הובלות בקרית ים

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

אם אתם רוצים לעבור דירה עם חברת הובלות טובה באמת, כשיש לרשותכם אישור הזמנה מפורט לגבי טיב ואיכות השירות הצפויים לכם מאת חברת ההובלה שבחרתם. גט-מובינג היא המקום הנכון עבורכם: מובילים איכותיים, מערכת השוואת מחירים הפועלת בזמן אמת בהתאם לפרטי התכולה שהזנתם, מידע מקיף וזמין אודות כל חברת הובלה שהשתתפה במכרז שפתחתם והכל כמובן חינם וזה עוד לא הכל.

הובלות בקרית ים עם גט מובינג

חברות הובלה בקרית ים

בסביבת הקריות יש לנו מספר חברות הובלה המדורגות ע"י לקוחות בציון הגבוה ביותר באזור הצפון. חוות הדעת במערכת הן 100% מקוריות וניתנו אך ורק ע"י גולשי עבר שפתחו מכרז במערכת ובחרו חברת הובלה. אצלנו במערכת גט-מובינג הובלות תוכלו לדרג נותן שירות יצרתם טופס אישור הזמנה שאכן ביצעתם הובלה ורק אז המערכת שולחת לינק לדירוג השירות בסיומו, כך שאצלנו לעולם אין "שטיקים".

לעומת דירוג מובילים בקרית ים בגוגל , שם כל אחד יכול לדרג כל אחד גם אם לא קיבל ממנו שירות, אצלנו זה אף פעם לא יכול לקרות. לכן, אנחנו מדגישים כי כל המלצה על מובילים בקרית ים חייבת להיות 100% אוטנטית כאשר מאחריה עומד אדם אמיתי עם מספר מכרז אמיתי הניתן לאימות ובדיקה בכל עת.

אנחנו נגלה לכם סוד מקצועי- כל אתר ברחבי הרשת יכול לרשום "חברות הובלה מומלצות בקרית ים"  ולכתוב מאמר כמה המובילים באתר מקצועיים ומצוינים. לכן, עלינו כצרכנים נבונים לדעת בוודאות, האם יש מאחרי האמירה הבומבסטית הזו שמץ של אמת או שהיא עוד כתבה שיווקית חסרת כל בסיס ואחיזה במציאות.

למה בוחרים חברת הובלות באזור קרית ים דווקא ב- GetMoving? 

אם הזמנתם שירות הובלה בקרית ים דרכינו והמוביל איחר מעבר לזמן הנקוב באישור הזמנה שלכם, אתם תהיו זכאים לפיצוי ישיר מנותן השירות בסך 10%!! ממחיר ההובלה. איך מקבלים את הפיצוי? פשוט דורשים מנותן השירות את הפיצוי הנקוב בהזמנת העבודה עליו התחייב כלפיכם באופן ישיר.

אם הזמנתם חברת הובלות לקרית ים לכל מקום ברחבי הארץ, הובלה קטנה או הובלה גדולה, וברגע האחרון המשאית לא מניעה, או עשתה תאונה חס ושלם בדרך אליכם, תוכלו לאתר במיידי נותן שירות חילופי באמצעות פתיחת מכרז מיידי ובלי שום קשר, תוכלו לדרוש מנותן השירות שלא הגיע את הפיצוי הכספי הישיר עליו התחייב כלפיכם כאמור בתקנון השירות באתר (הניתן להורדה גם באישור ההזמנה שלכם).

כמובן שאם באמת קרה מקרה אסון לחברת ההובלות בדרכה אליכם, ומצאתם חברת הובלה חילופית ולא נגרם לכם נזק בלתי הפיך, כדאי לשקול לוותר על הפיצוי המגיע לכם מחברת ההובלה מכיוון שאחרי הכל, כולנו בני אדם, ואנחנו יכולים רק לתכנן את העתיד אך לעיתים לעתיד יש תוכניות משלו עבורנו, ואנחנו בסופו של דבר ב"מסע" במקום הזה. אז לסיכום, הבחירה אם לקבל פיצוי בסך 100% או חלק ממנו תהיה בידיים שלכם.

אם הזמנתם שירות וקרה נזק לרהיט כלשהו או למוצר חשמלי, חברת ההובלה שלנו תקח אחריות על המעשה בכפוף לאמור בתקנון האתר. מלבד האמור בתקנון כל חברת הובלה איכותית פועלת כיום מתוך ידיעה והבנה ששירות טוב מביא שם טוב ורק כך שהיא יכולה להמשיך ולהתפרנס בכבוד.

אנו בגט-מובינג ממליצים לכם לפני תחילת כל הובלה לעבור יחד עם מנהל הצוות על כל פרטי התכולה, ולוודא שהכל תקין ושלם, כך תמיד תצליחו למנוע מחלוקת בסיום המעבר במקרה ונפגע משהו במהלך המעבר. טיפים אלו לא נכתבו על מנת להפחיד אתכם או להרתיע אתכם, הם נועדו על מנת לשקף עבורכם כיצד מומלץ לעשות הובלה בקרית ים באופן נכון. מומלץ לעבור גם בסיום המעבר על פרטי התכולה ואף לבדוק במשאית שלא נשכח איזה קרטון או מוצר. ואל תשכחו לבדוק את הדירה בכתובת המוצא ממנה יצאתם שלא נשכח בה משהו.


מעבר דירה – טיפים חשובים

אז לפני שאתם מכינים את הבית למעבר חשוב לדעת כמה דברים שיעזרו לכם לעבור את היום הזה בשלום, בלי נזקים ובראש שקט. אריזה נכונה – אריזה טובה היא הפרדת סוגי התכולה בארגזים: כך למשל, מומלץ להפריד מוצרי ניקוי ונוזלים מקרטונים של בגדים.

מומלץ לעטוף מוצרי זכוכית בניילון בועות או בנייר אריזה ולא להשליכם לקרטון ללא עיטוף. נכון, לא מדובר בעבודה קלה, אך דברים נכונים לרוב דורשים מאתנו מעט מאמץ. אם בכל זאת לא בא לכם לעטוף כל כוס וכל צלחת, תמיד תוכלו להשתמש בשירות האדיר שלנו הנקרא הובלה ואריזה פלוס. הובלה עם אריזה בגט-מובינג מאפשרת לכם לקבל שירות אורזים לכל הדברים בבית מא' ועד ת'. אתם לא צריכים לעשות כלום, אפילו לא לקנות קרטונים למעבר דירה.

צוות האורזים שלנו הינו חלק מחברת ההובלה והם יגיעו בבוקר יארזו את כל הבגדים מהארונות, את כל כלי המטבח, את כל כלי המטבח ואף יפרקו אותם בחדרים בכתובת החדשה על פי דרישתכם. לסיכום, שירות מעולה ומומלץ מאד. על מנת להזמין הובלה עם אריזה בקרית ים, כל שאתם צריכים לעשות הוא לפתוח מכרז להשוואת מחירים חינם, ולבחור בסיום מבין ההצעות שקיבלתם בהצעה שנראית לכם המשתלמת ביותר. בכל הצעת מחיר של נותן שירות תקבלו תמיד 2 מחירים: מחיר הובלה ומחיר הובלה ואריזה. בחרו באופציה האחרונה. בסיום כל מכרז, המציעים הזולים אף יצרו עמכם קשר לעבור על הדברים, לשכנע אתכם שהשירות שלהם עדיף על פני המתחרים ולפעמים אף תוכלו לנהל מו"מ על המחיר.

כסף מזומן, תכשיטים ודברי אמנות- שימו לב היטב! לא משאירים את הדברים הללו להובלה. זה לא משנה אם חברת ההובלה היא הכי אמינה בעולם. עליכם לקחת את הדברים הללו עמכם. על כסף מזומן, תכשיטים וחפצי אומנות אין אחריות.

טלוויזיות ומסכים- מוצרי אלקטרוניקה הם מוצרים רגישים מאד לתנודות. על כן, מומלץ לקחת אותם באופן פרטי. מוצר אלקטרוני שלא ניזוק בזמן ההובלה באופן ישיר ומכוון, כלומר, לא נפגע ונשבר בזמן ההובלה לא יהיה תחת אחריות (כדאי לקרוא את תקנון השירות היטב). לחברת ההובלה אין יכולת לאשר שהטלוויזיה עבדה לפני ההובלה, אלא אם תרצו להציג בפניה שהטלוויזיה תקינה עובדת כשורה. אנו יודעים כי הדברים מעלים בכם מעט חשש, אך עדיפה לנו השקיפות ומתן המידע כי זו חובתנו. אנו מחויבים לשקף מולכם את כל הדברים שעשויים לקרות גם אם הם נדירים מאד.

מאלים לכם הובלה נעימה ומוצלחת, 
צוות גט-מובינג.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות