הסתגלות לבית חדש עם הילדים – הטיפים החשובים

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

הסתגלות לבית חדש היא לא דבר קל לאף אחד, לא לנו כהורים ובטח לא לילדים שלנו. משום שכך, בחרנו להתמקד דווקא ביקרים לנו מכל ולהציג בפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם עם המעבר הקרב ובא עם הילדים שלכם מבחינת ההסתגלות למקום החדש. קראו ויישמו בפועל.

הסתגלות לבית חדש עם הילדים – להתכונן מבעוד מועד

זה ממש לא משנה אם אתם עומדים בפני הזמנת שירות הובלות בקריות, בבת ים או בחדרה לקראת מעבר לבית חדש, עבודת הכנה טובה ומקיפה תעזור מאוד לילדים שלכם בהסתגלות לבית החדש. ההכנה מראש צריכה לכלול שיתוף של הילדים לגבי המעבר, תוך הצגת היתרונות של הדירה החדשה על פני זו הקיימת. אם אפשר רצוי לקחת את הילדים לדירה החדשה ולהראות להם איפה יהיה החדר שלהם, להכיר להם את השכונה החדשה וכו'.

הסתגלות ילדים לבית חדש – תוך שיתוף שלהם בתהליכי המעבר

אנחנו רואים את זה המון, הורים מזמינים שירות הובלות בתל אביב, באר שבע או ירושלים, אורזים בעצם את הארגזים ללא שיתוף הילדים והם מרגישים בצד, לא קשורים למעבר, מנותקים ולאחר מכן מראים סימנים של קשיי הסתגלות לבית חדש. לכן, על מנת למנוע קשיי הסתגלות ילדים לבית חדש, חשוב מאוד לשתף אותם כך שיהיו חלק בלתי נפרד מהמאמץ של מעבר הדירה. למשל, תוכלו לקחת אותם איתכם לחפש ארגזים וקרטונים לאריזת תכולת הבית.

מומלץ מאוד גם לתת לילדים לארוז חלק מתכולת החדרים שלהם. גם אם הם לא עושים את זה בצורה טובה, פשוט תנו להם. מקסימום כשהם ישנים תפתחו את הארגזים ותניחו את כל הפריטים בצורה הנכונה. הילדים יחכו לפתוח את הארגזים שהכינו במקום החדש וזה לכשעצמו יוצר הרבה פחות קשיי הסתגלות לבית חדש.

דיבור על הדברים יכול למנוע קשיי הסתגלות לבית חדש

סביר להניח שגם אתם לחוצים מאוד לקראת מעבר הדירה. זה יכול להיות לחץ מהמעבר עצמו לשכונה או עיר חדשה, אך גם בכל הקשור להתקשרות עם בעלי מקצוע כגון חברת הובלות באשקלון או בראשון לציון. על מנת לעזור לשחרר את הלחץ שלכם וגם של הילדים שלכם, מאוד עוזר לדבר על הדברים. דברו איתם על הקשיים הצפויים ומה שמציק להם ותנסו לבדוק כיצד אתם פותרים אותם. אנחנו בטוחים כי תיווכחו לדעת עד כמה הילדים שלכם חכמים והם ישאבו מכם כוח למעבר, מה שייצור הרבה פחות קשיי הסתגלות לבית חדש.

הסתגלות לבית חדש תוך פנייה לעזרה מקצועית

רגע לפני שאתם מתקשרים עם חברת הובלות בנתניה, חולון או בכל מקום אחר אליו אתם צריכים לעבור, אל תהססו לפנות גם לעזרה מקצועית, אם אתם רואים שהילדים שלכם ממש לחוצים. מספר הפתרונות הוא רב והוא קשור אליכם, אל האופי של הילד שלכם והדינמיקה ביניכם. אימוץ כלב או חתול, יציאה לחופשה לאחר המעבר – אלה רק חלק מההצעות שיוכלו לעזור לכם למנוע מהילדים שלכם קשיי הסתגלות לבית החדש.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות