הובלות ברמת ישי

  1. GetMoving
  2. /
  3. בלוג

מחפשים חברת הובלה במועצה המקומית רמת ישי? הגעתם למקום היחיד שמשווה מחירי הובלה בזמן אמת בין חברות מומלצות באזור עמק יזרעאל. ההשוואה מתבצעת בצורה של מכרז חינם ללא כל תשלום, כך שכל שעליכם לעשות הוא למלא את פרטי ההובלה במערכת גטמובינג, ותקבלו הצעות מחיר בזמן אמת אשר יופיעו על צג הנייד או המחשב.

איך עובד מכרז בגט-מובינג הובלות?משאית הובלות

מילוי המכרז הוא תהליך קצר אשר יקח לכם פחות מ-2 דקות:

  1. מזינים כתובת מוצא וכתובת יעד, קומה והאם יש מעלית ומסמנים שביל כניסה חריג אם יש כזה.
  2. בוחרים את התכולה אותה אתם מובילים כגון רהיטים, מוצרי חשמל, ארגזים וכו'.
  3. בשלב השלישי והאחרון מקבלים קוד לאימות שנשלח אליכם לנייד וזהו! המכרז נפתח! 

מה זה בעצם אומר מכרז נפתח?

מכרז השוואת מחירי הובלה פירושו שברגע פתיחת המכרז נשלחות הודעות לכל חברות ההובלה אשר מספקות שירותי הובלה ברמת ישי והסביבה. אלו בתורן, מתמחרות את העבודה ע"פ הפרטים שהזנתם ואתם מצדכם מקבלים את הצעות המחיר בזמן אמת.

מובילים מומלצים ברמת ישי

מרגע שהתקבלו הצעות המחיר במכרז, אתם יכולים לאתר מי מבין המציעים הם המומלצים והאיכותיים ביותר. אתם שואלים איך? בקלות: בכל הצעת מחיר תופיע שם חברת ההובלה, דירוג לקוחות עבר וציון משוקלל של נותן השירות. לדוגמא: נניח והיתה חברה שנקראת " הובלות ישראל" שהציעה 1,500 ₪, אתם תראו בכרטיס ההצעה, שהיא קיבלה ציון לקוחות משוקלל של 9.7 והיא נחשבת חברה אמינה ואיכותית. הדבר החשוב ביותר הוא שכל הדירוגים במערכת GetMoving מקוריים וניתנו אך ורק ע"י לקוחות אשר ביצעו הובלה במערכת וקיבלו אישור הזמנה וקישור לדירוג. לא ניתן להוסיף דירוג לחברות הובלה באתר ללא אישור הזמנה וקישור לדירוג מהמערכת. כך אנו למעשה מנענו כל תרמית בהצגת הנתונים. בכל הצעת מחיר להובלה ברמת ישי, מצורפים פרטים חשובים נוספים אודות מציע ההצעה: וותק בענף, מספר משאיות הובלה, אמצעי תשלום מקובלים, סוג ביטוח תכולה ועוד.

חברות הובלה מקצועיות ברמת ישי

ניסינו עד כה לתמצת כיצד ניתן לעשות השוואת מחירי הובלה, כיצד בוחרים חברת הובלה מקצועית, אך דבר אחד ואחרון בטח חסר לכם בפאזל: איך תהיו בטוחים וסמוכים שתקבלו שירות מצוין ומה קורה אם נתקלתם במחלוקת או בניסיון של חברת ההובלה להעלות לכם את המחיר ברגע האחרון? התשובה שלנו פשוטה: 

  • בגט-מובינג תקבלו פיצוי כספי ישיר מחברת ההובלה בסך 10% ממחיר ההובלה במקרה של איחור מטווח השעות המובטח בהזמנה.
  • בגט-מובינג תקבלו פיצוי כספי ישיר מחברת ההובלה בגין אי הגעת המוביל ביום ההובלה או עם ביטולו את ההובלה בימים שבהם הוגדר פיצוי כאמור בתקנון.
  • רק בגט-מובינג המחיר שקיבלתם בהצעת המחיר מחייב את חברת ההובלה והיא אינה רשאית להוסיף מחיר אלא במקרים הבאים: הוספתם תכולה שאינה רשומה בהזמנה, לא ציינתם ששביל הכניסה לבית חריג (הגדרות לחריג תמצאו במקום בו תשאלו האם יש או אין שביל כניסה חריג או במקרה האחרון סימנתם שיש מעלית ובעצם אין כזו או שאינה מתאימה להורדת התכולה.
  • אישור ההזמנה וכללי התקנון מסייעים לכם לקבל שירות לא פחות ממצוין מחברות הובלה ברמת ישי והסביבה הטובות ביותר.


GetMoving היא לא עוד חברה למטרת רווח בלבד. באמת אכפת לנו שתקבלו שירות מצויין, שתהיו רגועים, שלווים ובטוחים. אנחנו יודעים שתקופת מעבר הדירה היא תקופה שלעתים מלווה בהרבה לחצים ודאגות. המעט שאנחנו יכולים לעשות זה להסיר מלבכם את הדאגה בכל הקשור להובלה. 
תקנון השירות דואג שתהיה לכם הובלה הוגנת (גם מצדכם כלפי חברת ההובלה וגם מצד חברת ההובלה כלפיכם). נותני השירות שלנו מספקים גם את כל השירותים הנלווים להובלה ברמה הגבוהה ביותר, כמו למשל: שירותי אריזת דירה, שירותי מנוף, חומרי אריזה למעבר דירה במשלוח לרמת ישי- כלומר קרטונים להובלה ברמת ישי, שירותי סידור דירה, בעלי מקצוע נוספים ועוד מגוון רחב של מוצרים ושירותים.

להזמין הובלה זה פשוט.
ממלאים תכולה, תאריך וכתובות
מקבלים הצעות מחיר מדויקות
בוחרים חברת הובלות עם המלצות