הובלות בנימינה ובכל האיזור

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

לפני שבוחרים חברת הובלה בבנימינה כדאי מאד לעשות השוואת מחירים: בגט-מובינג אתם משווים לא רק את מחיר הובלת הדירה שלכם, אלא גם את טיב המוביל. בעצם מדובר בתהליך חינמי, פשוט, מהיר שחוסך לכם כסף ואף חשוב יותר מכסף – חוסך לכם הרבה דאגות וכאב ראש.

הובלות בבנימינה עם גט-מובינג

ככה בוחרים חברת הובלות בבינימינה

אם בעבר הייתם מתקשרים לחברת הובלה או שניים בכדי לקבל הצעת מחיר, היום יש לכם את גט-מובינג, שחוסכת מכם שיחות טלפון ובעיקר מאפשרת לכם לקבל את כל תהליך בחירת נותן השירות מתועד באישור הזמנה, כך שאין לכם הפתעות ביום המעבר. מערכת גט-מובינג הובלות היא פלטפורמה להשוואת מחירי הובלה בבנימינה בזמן אמת. זה פשוט מאד, אתם מזינים את פרטי ההובלה, תאריך, תכולה ויתר הפרטים ומקבלים הצעות מדויקות, סופיות ואמינות תוך כמה דקות בלבד.

מובילים בבנימינה במחיר הכי משתלם

כאשר יופיעו הצעות המחיר על גבי המחשב או הנייד שלכם, תוכלו לצפות בהרבה נתונים חשובים לא פחות מהמחיר: כך למשל, תוכלו לצפות בוותק חברת ההובלה, במספר המשאיות אשר לרשותה, בדירוג ציון האיכות שניתנו לחברה ע"י מאות עוברי דירה קודמים.

יתרה מכך, תוכלו לראות אילו אמצעי תשלום מקבלת חברת ההובלה, האם רק מזומן, האם היא מקבלת כרטיס אשראי או ביט ועוד. הדבר החשוב ביותר בעת חיפוש מובילים בבינימינה הוא היכולת להשוות מחירי הובלה בבנימיניה שרק גט-מובינג מאפשרת לכם . תקנון השירות מחייב את נותן השירות בפיצוי כספי ישיר אליכם בעת איחור מטווח הזמנים הנקוב בהזמנה ופיצוי כספי במקרה של אי הגעה ביום המעבר עצמו. כמה פשוט לעבור דירה כאשר הכל כתוב ומתועד לכם באישור ההזמנה ובתקנון.

חברות הובלה מומלצות בבנימינה 

הדבר החשוב ביותר בעת בחירת מוביל הוא ציון השירות שאתם עתידים לקבל. אנחנו מבטיחים שקיפות 100% ומתחייבים שכל הדירוגים במערכת מקוריים וניתנו אך ורק על ידי לקוחות אמיתיים. אנחנו לא מוחקים דירוגים ולא "מייפייפים" חוות דעת.

אל תתפלאו כשתראו שרוב חברות ההובלה אצלנו מדורגות מעל ציון 9.5, והסיבה לכך נעוצה שיש לנו את חברות ההובלה הטובות ביותר בישראל, אשר נבחרו בקפידה רבה, ואף חתמו על כללי התנהגות ופיצויים, הנוקשים ביותר בענף ההובלה בישראל ואולי בעולם כולו. חוות דעת על מובילים מומלצים בבנימינה משוקללים ממספר פרמטרים: הגעה בזמן, מקצועיות ואדיבות וכמובן שדה פתוח לכתיבה חופשית ללקוח, על מנת שיוכל לתאר את תחושותיו.

כחלק מהליך השקיפות, אנו לא מוחקים דירוג שלילי שקורה לעתים רחוקות, אך אנחנו כן מבקשים מכם להיות כנים בדירוגכם ולחשוב מה הן ההשלכות של דירוג שלילי שנתתם שלא בצדק ומה עהוא עשוי לעשות לפרנסתו של נותן השירות. לדוגמה, ראינו דירוג של לקוחה שדירגה מוביל באופן שלילי מכיוון שלטענתה המוביל לא הסכים להרכיב לה את הארונות למרות שיסמנה בטופס ההזמנה. אולם, לאחר הבירור התגלה כי הלקוחה פירקה את 3 הארונות שהיו לה ועירבבה את כל הברגים, הצירים והדלתות של 3 הארונות יחד, כך שהפכה את מלאכת ההרכבה לבלתי אפשרית. למרות שגרמה לכך שלא ניתן יהיה להרכיב את הארון, היא קיבלה חזרה 600 ש"ח בעוד ששילמה על כך רק 500 ש"ח. אילו טעוצ זו שקיבלה 100 ש"ח יותא לא צוינה על ידה וחבל. אין לנו את היכולת לשלוט על מה שאתם כותבים בדירוג וכל שנותר לנו הוא לבקש להיות כנים וישרים.

תהליך מילוי פרטי ההובלה הוא השלב החשוב ביותר, בו עשינו מאמצים כבירים על מנת שלא נפספס דבר ולא יהיו לכם תוספות מחיר בלתי מתוכננות ברגע האחרון. כך לדוגמא, באפשרותכם לציין אם יש בכניסה לביתכם לפני המדרגות לבניין שביל כניסה חריג ואם סימנתם שיש, יש לכם מקום לפרט את מהות החריגה, כך שהמחיר שתקבלו יהיה סופי ומוחלט.

כמו כן, יש באפשרותכם לסמן אם יש מעלית ואם יש אז תוכלו לסמן את גודלה כך שהמובילים ואתם תהיו ערוכים לכך שייתכן שחלק מהתכולה לא תכנס במעלית ואולי יהיה צורך בתוספת מחיר עבור פרטי תכולה שאינם נכנסים במעלית ויש צורך להורידם או להעלותם במדרגות. לכן אנו אומרים שבגט-מובינג אין הפתעות, הכל ידוע מראש והמחיר סופי ומוחלט, אלא אם אתם הוספתם פריטים או השמטתם תכולה שאינה נקובה בהזמנה.

שירות לקוחות GetMoving  

בעסר הפעילה גטמובינג שירות הלקוחות שלנו והוא אכן היה ממהטובים שיש, צוותים מיומנים מקצועיםי ש"חיו" ונושמו הובלות. אנו מכירים כל נושא בהובלה ומתמחים לא רק בהובלת דירות, משרדים ועסקים. כיום גטמובינג הפסיקה את פעילות המוקד לאחר שהבנו את הדרך שבה המערכת תכול לעבוד אוטומטית ללא התערבות גורם אנושי. הבנו שהלקוח רוצה לקבל הצעות מחיר בבנימינה און ליין והוא מעוניין לדבר רק עם המוביל ישירות וכך עשינו. בגט-מובינג ישנם צוותים המתמחים בהובלה פסנתרים, כספות וציוד רגיש ומיוחד. אנו בגט-מובינג ערוכים לתת מענה לכל הובלה בבנימינה בכל סדר גודל, החל מפריט בודד ועד להובלה מורכבת המצריכה מספר משאיות ביום עבודה אחד. אנו מבצעים הובלות לגופים ציבוריים, צבא, עסקים גדולים ובעצם לכולם כולל כולם. אין אצלנו איפה ואיפה, המובילים שלנו מבצעים הובלות בבנימינה ובכל חלקי הארץ כולל כמובן יהודה שומרון וחבל עזה. 

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות