כיצד תוכלו לצמצם את הפסולת בעת הובלה?

  1. GetMoving
  2. /
  3. מגזין

אולי אתם לא ממש שמים לב לכך, אבל הובלות מייצרות הרבה מאוד פסולת, במיוחד כזאת הקשורה לחומרי האריזה של התכולה, וזה ממש לא משנה אם מדובר על הובלות בקריות, בנס ציונה, בחדרה או במקומות אחרים. על מנת שלא תצטרכו להתמודד עם כל כך הרבה פסולת בסיום ההובלה שלכם ואולי אפילו לאפשר בה שימוש חוזר, מצאנו לנכון לכתוב עבורכם את המאמר הבא, שמתייחס לכל הקשור להובלות מוצלחות מבחינה אקולוגית. כפי שתבינו מייד, התנהלות כזאת גם יכולה לחסוך לכם לא מעט זמן וטירחה,

פסולת הובלה

איזו פסולת קיימת בתחום ההובלות?

הפסולת עליה אנחנו מדברים היא ללא ספק הקרטונים. האם ידעתם שאריזה של דירת 4 חדרים סטנדרטית יכולה להסתכם בשימוש של בין 70 ל-120 קרטונים? תחשבו כמה הובלות בתל אביב, בירושלים, בבאר שבע, כפר סבא ובעוד מקומות בארץ מתבצעות בכל יום ובכמה ארגזים מדובר... ארגזים אלו עשויים מנייר, שמיוצר מעץ, כך שנדרשת חשיבה הרבה יותר אקולוגית בעניין זה על מנת לצמצם את הכמות או לאפשר שימוש חוזר באותם ארגזים. כמובן שישנם עוד סוגי פסולת שקשורים להובלה, כמו שימוש מוגזם מאוד במסקינג טייפ וניילונים להגנה על פריטים שבירים.

כך תשתמשו באופן מושכל בקרטונים

בין אם אתם מתכוונים להזמין חברת הובלות באשקלון ובין אם בחיפה או בבת ים, יש לכם 2 אפשרויות בכל הקשור לארגזי הקרטון שמיועדים לאריזת החפצים שלכם. האחת היא להזמין חברת הובלות ואז להתחיל לחפש בקרטוניות ובפחי זבל שכונתיים של בניינים וסופרים ארגזים שיכולים להתאים לכם, והשנייה היא רכישה או השכרה של קרטונים מחברות הובלה וספקים שונים. אנחנו מאוד מאמינים באפשרות השנייה, שכן למרות שנדמה ששימוש בקרטונים "מהרחוב" מונע את השלכתם לפח, אין כך הדבר וזה רק מעכב את העניין.

קרטונים שמסופקים על ידי נותני שירות בתחום הם קרטונים חזקים מאוד, הם אינם נקרעים ולמעשה גם ניתנים לשימוש חוזר שוב ושוב בשל איכותם הרבה. אם השכרתם, תחזירו את הקרטונים בסיום ההובלה למשכיר. אם רכשתם, תוכלו למכור בעצמכם את הקרטונים במצב טוב מאוד או פשוט למסור אותם לאחרים. בנוסף, רכישת/השכרת קרטונים מאפשרת שימוש בקרטונים במידות הרצויות לכם כך שתוכלו לחסוך בכמות הארגזים, מה שיעזור לכם לחסוך בהוצאות ההובלה.

כך תשתמשו באופן מושכל בחומרי אריזה אחרים

לאחר ההובלה "הולכים לפח" גם אלמנטים אחרים שהיו מעורבים באריזה, בין היתר מסקינג טייפ, ניירות וניילונים. אנחנו ממליצים גם במקרה זה להיות חכמים ולהשתמש בחומרי האריזה האלה באופן מושכל. למשל, לעטוף את הטלוויזיה עם סדינים שיש לכם בבית במקום עם ניילונים נצמדים, להשתמש בניילון פצפצים איכותי במקום בהרבה ניילונים בתוך ארגזים שבהם יש חפצים שבירים וכמו כן, להשתמש במסקינג טייפ שמיוצר מפולימרים מתכלים.

אם אתם לא יודעים היכן להשיג את החומרים האלו או שפשוט אתם מעוניינים שהם יגיעו עד אליכם לבית, אין שום בעיה, היעזרו באתרים ייעודיים באינטרנט שיכולים לספק לכם אותם במשלוח עד הבית, במחירים משתלמים במיוחד. דוגמא מצויינת לאתר כזה הוא אתר גטמובינג, דרכו תוכלו לרכוש חומרי אריזה מגוונים וגם לפתוח מכרז תמחור באמצעותו תוכלו למצוא חברת הובלות בנתניה, ראשון לציון, הרצליה או כל עיר אחרת בארץ.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות