עיצוב בית חדש

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

כל כך מרגש לעבור לדירה חדשה! זוהי התחלה חדשה לכל דבר ועניין ואתם בוודאי כבר מדמיינים איך זה ירגיש אחרי כל המאמץ שהשקעתם ברכישת הדירה והמעבר אליה. אם אתם ממש רוצים שהמעבר יוכרז כהצלחה, כדאי מאוד שתנצלו את הזמן שהדירה החדשה ריקה על מנת לעצב אותה בצורה הנכונה עבורכם, הרבה לפני שהבלגן מתחיל והפריטים ימלאו אותה עד אפס מקום. בשורות הקרובות תקבלו מספר טיפים שיעזרו לכם בתהליך עיצוב בית חדש. קראו ויישמו בפועל.

עיצוב הבית החדש לפני המעבר – כך תעשו זאת נכון

עוד לפני שנכנס לעניין העיצוב עצמו, נתחיל דווקא במספר טיפים הקשורים ללוחות הזמנים של עיצוב הבית החדש לפני המעבר, וזה בנוסף לכל מה שצריך לסגור מראש מול חברת הובלות בנתניה, חולון, כפר סבא או בכל מקום אחר אליו עוברים. ובכן, במהלך תהליך עיצוב בית חדש, צרו לעצמכם לוחות זמנים מוגדרים ומסודרים של משימות קצרות. מוטב להתחיל בתהליך לפחות חודשיים לפני המעבר, עם משימות עליהן תוכלו לסמן וי לפחות 3 פעמים בשבוע. צרו לעצמכם קובץ מסודר על פי נושאים וקטגוריות (על פי חללים שונים בבית, סדר חשיבות ועדיפות) תוך התחשבות בתקציב העומד לרשותכם. 

חלקו את העומד בפניכם על פי אלמנטים הנדרשים באופן מיידי (כמו תאורה, ריהוט, מכשירי חשמל הכרחיים וכו') לבין אחרים הסובלים דיחוי כלשהו (אנו מניחים שתשרדו חודש בלי תמונה בסלון). יחד עם זאת, זכרו שבמקרים רבים, דחייה מובילה לעוד ועוד דחייה וכך אתם עלולים למצוא את עצמכם עם קירות ריקים מיופי למשך חודשים ארוכים ואף יותר.

עיצוב בית חדש תוך התאמה לריהוט הקיים או החדש

אתם בוודאי מתכננים לשלם תוספת מחיר כלשהי עבור חברת הובלות בתל אביב, חיפה, ירושלים או בכל מקום אחר שמציעה גם שירותי פירוק והרכבה של רהיטים החשובים לכם. אם כך הדבר, במהלך עיצוב בית חדש, חשוב מאוד שתצבעו את הדירה החדשה בהתאמה לכל אותם פרטי ריהוט. מאחר ולא כולנו בכלל יודעים איך להתאים את צבע הקירות ואפילו הרצפה לריהוט, יש תמיד את האפשרות לפנות לאיש מקצוע מתחום עיצוב הפנים. 

אם הרהיטים לא ממש חשובים לכם ולדעתכם הגיע הזמן לריענון, השאירו אותם מאחור. באופן כללי מומלץ לצבוע את הקירות בצבעים ניטראליים ככל שניתן ולהחליף את הריהוט הקיים כאשר עולה הצורך, שכן את צבע הקירות קשה מאוד להחליף לאחר שהדירה כבר מאוכלסת.

עיצוב הבית החדש תוך הקפדה על מינימליזם

כל דירת מגורים באשר היא צוברת עם הזמן חפצים שונים והופכת להיות עמוסה. עיצוב בית חדש זה בדיוק הזמן לשינוי! היפרדו מחפצים שסביר להניח שכבר לא תזדקקו להם ובכך ההתקשרות עם חברת הובלות באשקלון, בראשון לציון, בבת ים או בכל מקום אחר תהפוך גם לזולה יותר. עיצוב הבית החדש לפני המעבר יכול גם לעזור לכם ליהנות מאווירה הרבה יותר מינימליסטית בבית וזאת על ידי תכנון יותר מקומות אחסון בדמות כורסאות שכוללות ארגזי מצעים, שידות מעוצבות ועוד.

עיצוב בית חדש – למה עוד חשוב לשים לב?

ישנם עוד מספר דגשים שחשוב לתת עליהם את הדגש במהלך עיצוב בית חדש:

  • זמני אספקה – עוברי דירה רבים הצליחו לתכנן את המעבר בצורה מדוקדקת ומדויקת, רק שבסוף עיכוב בזמני אספקה גרם להם לשבת על כיסאות פלסטיק בסלון למשך שבועיים. אז נכון, לא הכול בשליטה שלכם, ועדיין נסו לעשות ככל שביכולתכם (בחירת ספקים אמינים, התחייבות חוזית לזמני אספקה) כדי שזה לא מה שיפיל אתכם.
  • מרווחי בלת"ם – עיצוב בית חדש, כמו תהליכים מתמשכים ומלאי שלבים אחרים, הוא קרקע פורייה לאירועים בלתי צפויים (בלת"ם, למי ששכח את הסלנג הצבאי). מהתקשרות עם חברת הובלות בקריות או במקום אחר שמאחרת ופוגעת בסנכרון עם איש המנוף, דרך מזג האוויר המשבש תוכניות ועד גילוי מרעיש: הכורסא הנפתחת לא נכנסת למעלית. התכוננו לבלתי צפוי ובכך תפחיתו את השפעת האירועים הללו.

כמובן שכל עוד תתקשרו עם גטמובינג, לפחות בכל נושא חברת ההובלות וההכנות שלפני, תוכלו להיות רגועים.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות