מעבר דירה בהריון – טיפים חשובים

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

מתי הזמן הכי טוב לעבור דירה? בטח שלא סמוך ללידה! אך מה לעשות שלחיים יש את המסלול משלהם ולפעמים יש צורך לבצע מעבר דירה בהריון ואפילו בהריון מתקדם? על מנת שלא תפגעי בבריאות שלך, מצאנו לנכון להציג בפניך כמה טיפים חשובים שיהפכו עבורך את התהליך להרבה יותר קל!

מעבר דירה בהריון – ללא לחץ מיותר

זה ממש לא משנה אם צריכה להזמין חברת הובלות בתל אביב, בבאר שבע או בחיפה, הדבר החשוב ביותר הוא שלא תלחיצי את עצמך יותר מידי. את חייבת להיות כמה שיותר רגועה והדרך הטובה ביותר לכך היא להתחיל להתכונן למעבר מבעוד מועד ולא לשמור את כל העבודה לרגע האחרון. התנהלות זו תאפשר לך לשמור על השקט הנפשי שלך ולא להילחץ. חלק מהתכנון המוקדם שיסייע לך בכך הוא הזמנת חומרי אריזה מראש, מיון של חפצים והיפטרות מכאלה שאת לא באמת צריכה. למעשה, הכנה מספיק זמן מראש היא רעיון מצוין לא רק במהלך מעבר דירה בהריון אלא בכל זמן אחר שעוברים דירה.

מעבר דירה בהריון מתקדם – לגייס עזרה מראש

עוד טיפ מאוד חשוב הוא לא להתבייש לבקש עזרה, על מנת שכמה שפחות ייפול עליך. העזרה יכולה לבוא כמובן מבעלך והילדים (אם ישנם) אך גם מחברים טובים או בני משפחה אחרים שיעזרו לך לארוז את החפצים (פשוט אל תתאמצי ואל תרימי חפצים כבדים!). לחלופין,  תוכלי לשכור אנשי מקצוע שיבצעו את האריזה והפריקה עבורך. כיום תוכלי למצוא חברות שמציעות שירותי הובלות בנתניה, בבאר שבע, בעכו או בכל מקום שתצטרכי, שכוללים גם את כל השירותים הנלווים. כמובן שאם מדובר בתזמון של מעבר דירה בהריון מתקדם חשוב מאוד שתהיה לך גם עזרה בכל מה שקשור לניהול הובלת הבית, למקרה האפשרי של תחילת הלידה דווקא ביום המעבר.

מעבר דירה בהיריון – רק עם חברת הובלות מקצועית ואמינה

אם מעבר דירה במצב רגיל מהווה משימה שרבים חוששים ממנה בשל הסיכוי להתקשרות עם חברת הובלות שאינה מקצועית ואמינה דיו, כאשר מדובר על מעבר דירה בהריון, אסור בשום אופן לעשות טעות בהיבט הזה. אז מה כדאי לך לעשות? להיעזר באתר גטמובינג על מנת למצוא את חברת ההובלות שלך. בין אם את זקוקה לחברת הובלות באשקלון, בירושלים, בכפר סבא או לחברת הובלות בקריות, פשוט פתחי מכרז תמחור דרך האתר ותוכלי למצוא חברה מקצועית ואמינה מבין הצעות המחיר שתקבלי. זה יחסוך לך זמן וחששות מיותרים.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות