנשים אשר בוחרים לא לזוז ממקומם והם מכירים את הדרך הביתה בל פה, אני לא כזה, אני יכול לטעות בדרך כי כל פעם אני נמצא בעיר חדשה. גרתי בכרמל במשך שנתיים, באילת שלוש שנים, בקרית גת שנה, תל אביב חמש שנים ועוד כמה ערים. בכל עיר מצאתי לעצמי מוביל שיעביר את החפצים שלי והיה לי כיף.

 

כשעוברים דירה וצריכים חברת הובלות בנהריה מריחים משהו חדש באוויר, כל פעם זה שונה, משהו נעים כזה אפילו החשש עושה טוב בלב. מה יהיה? איך יהיו האנשים סביבי? כמה זמן ייקח לי לזכור את הרחובות החדשים? כל הדברים האלה גורמים לי לחשק גדול לחוות מחדש ולעבור דירה.

עוברים צפונה ומחפשים מוביל אמין

אחד הדברים הבעייתיים שנתקלתי בהם במעבר הדירה זה ההובלה. ישנם מובילים טובים שבאמת תענוג לעבור איתם דירה, אבל ישנם מובילים שלא הייתי רוצה להיתקל בהם שוב.

אני לא יכול לסבול את המחשבה שהחפצים שלי יהרסו במהלך ההובלה. וקרה לי כבר כאשר עברתי דירה שארגז שהיו בתוכו כלי מטבח נשברו והתפלאתי כי כתבתי על הארגז "שביר" ובכל זאת כנראה לא התייחסו לכך ברצינות והייתי צריך לקנות סט חדש.

 

החלטתי שעכשיו כשאני עובר לנהריה אני בודק טוב טוב את המובילים בנהריה ובוחר מישהו אמין טוב ובמחיר שיהיה נוח לכיס שלי. אז מאיפה מתחילים בכלל?

 

שאלתי כמה חברים מהאזור אם הם מכירים מוביל בנהריה אך הם מאותם אנשים שלא זזים מאיפה שהם נולדו ואין להם מושג בכלל מה זה מוביל. אז כמו כולנו בחרתי להשתמש בחבר הגאון שלנו "גוגל". פתחתי את האינטרנט ורשמתי "הובלת דירה בנהריה" כמובן שקפצו לי אלפי תוצאות שחלקן בכלל לא רלוונטיות אליי. בין היתר פרסומים שבכלל לא קשורים.

 

החלטתי שאהיה יותר ספציפי ואחפש מובילים בנהריה, נשמע לי יותר אישי. קפצו לי כמה ואז ראיתי אתר גאוני. יש אתר שנקרא גט מובינג שכנראה מי שעומד מאחוריו הבין שצריך לעשות סדר בבלאגן. באתר ישנם מובילים בכל רחבי הארץ, כל המובילים מדורגים ויש עליהם חוות דעת. נשמתי לרווחה. סוף סוף אני יכול לסגור מוביל שיש לי למי לפנות במידה וקורה משהו.

מצאתי מוביל בנהריה ועכשיו מתחילים לארוז

אז אחרי שמצאתי לעצמי מובילים בנהריה שיעבירו את ביתי הקט אני צריך לארוז אותו ולארגן אותו בכלל למעבר. אפשר לומר שהדבר שהייתי הכי מוטרד ממנו סגור וכעת נשאר לי לבצע את האריזה.

 

תוך כדי שאני סוגר עם המובילים של הדירה לנהריה אני רואה פרסומת בתוך האתר שיש להם גם ערכות למעבר דירה. גאוני פשוט גאוני חשבתי לעצמי, במקום שאסתובב ואחפש קרטונים, דבק, טוש וכל מה שאני צריך יש להם ערכה מסודר עם מוצרים שלא חשבתי עליהם אפילו.

מצאתי את עצמי אורז את הדירה בקלאס. לא מחפש עיתונים ולא מחפש קרטונים משומשים ברחובות יש לי הכל והכל ממסודר טיפ טופ. מדהים כמה שאפשר לעשות את מעבר הדירה לפשוט יותר. רק צריך לדעת שיש אתר שמרכז את מיטב המובילים בארץ ואתר שיש בו את כל המוצרים הנדרשים למעבר דירה. כשיודעים זאת הכל באמת נהיה קל ונעים יותר.

הגיע היום עוברים לנהריה

הגיע היום של ההובלה של הדירה שלי, סוף סוף כולי מרוגש ומחכה להתחלה חדשה בעיר נהריה. שמחתי כשהמובילים הגיעו בזמן שקבעתי איתם, ראיתי שהם עוטפים את הסלון והטלוויזיה בצורה שלא יתכן ויקרה נזק. והם פשוט התחילו להוריד את חפציי למשאית.

הדרך הייתה קצת ארוכה, אבל מזל שבחרנו בשעה נוחה ולא היו הרבה פקקים. הגענו לדירה בבטחה וכל החפצים של גם כן. אני באמת שמח שמצאתי את האתרים הללו הם עזרו לי מאוד ואני בטוח שבפעם הבאה שאעבור אשתמש בהם.

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!