איך לארוז כלים שבירים?

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

אחד הנושאים החשובים ביותר בזמן מעבר דירה או משרד הוא איך לארוז כלים שבירים. אף אחד לא מעוניין לגלות שהכלים השבירים שלו שנארזו בתוך הקרטונים הגיעו ליעדם כאשר הם שבורים, סדוקים ומרוסקים לחתיכות. במקום לקחת סיכונים מיותרים שיגרמו לכם לרכוש כלי זכוכית חדשים או חלילה, להיפרד מכלים שבירים שיקרים לליבכם, פשוט קראו את השורות הבאות ותבינו איך לארוז כלים שבירים בצורה הכי נוחה ובטוחה שיש.

איך לארוז כלים שבירים – חומרי האריזה הנדרשים

חלק מרכזי מהתשובה לשאלה איך לארוז כלים שבירים הוא חומרי האריזה שתשתמשו בהם. ישנם כמה חומרים שחייבים להיות חלק בלתי נפרד מהעברת הדירה או המשרד שלכם:

  • קרטונים איכותיים – ניתן להשיג קרטונים חזקים, עם דפנות עבות דרך חברות שמספקות מוצרי אריזה או חברות הובלה מובילות. למשל, דרך אתר גטמובינג תוכלו לא רק למצוא חברת הובלות בתל אביב, בירושלים, בחיפה או בכל מקום אחר, אלא גם לרכוש קרטונים איכותיים ביותר.
  • נייר אריזה – זהו נייר מיוחד, שעשוי מחומרים מתכלים, שמיועד להגן על כלי זכוכית שבירים.
  • ממלאי נפח – כגון קרטונים של ביצים, ניירות פצפצים, כלי פלסטיק גמישים ועוד.
  • מגבות מטבח – בוודאי שיש לכם כאלו בבית ואם אין מספיק, הקדימו לרכוש. הן זולות ובהחלט עושות את העבודה אם עוטפים את הכלים השבירים בהן.

הובלות בקריות, בנס ציונה, באשדוד ועוד – כל הובלה צריכה את הרשימה שלעיל וכדאי להיערך לכך בהתאם!

איך לארוז כוסות וצלחות?

הכלים השבירים ביותר הם ללא ספק אלו שנמצאים בשפע במטבח שלנו ואנחנו מדברים על כוסות וצלחות. אז איך לארוז כוסות וצלחות בצורה נכונה? ובכן, ראשית כל שימו לב שהארגזים הינם בגודל קטן עד בינוני ולא גדולים מדי. יש לדאוג לכך שהארגז יהיה מלא לחלוטין אך שכלי המטבח לא יהיו עם נקודות מגע רבות מדי ביניהם. עושים זאת על ידי שימוש במה שציינו כממלאי נפח בין הפריטים עצמם ובכך מונעים התנגשויות שיכולות לגרום לשברים ונזקים.

בכדי שכל הכלים יגיעו ללא שריטות או שברים וגם נקיים לגמרי, יש לעטוף כל אחד מהם באמצעות נייר אריזה. עטפו כל פריט בנפרד ומלאו את חלקו הפנימי כמה שיותר בנייר. האם כדאי להשתמש בעיתונים? ובכן, כיום אין בנמצא המון עיתונים לעטיפה כפי שהיה פעם, אך בכל מקרה הדבר אינו מומלץ, שכן הכלים שלכם יוכלו לעבור הכתמה על ידי הדיו באופן בלתי הפיך. בנוסף, לפני שמתחילים לארוז כוסות וצלחות יש לרפד את דפנות הקרטון עם מגבות מטבח ובמיוחד בחלק העליון.

גם אם התקשרתם עם חברת הובלות באשקלון, בחולון או בכפר סבא ברמה הגבוהה ביותר, ארגזים יכולים ליפול מהידיים של המובילים, אך אם תקפידו על כל הנאמר לעיל, גם ארגז של כוסות וצלחות שנופל ישמור על התכולה שלמה.

איך לארוז כלים שבירים אחרים?

ישנם כלים שבירים שהם לא כלי מטבח, כגון מראות, מסכי טלוויזיה וציוד רגיש אחר. איך לארוז כלים שבירים שכאלו? ובכן, כדאי לארוז אותם במספר שלבים:

  • עטפו אותם בניילון נצמד שיהווה מעין שכבת הגנה, כמו כיסוי זכוכית למסכים של טלפונים סלולריים, מה שימנע שברים ושריטות.
  • בשלב הבא עטפו את הפריטים השבירים הללו עם סדין, על מנת לרכך חבלות שעשויות להתרחש במהלך ההובלה.
  • השלב האחרון הוא עיטוף עם נייר עבה, שהוא בעצם גליל קרטון.

כעת נותר לכם רק להניח את הפריטים הללו בצד, לסמן אותם בבירור עם הכיתוב "זהירות, שביר!" ולעדכן את המובילים על כך.

ומה אם אתם לא יודעים איך לארוז כלים שבירים?

לא יודעים איך לארוז כלים שבירים או לא רוצים להתמודד עם כך? תמיד תוכלו להזמין עם ההובלה גם שירותי אריזה. זה לא משנה אם אתם מזמינים חברת הובלות בנתניה , בבת ים או במקומות אחרים בארץ, דרך אתר גטמובינג תוכלו להזמין הובלה איכותית עם שירותי אריזת דירה מקצועיים. רוצים בכל זאת לארוז בעצמכם? תוכלו להזמין מאיתנו את כל מוצרי האריזה שהזכרנו ולהגן ככל שניתן על הכלים השבירים שלכם.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות