הובלות בטירת הכרמל

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה מומלצת?

אם אתם מחפשים חברת הובלה מומלצת באזור טירת הכרמל יש לכם בינגו!
GetMoving הוא האתר היחיד בישראל שמשווה באמת מחירי הובלה והמלצות בזמן אמת.
השירות לא כרוך בתשלום והוא כל כולו הותאם עבור מציאת ההובלה המושלמת.

 

מובילים מעמיסים ספה

הצעות מחיר להובלות דירה בטירת הכרמל

מחירי הובלה הם לא דבר קבוע ואף אתר או גוף רציני לא יכול להציג מחירון ולהתחייב עליו.
לכן, אצלנו לא תמצאו מחירון הובלה אלא מערכת חיה, אמיתית, הפועלת בזמן אמת ומביאה לכם מחיר הובלה מדויק, סופי בהתאם לפרטים הייחודיים שהזנתם למערכת שלנו.

 

הצעות המחיר יופיעו על מסך הנייד והמחשב, מרגע שסיימתם למלא את פרטי ההובלה ועד 60 דקות לכל היותר. כעת משכל התוצאות, המחירים, ההמלצות, ותק חברת ההובלה המציעה, ביטוחי תכולה ועוד פרטים רבים מול עיניכם, קל ובטוח לבחור את ההצעה המשתלמת ביותר.

 

הובלה בטוחה זה הדבר הכי חשוב

 

זו לא חכמה גדולה למצוא חברת הובלה בטירת הכרמל, אבל זו חכמת ההמונים הבטוחה ביותר למצוא חברת הובלה שתעשה לכם את המעבר עם ראש שקט, עם פיקוח ועם ליווי אישי ועוד ללא כל תשלום.

 

אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי אמיתי! זה אומר שמיד לאחר שתפתחו מכרז השוואת מחירים, תזכו לשיחת טלפון מהנציג האישי שלכם, שיהיה זמין עבורכם בכל רגע נתון לכל שאלה או בעיה שלא תצוץ.

 

מובילים מומלצים מגיעים בזמן

 

בטח שמעתם את המונח מומלצים כמעט בכל אתר שגלשתם בו ואתם כבר סקפטיים לגבי מה שכותבים אתרים שונים על נותני השיות שלהם. אבל בשונה מכולם GetMoving מתמחה בהובלות וכל המערכת, הנציגים והנהלת החברה שוקדים ימים ולילות בכדי להביא אליכם את השירות הטוב ביותר שקיים, בצורה מוסדרת, מפוקחת ואיכותית כמו שמעולם לא נתקלתם.

 

לדוגמא: באישור ההזמנה שתקבלו מיד עם בחירתכם בחברת הובלה בדף תוצאות המכרז, 
נקוב זמן הגעת חברת ההובלה כפי שאתם הגדרתם במילוי פרטי ההובלה. 
במקרה של איחור מעבר לזמן הנקוב, תזכו בפיצוי כספי בסך 10% מסך ההובלה.
כך שאם מחיר ההובלה שלכם היה 3,000 ₪,  תקבלו אוטומטית 300 ₪ פיצוי.

 

דוגמא נוספת: אם קרה ומשאית ההובלה נתקעה בדרך אליכם, אין צורך להכנס לפניקה ובהלה, 
אתם לא מצאתם אותנו ברחוב ויש לכם "אבא ומאמא להובלה". 
אתם וודאי שואלים מה זה אומר? זה אומר מה שזה נשמע: אנחנו נמצא לכם חברת הובלה חילופית שתבצע לכם את המעבר באותו המחיר או לחילופין תזכו לפיצוי כספי בסך 100% ממחיר ההובלה.

 

מובילים טובים בטירת הכרמל לוקחים אחריות

 

בחרתם חברת הובלות בטרית הכרמל באמצעות מערכת גט-מובינג, עשיתם את החלק שלכם. מכאן ואילך תנו לנו לעשות את העבודה. אם צצה תקלה או בעיה מכל סוג שהוא, אין צורך להתעמת עם צוות המובילים. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אלינו ולספר לנו באיזו בעיה נתקלתם. השירות שלנו זמין ומהיר, מענה הטלפוני שלנו הוא לא כמו של חברות התקשורת שמאלצת אתכם להמתין חצי שעה עד למענה. אצלנו תקבלו מענה מהיר, כמעט מיד, מה דעתכם על חצי דקה? אולי אפילו פחות? נסו אותנו...אפילו לפני שפתחתם מכרז, התקשרו אלינו לשירות הלקוחות לטלפון 073-322-3322 ובידקו כמה מהר אנו עונים לשיחת שירות.

 

כעת כל שנותר הוא להקליק מעלה על הכפתור פתח מכרז השוואה ויצאנו לדרך. שיהיה לכם מעבר מושלם!

עדיין מחפשים שירותי הובלות? פתחו מכרז עכשיו!