יום ההובלה – כך תעברו אותו בשלום

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

מעבר דירה נחשב למאוד מלחיץ וקשה למרבית האנשים. יש הרבה הכנות שצריך לעשות לפני ונראה שאף פעם אין מספיק זמן וגם שכמות החפצים גדולה בהרבה ממה שחושבים. בכל מקרה, חשוב שלפחות יום ההובלה עצמו יהיה כמו שיותר רגוע ויעבור בשלום. רוצים לדעת כיצד לעבור את יום ההובלה בשלום? המאמר הבא עבורכם. 

להתחיל את יום ההובלה כמה שיותר מוקדם

בין אם אתם זקוקים לשירות הובלות באשקלון בתוך העיר ובין אם לשירות הובלות בנתניה אל העיר תל אביב, נמליץ להתחיל את יום ההובלה כמה שיותר מוקדם. מדוע? מאחר ולעולם אין לדעת כיצד יום ההובלה שלכם יתפתח וכל מיני דברים יכולים להשתבש. חברת ההובלה יכולה להתעכב בגלל תאונת דרכים בדרך, מכונית כלשהי יכולה לחסום את הגישה למשאית חברת ההובלה, המנופאי יכול לא להצליח למצוא מקום פנוי לעמוד בו ועוד. מסיבה זו חשוב מאוד להזמין את ההובלה לשעות כמה שיותר מוקדמות, כך שגם אם יהיה עיכוב כלשהו, עדיין תצליחו לעבור ביום אחד ובלי לחץ מיותר.

יום ההובלה

לא לארוז הכל

עוד טיפ חשוב שיעזור לכם לעבור את יום ההובלה בשלום הוא לא לארוז הכל. אין זה משנה אם אתם צריכים שירות הובלות בראשון לציון, בירושלים או בכל מקום אחר, תמיד יכול לעלות אצלכם הצורך בכל מיני פריטים וחפצים שאתם עשויים להיות זקוקים להם תוך כדי המעבר. למשל, משחקים של הילדים על מנת שלא יפריעו לכם יותר מידי, המטען של הטלפון שלכם או המחשב הנייד שלכם, כלי עבודה ואפילו השמפו והמרכך שלכם, כדי שתוכלו להתקלח ולהתרענן כאשר המובילים ילכו ולהתחיל לעבוד. מעבר לזאת, אנחנו ממליצים שכל חפץ שהוא יקר ערך עבורכם יעבור יחד איתכם ולא בתוך ארגזים שיורמו על ידי המובילים, על מנת שתוכלו להיות יותר רגועים לגביהם.

את יום המעבר מתחילים עם אפס משימות נוספות

עוד התנהלות נכונה ביום המעבר היא להתחיל אותו עם אפס משימות נוספות, כך שלמעשה כל ההתעסקות שלכם תהיה בחפצים שמועמסים לרכב ההובלה ולא בשום דבר אחר. את כל שאר הפעולות תנסו לסיים לפני (אריזה, למשל) או אחרי (החלפת חשבונות מול הגורמים השונים). רצוי כי במהלך יום המעבר גם לא תצטרכו להתמודד עם הילדים, לכן שיקלו לשלוח אותם לסבא וסבתא או לבני משפחה אחרים.

כיצד לעבור את יום ההובלה בשלום – טיפים נוספים

ישנם עוד מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את יום ההובלה בצורה הטובה ביותר:

  • התקשרו מראש עם חברת הובלה מקצועית ואמינה, כזאת שאיתה הסיכויים להפתעות לא נעימות קלושים.
  • ישנן חברות הובלה שאף מציעות שירותי פירוק והרכבה של רהיטים בבית הישן והחדש, מה שיקל עליכם מאוד.
  • גם שירותי אחסון הם דבר שתוכלו לקבל אצל חלק מחברות ההובלה, כך שלא תצטרכו להתמודד ביום המעבר עם חפצים שעוד לא החלטתם לגביהם או שאין לכם מקום עבורם.

שיהיה בהצלחה!

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות