קניית קרטונים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים מקום לקנות קרטונים מבלי שיקרעו אתכם במחיר שלא לצורך? הגעתם למקום הנכון במחירים הזולים בישראל באיכות החומרים הטובה ביותר. תוכלו לרכוש כל סוג של קרטון, בכל מידה, בכל עובי- חד גלי ודו גלי עם הדפסה. אנו פועלים בפריסה ארצית רחבה ומספקים שירות משלוחים לכל חלקי הארץ. אנו מוכרים קרטונים חדשים ואף ממוחזרים, חבילות למעבר דירה לפני הובלה,
כמויות גדולות באספקה מהירה במידות שבמלאי.

חנות חומרי אריזה וקניית קרטונים

קניית קרטונים בתל אביב

בתל אביב כי קיים ביקוש גבוה מאד למציאת מקום בו ניתן לרכוש קרטונים וחומרי אריזה אחרים בעיקר לצרכי מעבר דירה. גילינו עוד כי רוב החברות שמוכרות קרטונים בתל אביב "מאחדות מחירים" ולצרכן אין הרבה ברירה אלא לקנות במחיר שוק ואין ביכולתו להשיג את מבוקשו במקום אחר שיהיה באותה האיכות אך במחיר נמוך וזול יותר. מחיר קניית קרטון בתל אביב תלויה במשתני הקרטון כגון גודל משקל ועובי. ממוצע המחירים בחנויות המתחרות עומד על כ-7 שקלים לקרטון גדול וברשתות מגיע אף ל-10 ש"ח. מחירי הקרטון בעולם משתנים ומתעדכנים מידי פעם היות והוא נחשב חומר גלם הצמוד למדד יוקר המחיה כמו דלק, לחם ומוצרי יסוד רבים, כך גם הנייר.

אם ברצונכם לקנות קרטונים למעבר דירה או חומרי אריזה להובלות, למפעלים, לחנויות, חייגו 073-3800-690 והזמינו. אנו מתחייבים לאספקה מהירה של 3 ימי עסקים כלומר 72 שעות מלבד חגים ושבתות. כמו כן, מתמצאו אצלנו קרטונים במחירים זולים במיוחד והצעות לרכישת חבילת חומרי אריזה למעבר דירה בתל אביב במחירים הזולים ביותר בענף כולו.

קניית קרטונים בירושלים

חומרי אריזה ומגוון מוצרים הקשורים לתחום נמכרים אצלנו תחת קורת גג אחת. שירותי השוואת מחירי הובלות בירושלים, אחסון דירות בירושלים, אחסון תכולה, מכירת קרטונים, שירות סידור דירות בירושלים ועד שירותים רבים הקשורים לבית ולמעבר דירה. מדבירים, חברות ניקיון, מנעולנים, צבעים והכל ברמה גבוהה, איכות ומקצועיות מובטחת.

קניית קרטונים למעבר דירה בירושלים לא מצריכה אתכם לצאת מהבית ובוודאי שלא לקפוץ לרשתות הבית השונות הגובות מחירים גבוהים ב-50% ומעלה מהמחירים שלנו. אין שום סיבה לשלם יקר.

קניית קרטונים למעבר דירה

קניית קרטונים בשרון

GetMoving מאפשרת קניית קרטונים בשרון בסניף הקרוב באזור תעשיה "לב הארץ". אנו פרוסים בסניפים גם בי-ם והצפון וכך אנו מבטיחים אספקה מהירה לכל חלקי הארץ. החכמה בקניית קרטונים היא לדעת מה אתם קונים ועבור מה אתם משלמים. כדאי ומומלץ מאד לקרוא את ההבדל בין קרטון חד גלי לקרטון דו גלי ולהבין אם ההצעה שקיבלתם יקרה או זולה. תדעו להבחין מה מתאים לכם וכיצד תחסכו כסף אם רק תבחרו את הקרטון המתאים.

קניית קרטונים בחיפה

חיפה והקריות נהנות מזמינות ואספקה מהירה של חומרי אריזה כגון שרינק למובילים בחיפה, נייר גלי, דבק, נייר אריזה, ובכלל חומרי אריזה בחיפה וסוגי קרטונים רבים ומגוונים. אנו מוכרים גם קרטונים משומשים בחיפה, במצב כחדש לחסכון כספי עצום לאין שיעור במיוחד אם מדובר בכמויות של מאות ומעלה. ההפרש יהיה משמעותי בעיקר עבור חברות, מפעלים ומוסדות.

בעבר היינו מבצעים קניית קרטונים בחיפה ברשתות המוכרות או אוספים מפינות הרחוב אחד אחד. הימים האלה תמו, המחירים אצלנו כל כך זולים שהטרחה ועלות האיסוף ברחוב יעלו לכם יותר. שלא נדבר על רשתות שמוכרות קרטון במחיר הגבוה לעתים גם ב-100% ואף הרבה יותר. השוו עכשיו מחירי קרטונים בחיפה עם המתחרים שלנו ובדקו בעצמכם.

מוכרים קרטונים כיד שניה? אנחנו קונים

אם יש לכם מלאי של קרטונים משומשים בכמויות גדולות, במצב נקי כחדש, בגדלים שמתאימים לנו, נקנה מכם אותם. נשלם לכם טוב יותר מחברות מחזור, הגורסות את הקרטון ובסופו של דבר מוכרות אותו כחומר גלם מחדש למפעל. אנו עושים בהם שימוש חוזר לפני גריסה ומוכרים אותם ברווח תפעולי הגון ללקוחות שרוצים משומש. אם אתם לקוח פרטי ויש לכם אפילו 50 קרטונים שחבל לכם לזרוק ואתם רוצים למכור אותם, הביאו אותם אלינו למחסני החברה ברחוב חרמון 4 בני ברק והזדכו עליהם בחומרי אריזה או בכסף מזומן כנגד הוצאת חשבונית.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות