הובלות באשקלון

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלות באשקלון? רוצים גם מחיר זול, גם חברה אמינה וגם רמת מקצועית גבוהה? חברת GetMoving היחידה שמאפשרת לכם לפתוח מכרז חינם להשוואת מחירי הובלה באשקלון, בזמן אמת מול מאות מובילים איכותיים, מומלצים ומפוקחים.

הובלות באשקלון - גט מובינג

חברת הובלות באשקלון

השיטה לפתוח מכרז ולהשוות מחיר הובלות באשקלון או השוואת מחירי הובלות במודיעין, מוכיחה את עצמה כשיטה היעילה ביותר למציאת חברת הובלות מומלצת באשקלון. בכדי למצוא חברת הובלה באשקלון שהיא גם טובה וגם זולה- פתיחת מכרז, קריאת חוות דעת והמלצות יבטיחו לכם שתמצאו את שניהם. אך גם בזה אין די. חוות דעת והמלצות על מובילים באשקלון הם דבר חשוב ואף מעודד בחירה, אך חשוב מכך הוא פיקוח שלנו על החברה.

אנו מפקחים ומלווים בכדי שימנע מכם מצב של סחיטה, בכדי שיימנע מכם חווית שירות גרועה ובכדי שתהיו שבעי רצון באופן מלא.  אצלנו לא יקרה מצב בו לפני שהזמנתם חברת הובלות באשקלון והכל נשמע ורוד. אך אחרי ההזמנה, יופרו ההבטחות ויתנפצו התקוות. אנחנו כאן לתת שירות, לוודא שגם לפני הזמנתכם וגם לאחר הזמנתכם, תחזרו אלינו לספר על חווית שירות נפלאה ותעבירו אותה הלאה. 

הובלות באשקלון – אנחנו עוזרים לכם לבחור

כאן יש בהישג ידכם את סוגי ההובלה בהם אתם חפצים. הובלות באשקלון של דירות ומשרדים, חנויות ומפעלים ואף הובלות קטנות של פריטים בודדים. היום זה כבר לא סוד וכולם כבר יודעים, כי לא מזמינים לפני שבודקים. הובלות באשקלון במחירים זולים, רק עם מובילים מומלצים, בליווי ופיקוח מבצעים. הכי קל למצוא חברות הובלה באשקלון והסביבה בעזרת מערכת הפועלת "חי" בזמן אמת ובשקיפות מלאה במטרה אחת- למצוא לכם את התוצאה הכי טובה. אנחנו לא מפרסמים מחירונים וכל מיני מחשבונים, אלא מציעים לכם לבחון באופן "חי" ובחינם, ולראות בעצמכם שזו האלטרנטיבה הטובה בישראל.

כיצד ניתן לזהות חברה איכותית עבור הובלה באשקלון?

זה ממש לא משנה אם אתם בעלי דירה שמחפשים שירותי הובלה באשקלון עבור דירה או בעלי עסק שמחפשים שירותי הובלות באשדוד עבור משרד, אתם צריכים נותן שירות איכותי שעומד במספר קריטריונים חשובים:

  • מחירים נוחים – התקשרות עם חברת הובלות באשקלון לא צריכה לקרוע לכם את הכיס. כאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה ודואגים שתוכלו לקבל את הצעת המחיר המשתלמת ביותר עבורכם וזאת לאחר מכרז תמחור שאליו יש גישה רק לחברות הובלות שעברו את כל הסינונים שלנו. בתום המכרז, יופיעו הצעות מחיר לבחירתכם על המסך. לאחר הבחירה המערכת תנפיק לכם ולחברת הובלה הנבחרת אישור הזמנה סופי. בנוסף, תחוברו עם ארבעת המובילים שנתנו את הצעות המחיר הטובות ביותר ותוכלו לבחור. כמובן שהצעת המחיר שתקבלו דרך חברות ההובלה במכרז הינה סופית. אין הפתעות מיותרות ביום ההובלה, אלא אם תנאי ההובלה השתנו (כגון תוספת רהיטים, צורך בפירוק שלא היה ידוע לפני כן ועוד).
  • מקצועיות – נכון, במקרה של חיפוש נותן שירות עבור הובלות באשקלון מחירים הם דבר חשוב, אך גם מקצועיות המובילים. המקצועיות נמדדת בידע וניסיון בפירוק והרכבה של רהיטים, סדר העלאת ופריקת הפריטים, התאמת גודל נדרש של משאית לכל משימה, הגנה על פריטים רגישים בהובלה (טלוויזיות, ריהוט וכו'). דרכנו תוכלו למצוא רק מובילים באשקלון מומלצים גם מהבחינה הזאת.
  • עמידה בלוחות זמנים – הובלות זולות באשקלון נוחות יותר מבחינה כלכלית, אך גם הזמן שלכם שווה כסף. לכן, חשוב מאוד כי תתקשרו עם חברת הובלות באשקלון אשר מבינה זאת ועל כן תמיד עומדת בלוחות הזמנים שנקבעו, לא מאחרת ולא מבטלת ברגע האחרון.

מעבר לזאת, נותני שירותי הובלות באשקלון איכותיים הם כאלו שמציעים תחת קורת גג אחת את כל הנדרש עבור ההובלה, לרבות אריזת בתים ומשרדים, שירותי הובלה עם מנוף ועוד. כמובן שגם אותם תוכלו למצוא אצלנו ולכן שירות הובלות באשקלון מומלץ לחפש דרך אתר GetMoving, כמו גם הובלות בירושלים, חיפה או בכל מקום אחר.

הדגש החשיבות שלו למה דרך GetMoving
לבחור חברת הובלות באשקלון שבאמת ניתן לסמוך על מקצועיותה מציאת מוביל מקצועי היא דבר חשוב אפילו יותר ממציאת מחיר נוח. אחרת תיפלו על מוביל שיאחר, לא יגיע בכלל או שיגרום לתכולה שלכם לא להגיע בשלמותה ליעד החדש דרך GetMoving אתם יכולים להיות בטוחים שהחברה שתתקשרו איתה תהיה מקצועית ובעלת מוניטין רב. אנחנו מקפידים להכניס אל מאגר האתר שלנו אך ורק מובילים שעברו בקרת איכות וסינון קפדניים ביותר
למצוא מחיר נוח והוגן שלא יבוא על חשבון המקצועיות של המובילים תחום ההובלות כולל טווחי מחירים מאוד מגוונים, אך אין הדבר אומר כי עליכם לשלם מחיר גבוה מידי ולקרוע את הכיס שלכם רק בשביל הובלה איכותית. מצד שני אסור לכם לבחור באופן אוטומטי במוביל זול ולהסתכן אתר GetMoving יאפשר לבצע השוואת מחירים בצורה חכמה באמצעות מכרז תמחור, לקבל את הצעות מחיר משתלמות מחברות הובלה מקצועיות באשקלון  ולבחור את ההצעה שהכי מתאימה לכם
להתקשר עם חברת הובלות שמציעה גם שירותים נוספים הובלה מקצועית כוללת גם היבטים רבים נוספים (שירותי אריזה, שירותי מנוף, שירותי פירוק והרכבה של רהיטים וכו') ואין סיבה שתצטרכו להתקשר עם כמה נותני שירותים ולבזבז זמן יקר על חיפושים ומו"מ  היתרון של קבלת הצעת מחיר דרך מכרז באתר GetMoving הוא בכך שתוכלו לסמן גם את השירותים הנוספים שתרצו במסגרת ההובלה ולקבל הצעות מחיר משתלמות שכוללות גם אותם

קרטונים למעבר דירה באשקלון

אצלנו מובטח לכם המחיר הזול ביותר לרכישת קרטונים למעבר דירה באשקלון, חדשים וממוחזרים, במגוון גדלים ורמות קשיחות-חד גלי ודו גלי. תוכלו להזמין משלוח עד ביתכם, בכל ימות השבוע וכמובן למצוא את כל סוגי חומרי אריזה למעבר דירה כמו נייר אריזה, דבק, ניילון בועות ועוד. צלצלו עכשיו והזמינו בטלפון 07-33223444.

הובלות קטנות באשקלון

העברת פריט בודד או מספר פריטים נחשב להובלות קטנות באשקלון. כמו למשל, הובלת סלון, הובלת ספה ומקרר או הובלת פסנתר כנף. מחיר הובלת סלון באשקלון צריכה לנוע בין 250 ₪ ועד 700 ₪, תלוי בגודל מערכת הישיבה, תלוי בקומות הדירה ובתאריך ההובלה. הובלה קטנה באשקלון קל למצוא בכל חודשי השנה מלבד בחודשי השיא, שהם יולי אוגוסט בהם הביקוש להעברת דירות שלמות עולה, ומובילים באשקלון מעדיפים לקחת עבודות גדולות על פני קטנות, בכדי למקסם הכנסות.

כל חברת הובלה באשקלון תעדיף לסגור את יום העבודה בהובלה גדולה מאשר בהובלה קטנה, מהסיבה הפשוטה – הרווח גדול יותר. הובלה קטנה באשקלון יכולה להיעשות במחיר זול בשעות אחה"צ מכיוון שהיא מבוצעת כעבודה שניה באותו היום. תמיד תהיה למובילים העדפה לקחת הובלה גדולה באשקלון לכל עיר כולל לאשקלון עצמה.

מחירון הובלות באשקלון

מחפש מחירון הובלת דירה באשקלון? אל תבזבזו על זה זמן-הדבר מיותר לחלוטין! כי אין דבר כזה מחירון הובלות מדויק. זה כמו לשאול עורך דין כמה יעלה טיפול בתיק משפטי. יש טיפול שעולה 2,000 ₪ ויש טיפול שעולה 50,000 ₪. למחירון אין משמעות מהסיבה הפשוטה שלכל הובלה באשקלון נתונים שונים ומאפיינים רבים וייחודיים.

לאחד יש מעלית ולשני אין, האחד גר בקומה 4 בלי מעלית והאחר בקומה 2, לאחד יש 40 ארגזים ולאחר 80 ארגזים וכך הלאה. רק לאחר מילוי נכון ומלא של כל פרטי התכולה, הקומות והמעלית נוכל להגיש לכם מחיר מדויק ולא מחירון הערכה, חסר משמעות. לאחר שתפתחו מכרז השוואה בין חברות הובלה באשקלון ותקבלו הצעות מחיר, יהיה זה הזמן לבחור את חברת ההובלות המומלצת שלכם. מחירונים להובלות דירה באשקלון מטעים לקוחות במכוון על מנת לגרום לכם- עוברי הדירות להתקשר. מסתבר שאחרי שיחת טלפון, אתם מגלים שהמחירון לא באמת שיקף את המחיר נכונה, והחברה שינתה לכם את המחיר מזה המוצג במחירון מסיבות שונות ומשונות.

למען הסר ספק, כל חברה שמשתתפת במכרז השוואת מחירי הובלות באשקלון חתומה על הסכם אמנת שירות מחייב כלפי עובר הדירה. בהסכם, מתחייבת כל חברה לעמידה במחיר, לעמידה בזמנים ולמתן שירות איכותי ומקצועי ברמה גבוהה ובסבר פנים יפות. לכן, גם אם אין לחברה מסוימת מאות המלצות מכיוון שהיא חדשה במערכת, היא בטוח מומלצת ע"י get moving, אחרת לא הייתה רשאית להשתתף במכרז.

שירותי מנוף ונגרות מקצועית באשקלון

שירותי ההובלה לאזור אשקלון וגם בעת הובלות בנהריה המסופקים באתר גטמובינג כוללים גם את יתר הנלווים להובלה. בעת מילוי בקשה למכרז השוואה בין מובילי האתר, יש באפשרותכם לסמן כי ברצונכם גם שירותי מנוף, שירותי נגרות מקצועיים לפירוק והרכבת ארונות.

המחיר שיופיע בדף התוצאות באתר כולל את מחיר הפירוקים וההרכבות שסימנתם, אך אינו כלל את שירותי המנוף אשר מתווספים למחיר. מחיר שירותי מנוף דירות באשקלון נע בין 400 ועד 450 ₪ לשעת עבודה והם משולמים לרוב ישירות למנופאי אשר יוזמן ע"י חברת ההובלה שבחרתם.

הסיבה לתשלום הנפרד נובע משני טעמים עיקריים, אשר כתובים במפורש גם במאמר זה וגם בתנאי האתר, במקום סימון הבקשה וכן באישור הזמנה, וזאת על מנת למנוע אי הבנה מצד הלקוח: הטעם הראשון הוא שאיננו יכולים לדעת מהו זמן עבודת המנוף וזאת משום שהיא תלויה בכמות התכולה שיש בדירתכם. עם זאת, נוכל לומר כי ב-80% מהמקרים המנוף מסתיים בשעה אחת בכתובת היעד ושעה בכתובת המוצא. הטעם השני הוא ששירותי המנוף הם לרוב חברה נפרדת מחברת ההובלות. עם זאת, חשוב שתדעו כי האחריות להזמנת שירותי המנוף מוטלת על חברת ההובלה שבחרתם ואינכם צריכים לעשות דבר.

הובלה באשקלון, ומאשקלון לכל מקום בארץ

לגט מובינג מובילים בדרום הארץ - הובלות בבאר שבע, בצפונה, במרכזה - הובלות בתל אביב וכמובן ביהודה שומרון ועזה.לקוחות רבים פונים אלינו בשאלה איך מוצאים חברת הובלה בדרום? האם אתם מכירים חברת הובלות דרומית מומלצת? או שאלה בנוסח: האם אתם נותנים שירותי הובלה מאשקלון לכל מקום? כשאנו עונים שבוודאי שכן, מגיעות שאלות ענייניות כמו : איך אתם מבטיחים שלא יעבדו עלינו, איך אתם מבטיחים שהפעם נחווה שירות הובלות בדרום עם חברות נורמליות? לא חאפרים, לא רמאים, חברות מקצועיות...נמאס לנו ליפול, כולם מרמים אותנו, כל פעם מחדש, במה אתם באמת שונים.

אנחנו מסבירים את הסיבה לכך שאצלנו השירות נראה אחרת, אנחנו מסבירים שחברת הובלה בדרום שלא עומדת בקריטריונים שלנו לא יכולה להיכנס למערכת. רק אז הלקוחות מתחילים להישמע רגועים יותר. אנחנו מבינים מה לקוחות צריכים ואנחנו עושים ככל יכולתנו להבטיח חווית שירות חדשה כזו שעוד לא הייתה בענף הובלות דירה באשקלון. אנחנו כאן לזמן ארוך. באנו לשנות את הענף ולא רק להרוויח כסף. חוץ מזה, כבר הזכרנו לכם מספר פעמים: השירות ניתן חינם לגמרי.

הובלות באשקלון של משרדים

אתר GetMoving הוא הדרך הטובה ביותר למצוא לא רק שירות הובלות באשקלון בזול עבור דירות, אלא גם עבור משרדים. מה ההבדל בעצם? ובכן, כאשר מדובר במשרדים, צרכי ההובלה עשויים להיות הרבה יותר מורכבים מאשר הובלות באשקלון מסוג אחר וזאת משום ריבוי פרטי הריהוט, ציוד האלקטרוניקה הרב, המסמכים הרגישים וכו'. יתרה מזאת, במשרדים קיים פעמים רבות גם ציוד מיוחד שאינו קיים בדירות מגורים, כגון כספות גדולות וכבדות מאוד. כיצד אנחנו עוזרים לכם למצוא מוביל באשקלון גם במקרים הללו? באמצעות שתי אפשרויות: האחת היא פתיחת מכרז באופן עצמאי, בדיוק כמו במקרה של חיפוש נותן שירות עבור הובלת דירה.

האפשרות השנייה היא פנייה אלינו על מנת שנתאם הגעה של סוכן חכם אליכם לאפיון משימת ההובלה ומילוי הפרטים הנדרשים למכרז יחד איתכם. לאחר מכן הפרטים יוכנסו למערכת, מכרז התמחור יצא לדרך ותתחילו לקבל הצעות מחיר של מובילים באזור. זוהי הדרך המומלצת ביותר למצוא נותן שירות הובלות באשקלון עבור המשרד שלכם.

קצת על העיר אשקלון

קרוב לוודאי שאם אתם כאן, אתם עוברים דירה ועומדים להתגורר באזור אשקלון והסביבה או שבעצם אולי אתם עוזבים את אשקלון וצריכים הובלות באשדוד. אספנו עבור אלה מכם שעוברים לראשונה לעיר אשקלון ועוד לא ממש מכירים, מספר נתונים על העיר היפהפייה והמיוחדת הזו. אשקלון ממוקמת במישור החוף הדרומי של מדינת ישראל ונחשבת לאחת הערים העתיקות בעולם, דרכה היו עוברים נתיבי סחר יבשתיים וימיים של העולם הקדום.

שטח העיר הינו כ-48 קמ"ר. כלומר כ-55,000 דונם והיא במרחק 7 ק"מ בלבד מרצועת עזה. מקור השם אשקלון מגיע מן השם שקל שהיה שמה הקדום של העיר. העיר עברה כיבושים רבים ע"י האסלאם, הצלבנים וחוזר חלילה לאורך דורות ולאחר גירוש היהודים ממנה בשנת 644 לספירה. אוכלוסיית אשקלון מונה כ- 130,000 איש והמדד החברתי נמוך יחסית עם ציון 5 מתוך 10. אחוז הזכאים לבגרות באשקלון הינו 72% ושכר הממוצע בעיר נמוך מהשכר הממוצע במדינה כולה. עם זאת, אלו רק נתנונים יבשים של לשכות סטטיסטיות.

אשקלון ידועה כאחת מערי נמל וחוף מהיפות שידעה ארץ ישראל. חוף אשקלון משתרע לאורך 12 ק"מ ואינו צפוף כלל, ביחס לחופי תל אביב ואחרים. בעיר תוכלו למצוא קניונים, מסעדות רבות, תיאטרון, בתי תרבות, אצטדיון, תחנות רכבת, תחבורה ציבורית, פארק המים אשקלונה, בתי מלון וכפרי נופש, מדרחוב ואווירה ידידותית וחמה של התושבים.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות
הסתגלות לבית חדש עם הילדים

הסתגלות לבית חדש יכולה להיות דבר לא קל לילדים שלכם. מה ניתן לעשות? היכנסו אל הכתבה הבאה ותקבלו מספר טיפים מועילים.

מה חשוב לשאול את המוביל

רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים במוביל איכותי? עליכם לשאול מספר שאלות לפני סגירת החוזה. מה חשוב לשאול את המוביל? היכנסו לכאן.

מתי לעבור דירה

אנשים רבים מתלבטים מתי לעבור דירה מבחינת עונות השנה. בדיוק בשביל הכנו עבורכם את הכתבה הבאה. היכנסו לכאן ותוכלו לקבל החלטה.  

איך לארוז כלים שבירים

כלים שבירים יכולים להיות משימה לא פשוטה לאריזה. רוצים לדעת איך לארוז כלים שבירים? היכנסו אל הקישור הבא.

השכונה המושלמת למעבר

כשעוברים דירה חשוב לבחור בשכונה שבאמת תתאים לצרכים שלכם. היכנסו אל הכתבה הבאה ותבינו איך למצוא את השכונה המושלמת למעבר.

תקציב למעבר דירה

תקציב למעבר דירה הוא דבר שצריך לבצע בצורה מחושבת ומושכלת למדי. היכנסו אל הכתבה הבאה ותקבלו מספר טיפים שיעזרו לכם בכך.